Optimus g türkiyede hayirli olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
Optimus g türkiyede hayirli olsun
4 çekirdekli Türkiye'ye giriş yaptı!
Satış fiyatı belli oldu

Güney

Koreli 'nin yeni akıllı telefonu , 'de pazara sunuldu. İlk olarak Turkcell kampanyaları ile satışa sunulacak olan , Teknosa'da da satılacak.

4.7 inçlik ekranı olan , dünyanın ilk Snapdragon dört li işlemcisine sahip. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemiyle çalışan ve 13 megapiksellik kamerası bulunan telefonun satış fiyatı ise 1799 TL oldu. Electronics Genel Müdürü Calvin Cho, “Donanım performansıyla , şu an dünyanın en güçlü akıllı telefonu” dedi.

KAYNAK:HABERTURK

• Beğen
Tepkiler: technoshark

Türe

Türe

Üye
Pro'su çıktı , normali daha yeni geliyor.

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
çok şükür geldi prosu henüz çıkmadı sadece tanıtıldı.

enver_techno

enver_techno

Üye
Bunlar telefonsa bizimkiler Mp3 çalar :( :oke:

• Beğen
Tepkiler: technoshark ve Gggg1994

mehmet484848

Üye
1799 tl imiş 2 seneye alırız sanırım. :)

aliefe1907

Üye
Bu ozelliklere sahip bir telefon icin fiyat gayet normal.. samsung s3 ve iphone 4s 2300 tl den satisa cikmisti.. bence ikisinden de iyi bir telefon

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
Bu ozelliklere sahip bir telefon icin fiyat gayet normal.. samsung s3 ve iphone 4s 2300 tl den satisa cikmisti.. bence ikisinden de iyi bir telefon
Katiliyorum zaten islemci konusunda 2 sindende ustun ozellkile 2 gb ram cok iyi. Tasarimi cok begendim ozellikle siyahi guzel

Türe

Türe

Üye
S3 2300 ile çıkmadı :nono: 1800 ile çıktı o da. 3 ay sonra 1400'lere düştü.

enver_techno

enver_techno

Üye
S3 2300 ile çıkmadı :nono: 1800 ile çıktı o da. 3 ay sonra 1400'lere düştü.
Mâlesef 1800 ile çıkmadı. Arkadaşım Teknosa'dan 2000 TL civarında bir fiyata aldı. Şuan 1460 TL o telefon.

enver_techno

enver_techno

Üye

Biraz pahalı aldı ama o cümle o şekil söylenmez kardeş. Biraz edep sınırları içerisinde yazsan güzel olurdu hani.

Türe

Türe

Üye
Begenmiyorsaniz şikayet butonunu kullanırsınız. :bye2:

Ocean258

Ocean258

Üye
geçen gün yapılan lansmanda geç geliş sebebi açıklanmış ama ben genede yazayım. LG optimus G korede 8 mp kamera ile satışa sunulmuş Türkiye avrupa ve dünya geneli için 13 mp kamera ile satışa sunulması için yapılan çalışmalardan dolayı gecikmiş.

Ayrıca gene lansmanda güncelleme olayına daha fazla önem verecekleri belirtilmiş. :)

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
geçen gün yapılan lansmanda geç geliş sebebi açıklanmış ama ben genede yazayım. LG optimus G korede 8 mp kamera ile satışa sunulmuş Türkiye avrupa ve dünya geneli için 13 mp kamera ile satışa sunulması için yapılan çalışmalardan dolayı gecikmiş.

Ayrıca gene lansmanda güncelleme olayına daha fazla önem verecekleri belirtilmiş. :)
Americada At&t operatorunun sattigi 8mplik onu sevmiyorum 13mp lik iyidir :)

technoshark

technoshark

Üye
Hayırlı olsun, beklenilen an geldi.. Nihayet (: Artık güncelleme olayına önem verdiklerini duyurmaları güzel olmuş. O kadar şikayetler üzerine büyük adım atmışlar.. Süper ötesi

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun, beklenilen an geldi.. Nihayet (: Artık güncelleme olayına önem verdiklerini duyurmaları güzel olmuş. O kadar şikayetler üzerine büyük adım atmışlar.. Süper ötesi
Telefon iyi olduktan sonra milletin guncellemeye bu kadar takmasini anlamiyorum sonucta guncellemeler telefonun daha iyi olmasi icin telefon iyiyse sknti yok ben guncelleme olayina takmam

Türe

Türe

Üye
Telefon iyi olduktan sonra milletin guncellemeye bu kadar takmasini anlamiyorum sonucta guncellemeler telefonun daha iyi olmasi icin telefon iyiyse sknti yok ben guncelleme olayina takmam

Guncelleme yoksa o cihaz oludur. Ben sahsen guncellee almayacak bir cihaza para yatirmam.

Ocean258

Ocean258

Üye
Yeni yazılım her zaman iyidir tabi kullanılan cihaza stabilite ve yeni özellikler katıyorsa yoksa boş güncelleme bir anlam ifade etmez. Bu arada optimus g Android 4.0.4 ile çıkmış ve şu anda 4.1.2 ile satışa sunulmuş güncelleme konusunda sorun yaşayacak bir telefon değil bence.

technoshark

technoshark

Üye
Güncelleme gelmeyecek diye bir durum söz konusu değil ki. Nitekim artık Lg güncellemelerinin ön planda olacağını duyurmuş ;) Buda demek oluyor ki güncelleme artık var ;)

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Bence Nexus 4 ün benzeri özellik bakımından

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt