LG Optimus G'nin fiyatı belirlendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
LG Optimus G'nin fiyatı belirlendi

Güney Kore
kökenli LG, akıllı telefonu Optimus G'nin fiyatı belirlendi.

Turkcell tarafından satılacak telefonun peşin fiyatı 1799 TL olarak belirlenmiş durumda. Teknoloji mağazalarında da cihaz satışa sunulacak.

LG’nin yeni akıllısının teknik özelliklerine bakacak olursak eğer, 4.7″ büyüklüğünde ve 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde IPS ekran, dört çekirdekli işlemci içeren 1.5GHz Qualcomm Snapdragon S4 yonga seti, 2GB RAM, 32GB dahili veri kapasitesi, 13 megapiksel kamera, LTE desteği ve 2,100mAh batarya.

Yazılım olarak bakacak olursak eğer Avrupa versiyonu Google Android 4.1.2 Jelly Bean ile gelecek. Ayrıca LG Optimus G, LG‘nin QSlide adını verdiği, çoklu uygulamalarda, uygulamalardan öndekinin transparan hale gelmesi ve diğer uygulamanın da görünmesi özelliğine de sahip olacak.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Cok gec geliyo coookkk .
Bu arada bu fiyattan satisi da fazla olmaz bence

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Lg anca kendini kandırsın.Aynı donanımlı nexus 4 1400 lira iken alanlara da hayırlı olsun:hih:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kamerası 13 mp kalitesinde değil .
Duyrulur .

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Kamerası 13 mp kalitesinde değil .
Duyrulur .

bence gayet guzel telefon. kamerasi da keza oyle. N8'den de iyi, s3'ten de veya iphone 5'den de.

soyle birsey var g.korede satilmayan (elde kalmis) telefonlari ihrac edip, bu paraya satmak hemde yaklasik olarak ayni donanima sahip nexus 4 varken (malzeme kalitesi farki var) turkcell'in ihrac edip bu paraya satmasi biraz ayip. zaten cikali 4 ay olan bir cihaz.

KayraBey

KayraBey

Üye
En fazla 1.200 eder.

Türe

Türe

Üye
Kamera kalitesi 13'e göre vasat olan bir cihaz için 1800 fazla. Max. 1200-1300

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
O değilde Nexus 4 ün özellik bakımından ikiz gibi

fk555897

fk555897

Üye

bence gayet guzel telefon. kamerasi da keza oyle. N8'den de iyi, s3'ten de veya iphone 5'den de.

soyle birsey var g.korede satilmayan (elde kalmis) telefonlari ihrac edip, bu paraya satmak hemde yaklasik olarak ayni donanima sahip nexus 4 varken (malzeme kalitesi farki var) turkcell'in ihrac edip bu paraya satmasi biraz ayip. zaten cikali 4 ay olan bir cihaz.

Arkadaşım kamerası iPhone 5'ten iyi demişsin. Hiç iPhone 5 kullandınmıda konuşuyorsun. En iyi telefon kamerası iPhone 5'te.

PriZm

PriZm

Üye
Arkadaşım kamerası iPhone 5'ten iyi demişsin. Hiç iPhone 5 kullandınmıda konuşuyorsun. En iyi telefon kamerası iPhone 5'te.

Fanatiklik yapmasan?

808 Pureview halen daha çok daha üstün.

+ olarak her ne kadar eski olsa bile N8 güncel telefonların kameraları ile yarışabiliyor.iPhone 5 dahil.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İphone5 de mi en iyi kamera .:ehe

saruman_me

saruman_me

Üye
ıphone 5 in kamerası iyi ama en iyi değil şu an 808 lumia 920 ile asla yarışamaz..

ardacumhur

ardacumhur

Üye
LG Optimus G güncelleme alabilecek mi peki?

Android'in yeni sürümü çıktığında güncelleme verilecek mi?

fk555897

fk555897

Üye
8 MP lere göre söyledim arkadaşlar. Lumia 920'nin kamerasına baktım o kadar da iyi değil.

Seglopsi

Seglopsi

Üye

evet kullandim da konusuyorum.

- - - Eklendi - - -

optimus g'de kullandim ayrica.

- - - Eklendi - - -

optimus g'nin pasaport kayitli modelleri 1300-1400 lira istanbul'da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt