SHADOWGUN: DeadZone v1.1.2 (Muhteşem FPS Oyunu)

Sponsorlu Bağlantılar

wolfves

Üye
Arkadaslar oyun ilkden sadece tegra 3 için beta olarak cıktı suan normale döndü butun cihazları destekliyor google playden girip indirebilirsiniz uyumluluğa bakmak için

kemal123456

kemal123456

Üye
kardesım oyuna grdgmde uyelık ıstıyo nasıl yapcazz multı mı bu oyun sıngle mı

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
yeni sürümü güncellendi,
İyi oyunlar...

osmanayman

osmanayman

Üye
Madfinger Games oyunun hakkını veriyor... Günlerdir elimden bırakamıyorum... 3 farklı giriş şekli var... İsterseniz misafir(guest) olarak, isterseniz facebook profilinizle, isterseniz de kendi oluşturduğunuz kullanıcı adı vs ile giriş yapabilirsiniz... Ben facebook profili ile giriş yapmıştım... Kullanıcı adını değiştirebilirsiniz... İnternet hızınızın 1mbit altında olmaması yararınıza... Serverlar sağlam...

Death Match kısmında skora oynuyorsunuz, önünüze geleni vuruyorsunuz... Diğer oyun modunda da iki takımdan birisine geçip savaşıyorsunuz... Ya da arkadaşlarınızla savaşabiliyorsunuz... Topladığınız puanlarla level atlayıp yeni silahlar açıyorsunuz... Topladığınız paralarla da bu silhaları alabiliyorsunuz... Premium Versiyon paralı... Premium versiyonda "Voice Chat" ve bazı özellikler var ekstradan... Yeni karakterler ve aksesuarlar için ise "Gold"a ihtiyacınız var... Anlayacağınız o da paralı... Ama bunlar çok da önemli değil... Oyun on numara... Benden söylemesi...

Güncelleme için teşekkürler... :oke:

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Madfinger Games oyunun hakkını veriyor... Günlerdir elimden bırakamıyorum... 3 farklı giriş şekli var... İsterseniz misafir(guest) olarak, isterseniz facebook profilinizle, isterseniz de kendi oluşturduğunuz kullanıcı adı vs ile giriş yapabilirsiniz... Ben facebook profili ile giriş yapmıştım... Kullanıcı adını değiştirebilirsiniz... İnternet hızınızın 1mbit altında olmaması yararınıza... Serverlar sağlam...

Death Match kısmında skora oynuyorsunuz, önünüze geleni vuruyorsunuz... Diğer oyun modunda da iki takımdan birisine geçip savaşıyorsunuz... Ya da arkadaşlarınızla savaşabiliyorsunuz... Topladığınız puanlarla level atlayıp yeni silahlar açıyorsunuz... Topladığınız paralarla da bu silhaları alabiliyorsunuz... Premium Versiyon paralı... Premium versiyonda "Voice Chat" ve bazı özellikler var ekstradan... Yeni karakterler ve aksesuarlar için ise "Gold"a ihtiyacınız var... Anlayacağınız o da paralı... Ama bunlar çok da önemli değil... Oyun on numara... Benden söylemesi...

Güncelleme için teşekkürler... :oke:
mübarek şiir yazdın osmanayman :),bu arada rica ederim...

osmanayman

osmanayman

Üye
Efsane yazan oyuna, iki beyit yazdım fazla mı? :)

Şuan Rank5'teyim... Sonuna kadar gitmeye çalışacam... PC oyunlarına da bakmasam daha çabuk geçerdik de... FPS en iyi PC'de oynanır... :oke:

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Efsane yazan oyuna, iki beyit yazdım fazla mı? :)

Şuan Rank5'teyim... Sonuna kadar gitmeye çalışacam... PC oyunlarına da bakmasam daha çabuk geçerdik de... FPS en iyi PC'de oynanır... :oke:
tabi fps oyunları en iyi pc de oynanıyor,telefonda dokunmatik nasıl oynıyacaksın ki :oke:

foreverthe

foreverthe

Üye
Ustalar bende suan multiplayer olarak oynanmiyor. Internet var obur oyunlarda oluyor. Oyundan mi kaynakli sorun ? :'(

foreverthe

foreverthe

Üye
Oyunu sildim yukledim sorun cozuldu :)

nokiae6

Üye
Zaten google playda bedava kardeşim paylaşma amacın nedir ?

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Zaten google playda bedava kardeşim paylaşma amacın nedir ?
paylaşmamdaki amacım üyeler bilsin diye veya interneti kotalı olanlar sd dosyayı burdan indirsin diye...tabi siz bilmediğiniz için yazmanız kolay

dadaraz

dadaraz

Üye
Shadow Gun FPS değil TPS oyunudur birader...

Üst Alt