LGP970 Türkiye ICS (V30A) Romu Flash Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
LGP970 Türkiye ICS (V30A) Romu Flash Dosyaları

İşte Linkler:

Alternatif Linkler:
http://www.4shared.com/rar/M86zySAu/enver_technopart1.html

(4Shared Linkleri için DNS adresinizi değiştirmeniz gerek. DNS1: 208.67.220.220 DNS2: 208.67.222.222)

Partlar halinde, indirip tek klasörde birleştirin. SFT programı ile kurulumu yapın. Hayırlı olsun... :oke:

(KDZ dosyasından ayrıştırıldığı için boyutu büyük. Diğerinden bir farkı yoktur,orijinaldir.)

(Linkler Yenilenmiştir)

• Beğen
Tepkiler: technoshark ve Optimus White

Optimus White

Optimus White

Üye
kardeşim çok teşekkür ediyorum. ellerine sağlık . eğer yüklemeyi de başarabilirsem sana çok dua ederim. Eyvallah:oke:

Optimus White

Optimus White

Üye
kardeşim dosyanın 2. partı indi. ap ve cp dosyası var ayrı ayrı. diğer partta da olacak ap ve cp. peki bnları nasıl flaslayacağız. 1 ap ve 1 cp olsa flash tooldaki ilgili yerlere seçip eklerdik. her birinden ikişer dosya olnca nasıl olacak?

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
iki part indikten sonra birinci parta sağ tkla klasöre çıkart seceneğine tıkla. Bilgisayar tek klasör içnde bir ap birde cp dosyası gösterecek
gerisini biliyosun zaten
Dikkat et partların ikisi de aynı klasörde olsun.

- - - Eklendi - - -

Kısaca ikisini de indirmen gerek

Optimus White

Optimus White

Üye
peki 2. parttaki dosyalar ne olacak

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayr otomatik olarak 1. partın içindekilerle 2. partın icindekileri birlestirecek zaten
1.parta sağ tıkla-klasöre çıkart
islem bittiğinde dosyaları kullanabilirsin.
sakın tek tek klasöre cıkartıpda flashlama kalkma cihaza zarar verebilirsn

Optimus White

Optimus White

Üye
kardeşim old galiba Allah razı olsun. biraz kullanayım bralardayım yine. bakalım nasılmış :)

aksaronur

Üye
Pardon ama SFT root yapmaya yaramıyor mu? Orjinal rom yükleyebiliyormuyuz sft ile? eğer evet ise Lütfen yardımınızı bekliyorum çaresizim :(

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal rom tabiki de yükleyebilirsin. Ben çok yptım.
Linkteki V30A'yı indirip flashlayabilirsin. Orijinaldir ;)

- - - Eklendi - - -

Pardon ama SFT root yapmaya yaramıyor mu? Orjinal rom yükleyebiliyormuyuz sft ile? eğer evet ise Lütfen yardımınızı bekliyorum çaresizim :(

kullanımı forumda mevcut
rahat rahat yapabilirsin

Optimus White

Optimus White

Üye
kardeşim sağolasın görüntüsü çok hoş. şarj nasıl şu an için bilmiyorum. ama şöyle bakınca akıllı telefon görüntüsü var artık telefonumda :)

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi

aksaronur

Üye
Tam olarak nasıl yapacağız bu flashlama işini lütfen yardım edin 3 gündür uğraşıyorum bu illetle!

- - - Eklendi - - -

Bir de bunu yaparsam telefonum garantiden çıkar mı?

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak nasıl yapacağız bu flashlama işini lütfen yardım edin 3 gündür uğraşıyorum bu illetle!

- - - Eklendi - - -

Telefonun garantiden çıkmaz korkma orjinal yazılım bu çünkü
Şuan mobilden giriyorum yarın bilgisayardan yardım ederim :oke: ?

Optimus White

Optimus White

Üye
görüntüsü falan çok güzel de sanki şarjı diğerine göre biraz daha çabuk bitiyor. birkaç gün daha bekleyeyim bakalım.

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

özel mesaj kutunu boşaltırmısın?

aksaronur

Üye
evet burdayım yardımlarınızı bekliyorum :D

technoshark

technoshark

Üye
Pek bir fark göremedim avrupa romuyla arasında :)

aksaronur

Üye
Sağolun arkadaşlar çok teşekkür ederim yükledim.Arayüzü çok beğendim keşfetmeye çalışıyorum alışmak kısa bir süre alıcak gibi görünüyor :D

Üst Alt