astral seyahat!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
astral seyahat!
hayırlı aksamlar bugun ark.larla bı konu acldı konu astral seyahat ıste gozu kapatp odaklanınca ıstedıgn yerı ruhunla gezıyosun dyolar ama tabı ben ınanmadm bunların hurafe olduguna ınanıyorum azraıl canı almadan ruh bedenden ckmaz yanı sızce bu astral seyahat dogrumu deneyen varmı?

Krofessional

gereksiz inançlar.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
fasafiso bu işler anca kendini kandırırsın

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
dini goruslerin varsa bunun birazini yenmen gerekir(cunku distan bakinca dinden uzaktir) (kaptan sen istisnasin gardasim :D)yani nasil dine kesin gozle bakiyorsan buna da oyle bakmalisin cunku olunce ruh bedenden cikiyor diyorlar ama ruh bir enerji butunudur nasil enerjiyi yonlendirip doga ile oynayabiliyorsak bu da mumkun

- - - Eklendi - - -

gercek olmadigini soyluyeceklere diyecegin tek sey "bilim" ve gercek olan seyler asla ilk seferde kabul edilememistir (bkz. dunyanin yuvarlak oladugu)

• Beğen
Tepkiler: Krofessional
hsynsglmz

hsynsglmz

Üye
hayırlı aksamlar bugun ark.larla bı konu acldı konu astral seyahat ıste gozu kapatp odaklanınca ıstedıgn yerı ruhunla gezıyosun dyolar ama tabı ben ınanmadm bunların hurafe olduguna ınanıyorum azraıl canı almadan ruh bedenden ckmaz yanı sızce bu astral seyahat dogrumu deneyen varmı?

Ruh sadece ölünce değil her uyumandada bedenden çıkar ve gezer. Sen bunu uyaninca hatirlamazsin. Bu gerçektir

Legendary.

Legendary.

Üye
İnanmıyor olabilirsiniz ama astral seyahat doğrudur.Ben inanıyorum :oke:

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Kesinlikle Dogrudur ..
Degil Diyenler Bilincsizdir

ecel54

ecel54

Üye
ruh bedenden her uyuduğunda çıkar fakat arada bir bağ vardır bu kopmadan ölemezsin. Astral seyehatle uykunda kendinde olarak istediğin yere gidebilirsin.

Metin MF

Metin MF

Üye
çok deneme yaptım başarılı olamadım çünkü korkuyorum. bi keresinde yapmaya çalıştığımda ileri gittim ama bayıldım.

sitting

sitting

Üye
Astral seyahat gerçektir bunun dinle alakası yoktur ruhun bedenden çikmasini dinimizde kabul ediyor

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
ruh bedenden her uyuduğunda çıkar fakat arada bir bağ vardır bu kopmadan ölemezsin. Astral seyehatle uykunda kendinde olarak istediğin yere gidebilirsin.

Gumus Bag bahsettigin bag

- - - Eklendi - - -

çok deneme yaptım başarılı olamadım çünkü korkuyorum. bi keresinde yapmaya çalıştığımda ileri gittim ama bayıldım.

benim hic korkum yok ama odaklanamiyorum:S

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bende Cikamiyorum =//

ecel54

ecel54

Üye
ben istiğrak uykusunu vir kere denedim. tam çıkıyordumki gözlerimi açtım :D insan değişik hissediyor ama uğraşılırsa yapılır

Necmati

Necmati

Üye

Leyla ile mecnun izleyicisi herhalde onlar

DDorlion

DDorlion

Üye
ben cok arastirdim gercek ancak yapabilene ben bi noktaya kadar gelip korkuorm ve basaramiorm

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
dini goruslerin varsa bunun birazini yenmen gerekir(cunku distan bakinca dinden uzaktir) (kaptan sen istisnasin gardasim :D)yani nasil dine kesin gozle bakiyorsan buna da oyle bakmalisin cunku olunce ruh bedenden cikiyor diyorlar ama ruh bir enerji butunudur nasil enerjiyi yonlendirip doga ile oynayabiliyorsak bu da mumkun

- - - Eklendi - - -

gercek olmadigini soyluyeceklere diyecegin tek sey "bilim" ve gercek olan seyler asla ilk seferde kabul edilememistir (bkz. dunyanin yuvarlak oladugu)

bence dünaynın önce tepsi gibi düz sonra yuvarlak oldugunu söyleyen bilime güvenilmez
buzamanda kadar keş fedilimiş olan şeyler daha öncede keş fedildi

Mayalara ayit olan kiristal kafa tası

bak işte yus yuvarlak eski bir dünya haritası

şimdi biz çagın neresinde yaşıyoruz ilerisinde mi gerisinde mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt