Galaxy S IV ile Satışlar Patlayacak ve Samsung 390 Milyona Ulaşacak !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S IV ile Satışlar Patlayacak ve Samsung 390 Milyona Ulaşacak !
Samsung Galaxy S III ve Note 2 modelleriyle satış rekorları kıran Samsung büyük bir başarı yakaladı ve mobil anlamda Nokia'yı geçerek liderlik koltuğuna oturmuştu.Firmanın 2013 için hedefleri çok büyük.

Şimdi ki planı Galaxy S 4.

2012 yılının bitişi ile birlikte 2013’e dair hedefler de gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu kapsamda hakkında bilgiler sızdırılan son isim Samsung oldu.

Güney Koreli yayın organı The Korea Times Samsung’un 2013 planlarını üst düzey yöneticilere dayandırarak açık etti. 2013 yılında toplamda 510 Milyon adet mobil cihaz satışı gerçekleştirmeyi planlayan Samsung, bu rakama dahil olarak 390 Milyon akıllı telefon satmayı planlıyor.

Bir başka kaynak ise bu cihazlardan 240 Milyon adetlik kısmı Vietnam’daki fabrikalarda, 170 Milyon’u Çin’de, 20 Milyon’u Hindistan’da, 40 Milyon’u da Kore’de üretileceğini söylüyor. Yani toplamda 470 Milyon. Rakamların birbirine yakın olması doğruluk payını arttırıyor.
2012’yi tahmini bir ifade ile 420 Milyon mobil cihaz satışı ile tamamlayan Samsung, bunların 280
Milyon adedini yılın ilk üç çeyreği içinde satmıştı. 2013'te Galaxy S4 için beklentilerini yüksek tutan Samsung, bu cihaz ile iPhone’un satış rakamlarını geçmek istiyor.Ne kadar başarılı olacak bunu zaman gösterecek ?

MaxiCep : Furkan Emekli

enterneoll

enterneoll

Üye
bakalım neler olucak ayrıca wp'de oyuna dahil olabilir.

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
samsung apple'ı geçmeli bencede:)

MaxipmaN

Üye
appleı tokatlayacak

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Allah beee samsung'u şuan ferrarinin amblemindeki şahlanmış ata benzettim vallahi :kıskıs: inşallah daha daha çok satar temennim bu yönde + haber için :tşk: kardeşim :tebessüm:

komando04

komando04

Üye
haber için teşekkürler kardeşim s4çok satar şimdiden belli

gkcll

gkcll

Üye
Allah beee samsung'u şuan ferrarinin amblemindeki şahlanmış ata benzettim vallahi :kıskıs: inşallah daha daha çok satar temennim bu yönde + haber için :tşk: kardeşim :tebessüm:

tek temennin omu anlaşılnan tuzun kuru :E

aleranol

aleranol

Üye
Biraz fazla atmış

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İnşallah s4 de, s3 tipinde bir telefon çıkarmaz .

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
İnşallah s4 de, s3 tipinde bir telefon çıkarmaz .

Aynen karılıyorum. Satışları arttırmak için sürekli donanım üzerinde çalışmaması lazım. Dış görünümüne kamerasına ve diğer telefonlarda olmayan farklı fonksiyonlara önem vermeli

ahmetay74

ahmetay74

Üye
Aynen karılıyorum. Satışları arttırmak için sürekli donanım üzerinde çalışmaması lazım. Dış görünümüne kamerasına ve diğer telefonlarda olmayan farklı fonksiyonlara önem vermeli
kablosuz şarjı temassız 1metre yapabilirlerle iyi olur mesela :D
yada şeffaf ekran (çok oldu bu ya)
yada hepsini boşverin direk batarya üzerinde çalışsınlar bence :D bir sürü batarya türü çıktı. lityum iyondan bıktık artık dimi :D

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
390 milyon mu??? yok artıkk

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Fiyatı Çok Ama Çok Merak Ediyorum :hmmm Bu Arada :tşk:

• Beğen
Tepkiler: ayran3883
SilentOne

SilentOne

Üye
duyduquma gore S4 bu sene yayinlanmayacak diyorlar baska bir adla cikicak diye biliyorum ama iphone 6 yada 5s cikicaqindan samsun bazi s4 dude cikarir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt