Winulator-v2.0.1 Final

Sponsorlu Bağlantılar

spy_worm

spy_worm

Üye
    Konu Sahibi
Winulator-v2.0.1 Final
Herkese selam...

Bu winulator programı sayesinde artık Windows da oynadığımız exe uzantılı oyunları android cihazımızda oynayabileceğiz. Bu emulator google play de yeni yayınlandı beta sürümü bedava final sürümü ize 7-8$ civarı. Ben buraya winulator final sürümünü yayınlıyorum. Yalnız bu program daha yeni olduğu için tam anlamıyla nasıl çalıştığını anlatan bir site yok. Amaç burda birlikte emulatörü tam kapsamlı çözmek bu dalda yardımcı olacak arkadaşlar olduğunu biliyorum. Hepimizin işine muhakkak yarayacak diye düşünüyorum. Programın kısaca çalışması ise oyundaki exe uzantılı dosyayı android cihazın okuyacağı dile çevirerek windows oyununu android cihaz da oynamamızı sağlıyor. Benimde bilgim bu kadar. Hep beraber noktayı koyarız diye düşünüyorum.

Program ismi: Winulator

Sürüm: Final 2.0.1 ()

Download link:

Bir teşekkür yeter :oke:

• Beğen
Tepkiler: Fx.sasser ve ahmetaliarar06

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler

anık

Üye
teşekkürler Güzel:eller: android te çalışmayan Şey Kalmadı

spy_worm

spy_worm

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Önemli olan araştırmayla programi tam anlayabilmek. Gerisi kolay. Videolar ve yabancı anlatımlar mevcut. Bu arada resim eklememistim admin arkadaşımız eklemiş onada teşekkür ederim.
Saygılarımla......

kilicaslan17

Üye
Kasmıyor mu peki? Age of empires 2 en zorda oynayınca intel i3 zorlanıyor s3 mini pert olur :ehe

- - - Eklendi - - -

Bi kaç yazılım denedim olmuyor.0 programs found diyor taratınca

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
güzell :tşk:

spy_worm

spy_worm

Üye
    Konu Sahibi
Kasma olayını bilmiyorum ama tarafınca 0 program found yazması normal winulator un kendi sitesinden arat oyun dosyalari var indirdim gördü ama acamadim çünkü tam anlatim yok araştırmak lazım arkadaşlar.

- - - Eklendi - - -

http://docs.winulator.com/program-caesariii

Bu sitede caesarIII-1.07 yazan yere tiklayinca dosya indiriyor. Ondan sonra winulator ile sd kart aratınca oyunu buluyor. Ama açılmıyor verdiğim adreste açıklama var ama yabancı olduğundan çözemedim. Sizde bakarsanız olayı çözeriz insallah.

kapakli511

kapakli511

Üye
Teşekkürler Tabletler ve iyi işlemcili teller için güzel bir paylaşım diğer cihazlarda çok fazla kasacaktır :)

emreolol

Üye
evet calistti tsk

spy_worm

spy_worm

Üye
    Konu Sahibi
evet calistti tsk

Bu güzel haber yalnız nasıl calistirdin anlatirsan süper olur. Çünkü net bir açıklaması yok sizden öğrensek iyi olur.

- - - Eklendi - - -

Bu arada oyunu calistirdiniz değilmi yanlış olmasın.

cgty5312

Üye
bu oyun age of degil orda ismi yazıyor c ile baslayan.sanırım sadece bu oyun oynanıyor sımdilik cunkı diğer videolarda sadce bu oyun oynanırken gosterıyolar baska oyunlara dair bir iz yok

custave

custave

Üye
teşekkurler

caesar lll tikladigimda boyle bi cokme raporu veriyo varmidir cözümü

emreolol

Üye
Bu güzel haber yalnız nasıl calistirdin anlatirsan süper olur. Çünkü net bir açıklaması yok sizden öğrensek iyi olur.

- - - Eklendi - - -

Bu arada oyunu calistirdiniz değilmi yanlış olmasın.

cyberfoot diye bir manejerlik oyunu var bilirsiniz belki acti ama ekrana sigmiyor yardim edin lutfen.bilgisayar ekrani gibi algiladi herhalde zaten cok kucuk oyun 20m filan

sizde bi deneyin ayarlardan filan ekrani kucultursunuz belki.

kadir303

Üye
Usko oynanırmı

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

41ultrAslan41

41ultrAslan41

Üye
:tşk:

ertin

Üye
çalışıyor ama eski 2000 programlarını çalıştırıyor. kendi programıyla pcde exeleri dönüştürmek gerekir öyle çalıştırıyor

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Most Wanted s4de süper oynanır.
Pixeli fazla hem işlemci güçlü.

turancen

turancen

Üye
Konu hortlamış gibi olacak ama şu full apk linkini düzeltirseniz sevinirim, hotfile kapatıldı bilirsiniz.

gangstarvegas

gangstarvegas

Üye
teşekkürler :spr

Üst Alt