Arkadaşlar ekran karti alicam yardim anlayanlar içeri!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ekran karti alicam yardim anlayanlar içeri!!!!!
Arkadaşlar öncelikle merhaba kısaca bilgisayarımdan bahsedeyim

RAM 4 GB
EKRAN KARTI ATI HD RADEON 6350 2GB 512 VIDEO RAM 64 BİT MEMNUM OLMADIGIMDAN BAŞKA EKRAN KARTI ALICAM
İŞLEMCİ Pentium(R) Dual-Core CPU E6800 @ 3.33GHz

ÖNCELLIKLE BUTCEM 100TL CIVARI SIZCE HANGI EKRAN KARTINI ALMALIYIM HANGISI BU SISTEME VE OYUN DESTEKLEME ACISINDAN DAHA IYI GORUSLERINIZI BEKLIYORUM

GTA430 GDDR3 1GB 128 BİT NVİDİA GEFORCE DX11 EKRAN KARTI
VEYA
SAPPHIRE HD5570 GDDR3 1GB 128BIT ATI DX11 EKRAN KARTI

sizce hangisi acilen cevaplarıınız beklıyorum benım oynıcagım oyunlr call of duty cs go bu oyunları fps oyunlarını sorunsuz call of duty gıbı oyunları orta seviyede oynasam yeter bana Bİ SORUM DAHA OLICAK SUANKI EKRAN KARTIM ILE BUNLAR ARASINDA PERFORMANS NE KDR ETKILI OLUR
YARDIMLARINIZ ICN SIMDIDEN SAGOLUN... LÜTFEN ANLAYAN KISILER CVP YAZARSA COK İYİ OLUR TEŞEKKÜRLER

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
power kaç watt ?

kaptan23

kaptan23

Üye
özeliklerini bakarsak 65 gibi gözüküyor

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bılgısayarı 3senedır kullanıyorum hıc bır ksma hıc bır kasada ısınma ses yok hangısıın almayalım cvplarınıız beklıyorum

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
arkadaşlar bılgısayarı 3senedır kullanıyorum hıc bır ksma hıc bır kasada ısınma ses yok hangısıın almayalım cvplarınıız beklıyorum
onu anladık arkadaşım powerın kaç watt diye sordum bir zahmet ona cevap verirsen öneride bulunacağım

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
arkadaşım önce power söylemen gerekir:oke:

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
kardeş pk bılsgısyardan anlamıyorum nasıl bakıcagımı söylelebilrmsın hemen bakıp soylım yarın veya obur gun alıcam ekran kartını vatandn

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
kasanın kapagını aç.
içinde üstte bir kutu var. onun üzerinde sayılar yazar. ordakileri söyle. olmadı foto çek ekl buraya :oke:

yarın indirim son gunu yarın al

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim sagolasın vakıt ayırdıgın ıcn kasanın ıcınden foto cektım ıns aradıgım seydır bu upload ettım baktıkdan sonra hangısını veya o fıyata baska almamamı tercıh edersın acıll cvpını beklıyorum LINKLER

VE
budur resım cok net degil kb

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
2.resim gibi daha net bir foto olsaydı iyiydi.
250 watt power yetmez malesef yeni powerda almalısın.

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Kardes bk link verbilirmsnu uygub fiyatta birde dogru yerin resmini cekmisim demi bide son sorum olicak bu islemci nasil pcnkn odami kotu sence

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
işlemci yeterli ancak o power yeni ekran kartını kaldırmayacak kadar dandik.
malesef powerıda değiştirmen gerekiyor.
350 watt bir powerla hd5670 alırsan istediğin oyunlar için yeterli gelir :oke:

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Benim anlamadigim o kdr dandikse simdiki ekran kartini nasil kaldriyor hd5570 ile hd 6350 arasinda bu kdr mi fark var tskkler.

- - - Eklendi - - -

Eger ati ve 350 wati alirsam cod 8 orta duzeyde takilmadan oynanirmi yoksa hicmi almayayim yrdmlarnizi bekliyorum

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
şöyle diyeyim sana.
elindeki işlemci 65 watt anakart ve ramlerin 60 watt dvdrom varsa 25 watt
harddisk 10 watt usb kullanırsan 4 usb olsa 10 watt kasa fanı 3 watt
neyse işte düz hesap bunları topladığında 180 watt yapar.
şuanki ekran kartında 20 watt toplamda 200 watt oldu. genel itibariyle % 20 civarında güvenlik payı bırakılır.
powera yüklenmemek amacıyla. minimum watt 240 oldu. senin 250 watt powerın var. markası CASPER hiç güvenme derim.

sistemine dediğin 5570 ekran kartı 45 watt lık bir karttır. 180+ 45 toplamda 225 watt yapar. güvenliy payıyla. 290 watt.
düz hesap 300 watt yapar.. tabi bu watt hesaplaması sadece böyle değil tabiki. 12v kanalının amper değeride önemli :oke:

ben sana HD5670 önerdim. 60 wattlıık bir karttır. sistem düz hesap 300 watt ister.
sana 350 watt al dedim. daha iyi olur. 3-5 TL fark ediyor zaten.
5670 ekran kartıyla dediğin oyunları orta ayarda rahat rahat oynarsın merak etme.

ancak 5670 in 2 farklı modeli var. DDR3 ve DDR5 olarak. haliyle 5 olanı daha pahalı % 15-20 civarı daha fazla performansı var.
ddr3 modeli 110 TL ddr5 modeli 200 tl.
ama başka bir önerim var. 2. el olarak ekran kartı bakabilirsin.

powerı 400 watt yaparsan çok daha sağlam olur. xilence XP400.
ekran kartıda 2. el HD5750 alırsan oyunları yüksek ayarda bile rahat rahat oynatır.

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Peki 5570 alsam orta duzeyde oynayamazmiyim o kadar para veremem o kdr para vercegime yeni kasa toplarm tek hatam toplama almamam bu sisteme 5570 hakkinda neler diyebilirsin tskkrler

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Peki 5570 alsam orta duzeyde oynayamazmiyim o kadar para veremem o kdr para vercegime yeni kasa toplarm tek hatam toplama almamam bu sisteme 5570 hakkinda neler diyebilirsin tskkrler
5570 de alsan yeni power lazım. 5670 te alsan yeni power lazım.
5570 85 TL
5670 93 TL

değer mi 8 TL için düşük kart almaya ???

VATAN pc indirimi bu akşam bitiyor.
power olarakta şunu al.

HD5670 ve bu power TOPLAM 140 TL yapar. orta ayarda tüm oyunları oynatır..

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Sagolasin kardes degerli yorumlarin vakit ayirdigin icin tskkrler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt