Nokia Suite 3.8.10 Beta yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Suite 3.8.10 Beta yayınlandı
Nokia Suite 3.8.10 Beta

Nokia Suite 3.8.10 Beta önceki sürümlerinde bulunmuş bazı iyileştirmeler getiren yeni bir sürümünü, Nokia Labs indirilmeye hazır. Yeni bir sürüm olası sürümü hakkında dedikodular böylelikle doğruladı gelir. gelişmelerin yanında yedekleme veya harita ekranında mesajı çeşitli hataların çözümü Nokia Suite 3.8.10 Beta bulacağız. Başka bir sorun S40 cihazları veya Microsoft SkyDrive içerik iletim iyileştirme takvim senkronizasyonu düzeltilir.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
haber için teşekkürler

MaxipmaN

Üye
wp 7.8 veya wp8 için bi uptade olabilir

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
açıklama düzenlendi

MaxipmaN

Üye
abi yeni sürüm dedikoduları symbian için mi?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
Yada birinci nesiller için 111.50.003 güncellemesi olabilir.

katılıyorum. enazından geçen yıl suit e yapılan her güncellemnin ardından biz birinci nesillere güncelleme geldi .. umarım buda öyle olur ..

blackcemre

Üye
katılıyorum. enazından geçen yıl suit e yapılan her güncellemnin ardından biz birinci nesillere güncelleme geldi .. umarım buda öyle olur ..

Bence öyle çünkü belle refresh'tede öyle yapılmıştı.

erhanred

Üye
güncelleme gelse nolur destek yok bi girşn android bölümüne 2.1 2.3 4.0 4.1 4.2 en düşüğünden en yükseğine her gün yeni oyun uygulama geliyor lumia ya ya bakın bide nadir nadir gidiyor nokia alınmazzzzz bundan sonra

MaxipmaN

Üye
güncelleme gelse nolur destek yok bi girşn android bölümüne 2.1 2.3 4.0 4.1 4.2 en düşüğünden en yükseğine her gün yeni oyun uygulama geliyor lumia ya ya bakın bide nadir nadir gidiyor nokia alınmazzzzz bundan sonra

taşıyo oyunlar lumiaya bile gelmiyo symbianı geçtim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...