Belle ve Belle Refresh için Tema Efekti Yükleme Resimli Anlatım [Güncelleme: 03.09.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

cemil baba

cemil baba

Üye
ellerine sağlık çok güzel anlatmışsın herşey güzel fakat 'Effects on Disk E.sis' programını kurmuyor dosya bozuk diyor ne yapmalıyım. (N8 belle refresh hackli(nortonla hackledim)). Şimdiden tşkler
düzenleme: telefonu hackledikten sonra normal önceden yüklediğim uygulamalarıda yükleyemez oldum galiba telefonda bir sorun oluştu nasıl halledebilirim

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bence sorunun hack işleminde yanlış olan bişeyler olmuş olmasından olabilir. sana tavsiyem hackli bi yazılımı flash yolu ile yüklemen. bu sayede hiç sorunun kalmayacaktır. eski yazılımındaki eski uygulamaların sorun çıkarmaması içinde hafıza kartın ve depo hafızandaki ''sys, system, private, resource'' klasörlerini sildikten sonra flash at. (bu klasorleri pc ile sil.) ve dosya bozuk uyarısını almamak için dosyayı tekrar indirmeyi dene sorun bundan kaynaklanıyor olabilir.

cemil baba

cemil baba

Üye
hacklemede yanlış yapmışım şimdi düzelttim gayet güzel oldu. ilgin için tşk ederim kardeşim efektlerin hepsi birbirinden güzel ellerine sağlık. Bayadır yapmak istiyordum fırsatım olmuyordu. Iki gündür yapmaya niyetlendim ilk başta yapamayınca sinirlerim bozuldu telefondan soğudum ama şimdi çok hoş oldu. Çok memnun kaldım :)

- - - Eklendi - - -

birde yukarıdan açılır kapanır menü için sürükleme efekti varmı yani bildirimler menüsünü slayt şeklinde açacak bir efekt? Şimdiden tşkler

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
hacklemede yanlış yapmışım şimdi düzelttim gayet güzel oldu. ilgin için tşk ederim kardeşim efektlerin hepsi birbirinden güzel ellerine sağlık. Bayadır yapmak istiyordum fırsatım olmuyordu. Iki gündür yapmaya niyetlendim ilk başta yapamayınca sinirlerim bozuldu telefondan soğudum ama şimdi çok hoş oldu. Çok memnun kaldım :)

- - - Eklendi - - -

birde yukarıdan açılır kapanır menü için sürükleme efekti varmı yani bildirimler menüsünü slayt şeklinde açacak bir efekt? Şimdiden tşkler

Yapabilmene sevindim kardeşim iyi günlerde kullan. Bu arada o açılır kapanır menüye ait bi efekt yok o yüzden o kısım değişmez asla. Arama boşuna bulamazsın öyle bişey yok yani.

cemil baba

cemil baba

Üye
tşk ederim sğl

mtu80

mtu80

Üye
arkadaşım yüklenemiyor bu yerel bir bileşen hatası alıyorum:off:

ender04

ender04

Üye
üstadbu fp2 deoluyormu bendenedimolmadı yanlış yaptığımıdüşünmüyorum amafp2 deyapan varsa bilgi verirsenizsevinirim

by.frozen

by.frozen

Üye
bende yerleşik bileşen hatası alıyorum. başka bi yöntem biliyor musun acaba. şimdiden :tşk:

Montagues

Montagues

Üye
1-

2-

3-

Kardeşim bu sis dosyalarının hiç biri yüklenmiyor malesef. Yerleşik Bileşen hatası veriyor..
Nasıl olucak şimdi,,

snakekral2

snakekral2

Üye
n8 hackli belle refresh de olmadı malesef dahili bileşen hatası veriyor!!

snakekral2

snakekral2

Üye
n8 hackli belle refresh te dahili bileşen hatası çözüm lütfen sis olmadan yapamıyor muyuz?

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
sis contens ile dosyaları açıp içindeki dosyaları uygun yerlerine atarak kullanabilirsiniz

smh60

smh60

Üye
çok saol dostum :good:

bbluenightt

Üye
yüklenemedi.bu yerleşik bir bileşen diyor sorun nedir yardımcı olabilirmisiniz c7 belle hackli tel

Hayko_Damla

Üye
merhaba bende flash yüklü değil fakat hackli telim ama olmuyor. yüklenemiyor bu yerleşik bir bileşen diyor yardım edin lütfeeeennn

yunt

Üye
dahili bileşen hatası alıyorum belle refresh tel hackli ve effeckts klasörü yok

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
dahili bileşen hatası alıyorum belle refresh tel hackli ve effeckts klasörü yok

pc de siscontens prog. İle verdiğim sis dosyasını parcalayıp, dosyaları xplore ile gerekli yerlere taşımanı öneririm. Rompatcherden open4all yaması açık olsun.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
konu üstte paylaşım için teşekkürler

yunt

Üye
gerekli yer ?

Üst Alt