En kolay ve odinsiz telefob root etmek

Sponsorlu Bağlantılar

calypso16

calypso16

Üye
Benim olmadi

-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
Hocam olmuyor, ok butonuna tıklıyorum yine geri çıkıyor?

mcmobil

Üye
tel modeli lg optimus l3 e400 kurdun açarken bu hatayi veriyor [[ check vulnerabilities; your device seems not vulnerable to exploid included to framaroot ]] google çeviri [[ açıklarını kontrol; cihazınıza exploid karşı savunmasız değil gibi görünüyor framaroot dahil ]] bu yazı çıkıyor sonra ok diyorum pro kapaniyor bilgine

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
tel modeli lg optimus l3 e400 kurdun açarken bu hatayi veriyor [[ check vulnerabilities; your device seems not vulnerable to exploid included to framaroot ]] google çeviri [[ açıklarını kontrol; cihazınıza exploid karşı savunmasız değil gibi görünüyor framaroot dahil ]] bu yazı çıkıyor sonra ok diyorum pro kapaniyor bilgine

Xda da framaroot icin s2,s3,note1,note 2 icin yaziyor demekki samsunga ozel

• Beğen
Tepkiler: nevdar_1986
ReDMeMooo

ReDMeMooo

Üye
hocam galaxy ace de olmuyor installsuperuser diyorum öyle kalıyor. frodo seçeneği yada onunla ilgili bişey çıkmıyor öyle kalıyor

calypso16

calypso16

Üye
ben sizinkini de denedim xda'dakini de olmadı anlamadım

Buhara15

Üye
superuser ve super su arasinda ki fark ne note2 ye hangisini seçmeliyiz...

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

Buhara15

Üye
note 2 de frodoya bastığımda asagidaki gibi bir uyarı veriyor ve hiç birsey olmuyor telefon daha önce herhangi bir root veya benzeri bişi yapmamıştım ne yapmam gerekiyor super su yaptığımdada aynı şey oldu :(

Buhara15

Üye
Arkadaslar bence rootun en basit yolu ve rom a herhangi bir flashlsma yapmazsaniz unroot ettiginizde sorunsuzca ota ve kies guncellemelerini alabilirsiniz program odin ile root olmus cihazlarda calismiyor bilginiz olsun. Hic root olmamis cihazlarda sorunsuz . Root olmus cihazlarda calidmama sebebi odin root esnasinda flashladiginiz cwm dir. Dun cihazima stock rom attim sayac arttigi icin stock romda cihaz durumu normal gorunuyordu ama sayac arti birdi framaroot ile rootladim telefonun dilini ingilizce yaptim triangle away ile sayaci sifirladim ve unroot ettim . Cihsz sifirlandi yapamayana yardimci olurum . Bence konu sabitlenmelidir.

yapamadım

mulali

Üye
your device seems not vulnerable to exploit included in framaroot bende bole bir mesaj ikiyor ekrana ok diyorum kapaniyor program :hmmm

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
ALCATEL OT 983 BENIM TELEFON android 2.3.7 surum yuklu
hangi root programini denedimse sonuzc yok ........

Bu konuyu s2 ş3 note 1 ve note 2 icjn acmistim alcatel konusunda bilgim yok malesef

vasıfcan

Üye
kardeş aynen dediklerini yaptım succes yazısı çıktı tamam OK dedim sonra güç düğmesinden yeniden başlat yaptım sonra yeniden başlatırken android os sürümü yükleniyor dedi sonrada telefon açıldı zaten şimdi root oldu mu nasıl anlayacağım ? uygulamalarda superuser logosu gelmiş root olmuş mu oluyor şimdi

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
kardeş aynen dediklerini yaptım succes yazısı çıktı tamam OK dedim sonra güç düğmesinden yeniden başlat yaptım sonra yeniden başlatırken android os sürümü yükleniyor dedi sonrada telefon açıldı zaten şimdi root oldu mu nasıl anlayacağım ? uygulamalarda superuser logosu gelmiş root olmuş mu oluyor şimdi

Aynen basari ile rootlanmis oluyor titanium backup indir kur root hakki ister tamam de pro acilirsa tmm dir acilmazsa root olmamis sayilir

• Beğen
Ramatata

Ramatata

Üye
Galaxy s2 de olmuyor

Üst Alt