Belle ve Belle Refresh için Tema Efekti Yükleme Resimli Anlatım [Güncelleme: 03.09.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

goldenboys072

Üye
yusuf kardeşim paylaşımın için çok teşekkür ederim benim tlefonum n8 az önce flaşladım ve ardından hack ledim ama bana hala yerleş,k bir bileşen hatası veriyor .siscontents programını indirdim dosyaları çıkarttım 4 tane dosya var bu dosyaları direk c ye mi atıcaz yoksa bi klasör açıkp mı atıcaz cvb ın için şimdiden tşk

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Direk c icerisine atıcaksın kardeşim.

muraterdem42

Üye
hepsini efects klasöründe birleştirip atsak olmuyor mu ? illa ki birini mi seçeceğik tam anlamadım

- - - Eklendi - - -

üç avtive app ı denedim hiçbirini hacklı fp2 de çalıştıramadım yardım eder misiniz. bu yerleşik bir bileşken diyip yüklemiyor.
cihazın rompatcher yamalarının ikiside aktif. nerde hata yapıyorum

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
hepsini efects klasöründe birleştirip atsak olmuyor mu ? illa ki birini mi seçeceğik tam anlamadım

- - - Eklendi - - -

üç avtive app ı denedim hiçbirini hacklı fp2 de çalıştıramadım yardım eder misiniz. bu yerleşik bir bileşken diyip yüklemiyor.
cihazın rompatcher yamalarının ikiside aktif. nerde hata yapıyorum

Ana Konuda fp2 yazıyormu kardeşim. ben sadece belle ve belle refresh demişim bunun anlamını anlayamamak zor olmasa gerek. fp2 telefonum olmadığı için denemedim bilmyrum. bu konuda yarımcı olamıycam k.bakma.

MetinÖztürk

Üye
bende refresh var ama yerleşik bir bileşen diyor yüklenmiyor. telefonum hackli

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim sis contens ile dosyaları çıkar. Çıkardığın dosyalari telefonunun c hafızasına at. Daha sonra benim verdiğim efektlerin içindeki effects klasörünü klasörle birlikte e hafızasına ana dızine at. Sonra yeniden başlat tamamdır.

ahmettt1903

Üye
ben de programı kurarken bileşen hatası aldım, daha sonra tavsiyene uyup siscontents ile dosyaları çıkardım ve c klasöründeki belirtilen yollara kurdum ancak telefonda hiç bir değişiklik olmadı.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
kurduktan sonra da effects klasörünü e hafızasına attınmı?

- - - Eklendi - - -

kardeşim sadece senin için söylemiyorum ama yapamayan herkes beni dinleyinn......

:megafon:ANLATIMDA MUTLAKA KAÇIRDIĞINIZ BİR NOKTA VAR. HERKES YAPABİLİYORKEN NEDEN 3-5 KİŞİ YAPAMIYOR SİZCE? BU TAMAMEN SİZİN HATANIZ YÜZÜNDEN OLMUYOR. LÜTFEN YAPTIĞINIZ İŞLEMLERİ BİRKEZ DAHA GÖZDEN GEÇİRİN VE DENEYİN. MUTLAKA YANLIŞ ANLADIĞINIZ YA DA ATLADIĞINIZ BİR NOKTA VAR. YOKSA HERKES YAPABİLİYORKEN NEDEN SİZ YAPAMAYASINIZ?:bilmm

ahmettt1903

Üye
Tüm adımları dikkatli bir şekilde yaptım. Kontrol de ettim. 2 farklı efekt denedim e: klasörü içerisinde. Ama yine de olmadı. Hiçbir değişiklik yok telefonda.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Tüm adımları dikkatli bir şekilde yaptım. Kontrol de ettim. 2 farklı efekt denedim e: klasörü içerisinde. Ama yine de olmadı. Hiçbir değişiklik yok telefonda.

kullandığın yazılım nedir? yada cfw diyeyim ne kullanıyorsun?

ahmettt1903

Üye
yazılım belle refresh, cfw kullanmıyorum.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
yazılım belle refresh, cfw kullanmıyorum.

ah be kardeşim orjinal yazılımı antivirus progrmaları ile hacklesen bile bu işlemleri yapamazsın. dahili bileşen hatası alısın. bu işlemleri yapabilmen için telefonunun flash işlemi ile hackli olması şart. bunun dışında tüm denemeler senin de başına gelen sorun gibi havada kalır. kısacası k.bakma. telefonunu flash atarak hacklemeden bu iş imkansızzzzz.... yardım edebileceğim baka bir konu varsa yardımcı olurum pm atman yeterli.

huseynyek

Üye
saol kardeş.Benim nokia 500 belle refreshde çalıştı,herkes soruyo!:)

- - - Eklendi - - -

arslanyurek

arslanyurek

Üye
teşekkürler güzel görünüyor

vd150

Üye
eyvallah 10 numara

barak1071

barak1071

Üye
:tşk:

nokia13

Üye
kardeşim videodaki menü deki ikonları ve arkaplanı nasıl siyah yaptın menü çok hoşuma gitti de

kdraltundas

Üye
Kardeş ben de bileşen hatası alıyorum bu sis contens programının linkini verebilir misiniz?

uraslar48

Üye
başka yerden bulup ta gine E ye kopyalasam olurmu

Üst Alt