Symbian telefon ver android işletim li telefon al !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Symbian telefon ver android işletim li telefon al !
Kullandiğim tel htc wildfire s .. Telefonu yaklaşik 3 ay önce aldim. Vatan bilgiyar garantilidir ve yaklaşik 20 ay garantisi vardir. Bu telefondan önce hep nokia nin symbian telefonlarini kullnmiştim. Bu yüzden bu androide pek alişamadim. Kullandiğim telefon gerek dokunmatik açisinndan gerekse performans açisindan ihtiyaçlarimi gideriyor du. Gerçekten özellikle dokunmatigine hayran kaldim. Ama artik symbian a dönmek istiyorum. Herkes gider mersine bende gidiyorm işte böyle tersine . :)telefonda hiçbir sorun yok. 10 üzerinden 9 alir. Kasa üzerinde çok küçük iki nokta büyüklügünde bir çizik var ama kapak koyuldağa zaman hiç gözükmez. Zaten şimdi de öyle hiç dikkat çekmiyor. Yok denecek kadar az bir çizik. Ekranda hiçbir çizik yok kesinlikle. Fotoğraflari kurallar gereği kismetse 24 saat içinde atacağim.takas edilecek telefonda favorim nokia n8 dir. Buna benzer telefonlar da olabilir. ( örneğin nokin n97-n99 gibi... )yine de takas etmeyi düşünenler telefon modellerini yazsinlar ona göre düşüncemi söylerim. Nokia n8 için başa baş takas ederim. Diğer telefonlara da piyasa değeri neyse ona göre bakarizhatay da ikamet etmekteyim.kapida ödeme ile cihazlar karşilikli gönderilebilir.yok takas etmeyeceğim satin alacağim diyorsaniz telefonun fiyatini 400 olarak belirledim. ( 3 ay önce 560 a almiştim.)herkese hayirli satişlar ve forumlar :)

fk555897

fk555897

Üye
Bence N8 ile değiştirme. Satıp üstüne 300 TL gibi bir para koyup iyi bir android işletim sistemli telefon alabilirsin veya Nokia Lumia 620 alabilirsin.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
neden kardeşim ? n8 kullanışsız mı ?

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
nokia701 e ne dersin kardesim 1yıl garanti devam ediyor ciziksiz

cena4747

Üye
nokia n70-1 e takas olurmu

-TurkishKence

-TurkishKence

Üye
5800 xpressmusic ile takas etmeyi düşünürmusun

tayfun5453

tayfun5453

Üye
400 tl demişsin ?? zaten sıfırı 440tl ye bile var :) çok demişsin fiyatı :)

Hakan2635

Hakan2635

Üye
merhaba arkadaş

nokia c7 belle ile takas dusunurmusun?

iyi hafta sonları
Hakan

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
ben java zannediyordum :s

mahsumalix

mahsumalix

Üye
Nokia 5800 xpresmusic ile takas düşünüyormusun üstüne 50Tlde veririm.Adanada oturuyorum çok yakınım.

Hasand.

Hasand.

Üye
vh gercek n8 440 mı

- - - Eklendi - - -

iphone 4s 32gb ile takas

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 xpresmusic in özelliklerini kısaca söylermisin kardeşim ?

- - - Eklendi - - -

iphone 4s ile takas mı diyorsun hasan d.

- - - Eklendi - - -

Nokia 5800 xpresmusic ile takas düşünüyormusun üstüne 50Tlde veririm.Adanada oturuyorum çok yakınım.

kardeş net ten telefonun özelliklerin e falan baktım . c7 ve nokia 701 e oranla özellikleri düşük bir telefon. bir sorunu var mi telefonun

besim.farhan

besim.farhan

Üye
Bence N8 ile değiştirme. Satıp üstüne 300 TL gibi bir para koyup iyi bir android işletim sistemli telefon alabilirsin veya Nokia Lumia 620 alabilirsin.

konuyu okumadan mesaj yazınca böyle oluyor demek :kop2:
adam symbiana döneceğim diyor 300 tl daha ekle iyi bir android al diyor komik

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
slymnpmk

slymnpmk

Üye
e 72 'ye ne dersin?

cena4747

Üye
Tamam b planını ele alıyorum Trident W-T3 Tv+Wifi vb. (Symbian değil,fakat tlf. Beni Al diye bağırıyor içindede 6-7 oyun var)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt