Note 2 mi alsam S 3 mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Babaulino

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 mi alsam S 3 mü ?
Arkadaşlar çok ikilemde kaldım.Şimdilik bir telefon almak istiyorum S IV çıktıktan yaklaşk 4-5 ay sonra onu alıcam fakat şimdilik bir telefon almayı kesinleştirdim.Kesin bir sonuca vardıgım gün telefonu alıcam fakat Note 2 mi yoksa S 3 mü alsam çok düşündüm.Note 2 'nin boyutu biraz büyük ama cebe sığar mı sığar.Yani Note 2 mi almalıyım sizce yoksa S 3 mü ? Ram konusundan S 3'ü almaktan vazgeçer gibi oldum ama yinede sizin önerilerinizi bekliyorum.

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
güzel kardeşim galaxy s3 daha mantıklı.Ram konusunda da korkma kesinlikle sıkıntı olmaz içini ferah tut :oke:

CasuS_87

CasuS_87

Üye
note 2 al bence ;)

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
Daha mantıklı derken ? :D

note 2 çok kaba bir cihaz note ile arasında büyük bir fark yok galaxy s3 zaten yeterince büyük yani karar senin.note 2 ile göreceğin işini s3 ile de çok rahat bi şekilde görürsün umarım yardımcı olabildim olduysam ne mutlu :oke:

romaryu

Üye
Biri forumda hangi telefon alsam diye sorunca bazı arkadaşlar kendi hangi telefonu kullaniyorsa onu öneriyor milleti bu şekilde yaniltmayin her iki cihazın sahibi olarak ikisinide kötüdür demiyorum ama şu varki samsung s3 deki eksikleri note2 ile kapatmış bazı arkadaşlar büyük diyorlar 1 hafta kullandıktan sonra ufak gelmeye başlıyor eğer s3 alırsan 1 sene sonra yeni bir tel almak zorunda kalabilirsiniz ama note2 sizi 3 sene götürür ister yazılım ister uygulama gerisi size kalmış bide 2 gidip mağazada inceleyin ne demek istediğimi anlarsınız

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
note 2

aleranol

aleranol

Üye

note 2 çok kaba bir cihaz note ile arasında büyük bir fark yok galaxy s3 zaten yeterince büyük yani karar senin.note 2 ile göreceğin işini s3 ile de çok rahat bi şekilde görürsün umarım yardımcı olabildim olduysam ne mutlu :oke:
Kullanmayan adam belli oluyor. Emin ol nit2 ile s3 arasında çok fark var. Ekranına bakınca anlarsın

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
Biri forumda hangi telefon alsam diye sorunca bazı arkadaşlar kendi hangi telefonu kullaniyorsa onu öneriyor milleti bu şekilde yaniltmayin her iki cihazın sahibi olarak ikisinide kötüdür demiyorum ama şu varki samsung s3 deki eksikleri note2 ile kapatmış bazı arkadaşlar büyük diyorlar 1 hafta kullandıktan sonra ufak gelmeye başlıyor eğer s3 alırsan 1 sene sonra yeni bir tel almak zorunda kalabilirsiniz ama note2 sizi 3 sene götürür ister yazılım ister uygulama gerisi size kalmış bide 2 gidip mağazada inceleyin ne demek istediğimi anlarsınız

3 Sene sonra Note II de Galaxy s3 te tarihi eser olur

Symbianize

Symbianize

Üye
Note 2 tabiiki

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye

Heryıl cep telefonu çıkıyor şuan en kral telefonu alsan bile max 7-8 ay sonra 2.sınıf telefon oluyor s3 almaya giderken 2 milyar peşin ile gittim s3 e 1800 note 2 ye 1900 çektiler 100 liradan için note 2 almamazlık etmem tabi çok büyük geldi tel sorun bu cebimde rahat durmuyor oyüzden s3 aldım

Babaulino

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bası kişiler note 2 nin boyunu sorun ediyor bazıları avanaj olarak görüyor.Vallahi bende daha karar veremedim hangisini alsam diye kararımı versem alıcam ;(

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
Arkadaşlar bası kişiler note 2 nin boyunu sorun ediyor bazıları avanaj olarak görüyor.Vallahi bende daha karar veremedim hangisini alsam diye kararımı versem alıcam ;(

Note 2 evet güzel telefon donanımıda iyi ama çok büyük be kardeş tamam cebe sıgıyor telefon ama zor sıgıyor sıkıstırmıs gibi bişey oluyorsun o telefonu o şekilde sürekli cebe sok çıkar yıpranır telefon sahsen sırf bu yüzden arada 100 lira fark vardı gittim s3 aldım bacak oynamıyor bikere note2 cepteyken kosmayı zaten deneme kasılır bacagın oturmakta zor ama elde tasıycam diyorsan mükemmel bir cihaz galaxy s3 ten çok abartılcak bi şekilde değil ama daha iyi bi cihaz

Babaulino

Üye
    Konu Sahibi
Git HTC One x+ Al note 2 dende iyi s3 tende hem boyutuda tam ideal :D şahsen bak abartmıyorum note 2 evet güzel telefon donanımıda iyi ama çok büyük be kardeş tamam cebe sıgıyor telefon ama zor sıgıyor sıkıstırmıs gibi bişey oluyorsun o telefonu o şekilde sürekli cebe sok çıkar yıpranır telefon sahsen sırf bu yüzden arada 100 lira fark vardı gittim s3 aldım bacak oynamıyor bikere note2 cepteyken kosmayı zaten deneme kasılır bacagın oturmakta zor ama elde tasıycam diyorsan mükemmel bir cihaz galaxy s3 ten çok abartılcak bi şekilde değil ama daha iyi bi cihaz
Valla kardeşim bu ikisinden birini almayı düşünüyorum.Note 2 yi taşımak için özel bir çanta felan var mı ?

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
Flip cover kılıflar var ne derece sağlıklıdır bilemiyorum bence sen git bi magazada incele sonra kararını verirsin burda kim ne kullanırsa onu savunuyor en dogru kararı sen kendin verirsin

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
Eminmisin geleceği görebiliyormusun Galaxy s 3 sene oldu daha en çok kullanılan tel artı 4.2 gördü bile 5 de görür

Geleceği görmüyorum sadece bi tahmin 5 görse bile belki ozaman 3-4 gb ramli telefonlar olcak 2 ghz in üstünde işlemcileri olcak 16-18mp cameralar olcak sogursun zaten s3 ten yada note 2 den sahsen ben sogurum yeni almak isterim

alenkolik

alenkolik

Üye
Geleceği görmüyorum sadece bi tahmin 5 görse bile belki ozaman 3-4 gb ramli telefonlar olcak 2 ghz in üstünde işlemcileri olcak 16-18mp cameralar olcak sogursun zaten s3 ten yada note 2 den sahsen ben sogurum yeni almak isterim

Bu işin sonu varmı. Bu kezde 6-8 ram 4ghz işlemci 20mp kameralı tlf çıkacak. Gelecektense simdiyi konuşup arkadaşımızı ona göre yönlendirelim.

Babaulino

Üye
    Konu Sahibi
Evet baana şimdi telefon lazım.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...