En kolay ve odinsiz telefob root etmek

Sponsorlu Bağlantılar

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
En kolay ve odinsiz telefob root etmek

Linkteki apk indirin telefona kurun uygulamayi calistirin installsuperuser secenegini secin frodo seçeneğini secin ve telefonu yeniden basladin biraz takilmis gibi olacak korkmayin telefon kendiliginden acilmazsa elinizle acin root oldugunu gireceksiniz yapamayan olursa resim eklerim unroot icin uygulamayı calistirin installsuperuser secenegine tiklayin altta unroot var secin ve frodoya tiklayip teli resetleyin root kalktı. Bizzat denedim isteyene yardimci olurum...

• Beğen
Tepkiler: nevdar_1986

lobi55

lobi55

Üye
ne kadar saglikli acaba

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
Valla suana kadar bi sorun cikmadi root ettikten sonra triangle away da aktif olarak çalışıyor. Ben sorun goremedim orjinal turkiye garantisi telefonda denedim bir diger guvencem de su ki xda dan alıntı. .konuyu android bolumune actim ama suana kadar sanirim ş2 s3 note 1 ve note 2 de denenmis bilginize..

• Beğen
lobi55

lobi55

Üye
yükledim program açılmıyor

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
Resim upload ediyorum..

• Beğen
lobi55

lobi55

Üye
programı açarken ingilizce yazı çıkıyor ok deyince uygulama kapanıyor

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
programı açarken ingilizce yazı çıkıyor ok deyince uygulama kapanıyor

Usb hata ayiklama tiki isaretli olsun ve bikineyen kaynaklardan uygulamalari yukleme secenegini isaretleyin

• Beğen
lobi55

lobi55

Üye
Uygulama yi telefon dan indirdim zaten kurdum ama uygulama ya tıklayınca yukardaki gibi beyaz pencere açılıyor ok a tıklayın ca hemen kapanıyor

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama yi telefon dan indirdim zaten kurdum ama uygulama ya tıklayınca yukardaki gibi beyaz pencere açılıyor ok a tıklayın ca hemen kapanıyor
Success yazisi cikiyorsa telefonu bi resetleyin supersu kuruluyormu bakin birde cihaz durumuna bakin ayarlardan normal mi degistirilmis mi..

• Beğen
polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Senin ilk koyduğun resimdeki gibi çıkıyor ok dediğimde programdan çıkıyor

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
Bende sorunsuz calisiyor arkadaslar..

• Beğen
lobi55

lobi55

Üye
Teşekkürler ama program calismiyor ne yaptıysam nafile

najanaja

najanaja

Üye
Kardeş bu yöntem tablette işe yararmı yoksa sadece teller içimi geçerli bilgin varsa bi cvp verirsen sevinirim.

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
samsung s2,s3,note 1,note 2 de denenmiş arkadaşlar ve sonuç başarılı
@lobi55 arkadaşim senin telefonun odin rootlu mu aceba ? eğer rootlu ise ve bu programı uygulamaya çalışıyorsan çalışmıyor. elimde odin root s3 var onda denediğimde senin ki gibi hata aliyorum. hiç root olmamış telefonlarda başarılı ..

• Beğen
s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bence rootun en basit yolu ve rom a herhangi bir flashlsma yapmazsaniz unroot ettiginizde sorunsuzca ota ve kies guncellemelerini alabilirsiniz program odin ile root olmus cihazlarda calismiyor bilginiz olsun. Hic root olmamis cihazlarda sorunsuz . Root olmus cihazlarda calidmama sebebi odin root esnasinda flashladiginiz cwm dir. Dun cihazima stock rom attim sayac arttigi icin stock romda cihaz durumu normal gorunuyordu ama sayac arti birdi framaroot ile rootladim telefonun dilini ingilizce yaptim triangle away ile sayaci sifirladim ve unroot ettim . Cihsz sifirlandi yapamayana yardimci olurum . Bence konu sabitlenmelidir.

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
hocam verdiğin uygulama dediğini yapıyorum telefonum samsung Galaxy S3 ilk defa rootluyom tamam rootlu yo süper user de simgesi çıkıyor hatta wild blood da kredi hilesi yaptım daha sonra birden telefon döndü tekrar kaldırıp deniyorum telefonu yine root lu yo açılıyor telefon dönüyor menu tuşları hiç bir şey calismiyor ekran dönük kalıyor saatler ce bunun bir çözümü var mı hocam

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
hocam verdiğin uygulama dediğini yapıyorum telefonum samsung Galaxy S3 ilk defa rootluyom tamam rootlu yo süper user de simgesi çıkıyor hatta wild blood da kredi hilesi yaptım daha sonra birden telefon döndü tekrar kaldırıp deniyorum telefonu yine root lu yo açılıyor telefon dönüyor menu tuşları hiç bir şey calismiyor ekran dönük kalıyor saatler ce bunun bir çözümü var mı hocam

Pm ile bi cevap gondermistim rootu superuserden de kaldirabilirsin ben superuser yerine supersu kullajiyorum unroot olabilmen icin yukledigin rootlu uygulama var ise onlrida kaldirman gerek titanium backup vs sorun olursa yine yardimci olaya calisirim

• Beğen

emreolol

Üye
olmuyor t20

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
Pm ile bi cevap gondermistim rootu superuserden de kaldirabilirsin ben superuser yerine supersu kullajiyorum unroot olabilmen icin yukledigin rootlu uygulama var ise onlrida kaldirman gerek titanium backup vs sorun olursa yine yardimci olaya calisirim

hocam özelden attığın gibi süper su dan yaptım telefon root lu tıkır tıkır çalışıyor allah razı olsun senden ama hocam bu lucky Patcher lisans kırma reklam kaldır ma hep yapıyorum ama hiç biri başarılı olmuyor nedeni ne olabilir oyun hileleri çalışıyor kesin root oldu başarılı cihaz durumu değiştirildi yazıyor ama su lisan kırma reklam kaldır ma hep başarısız bir de hocam rootu kaldırdık tan sonra telefon servise giderse garanti dışı kalır mı

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
s.ileli

hocam özelden attığın gibi süper su dan yaptım telefon root lu tıkır tıkır çalışıyor allah razı olsun senden ama hocam bu lucky Patcher lisans kırma reklam kaldır ma hep yapıyorum ama hiç biri başarılı olmuyor nedeni ne olabilir oyun hileleri çalışıyor kesin root oldu başarılı cihaz durumu değiştirildi yazıyor ama su lisan kırma reklam kaldır ma hep başarısız bir de hocam rootu kaldırdık tan sonra telefon servise giderse garanti dışı kalır mı
Root atilinca garanti kapsamindan cikiyor fakat unroot yaparak garanti tekrar geri geliyor lucky patcher hic kullanmadim denemedim birsey diyemeyecegim... t20 icin yazan arkadasim s3, s2, note1 note 2 de sorunsuzdu siz daha once telefonu odin ile mi rootladiniz veya mudahale ettiniz mi stock rom halinde mi

• Beğen

Üst Alt