Galaxy S3 Mini önerir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Cross.FireX

Cross.FireX

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Mini önerir misiniz?
2 aya kadar cep telefonu almayı düşünüyorum. Kendi araştırmalarım sonucu Galaxy S3 mini'de karar kıldım. Fiyat olarak aynı seviyede başka telefon önerir misiniz?

MrExpert

MrExpert

Üye
s3 mini güzel bir cihaz alınabilir.

Alparslan067

Üye
arkadaşlar merhaba. Geçen telefonumun ekraninin içi epey bi toz olmuştu bende telefonu söküp ekrani içten temizledim. Sonra olmasi gerektiği gibi telefonun parçalarini birleştirdim. Ama bu seferde telefonun ekrani gitti. Komple simsiyah oldu, sadece alttaki 3 tane tuşun işiği yaniyo dokunmatik ekranda hiç bi işik yok. Telefon açiliyo ama ekran gelmiyo yani anliyacağiniz. Telefonun markasi da nokia c6-01. Telefoncuya getirsem bi dünya masraf çikacak çünkü daha geçen ekranini değiştirdim kirilmişti tam 200 lira para ödedim. Bana yardimci olursaniz sevinirim.

Alparslan067

Üye
arkadaşlar merhaba. Geçen telefonumun ekraninin içi epey bi toz olmuştu bende telefonu söküp ekrani içten temizledim. Sonra olmasi gerektiği gibi telefonun parçalarini birleştirdim. Ama bu seferde telefonun ekrani gitti. Komple simsiyah oldu, sadece alttaki 3 tane tuşun işiği yaniyo dokunmatik ekranda hiç bi işik yok. Telefon açiliyo ama ekran gelmiyo yani anliyacağiniz. Telefonun markasi da nokia c6-01. Telefoncuya getirsem bi dünya masraf çikacak çünkü daha geçen ekranini değiştirdim kirilmişti tam 200 lira para ödedim. Bana yardimci olursaniz sevinirim.

ahmet3410

Üye
merhaba s3 mini de uygulamaları hafıza kartına taşıma veya kurma seçeneği yok herkes bu sorundan şikayetçi bilginiz olsun

Ocean258

Ocean258

Üye
Bu mini s3 çakması gibi geliyor bana

fk555897

fk555897

Üye
Samsung galaxy S3 al. Daha iyi oynarsın oyunları vs. Ama oyun oynamazsan Nokia Lumia 620 al.

emin_uslu

emin_uslu

Üye
Xperia p bence kat kat iyi

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
N4 uzun haliyle Nexus 4

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Kusura bakmayın orayı okumadıydım ozaman Nexus

Cross.FireX

Cross.FireX

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkürler. Xpreia P biraz tipsiz gibi geldi bana. Çoğunluk S3 mini diyor galiba :)

theeternal

theeternal

Üye
merhaba s3 mini de uygulamaları hafıza kartına taşıma veya kurma seçeneği yok herkes bu sorundan şikayetçi bilginiz olsun
böyle birşey yok artık hafıza kartına taşıma yöntemleri var ben şu an s3 mini kullanıyorum gerçekten cok memnunum tavsiye ederim

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
100 yılın hortunu yaptığınız için tebrik ediyoruz kupanızı biz mi kargolayalım yoksa siz gelip alıcakmısınız ?

katil_197

katil_197

Üye
625 bak :D

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Bence HTC Desire X daha iyi bir secim olur.

feyloz

Üye
ben de desire x düşünüyordum s3 mini ile arasında kararsız kaldım çünkü desire x gpu'su adreno 203 ve bana çok düşük geliyor. benim wildfire s'in üstünde bile adreno 200 var.

Üst Alt