Need For Speed Hot Pursuit

Sponsorlu Bağlantılar

Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Need For Speed Hot Pursuit
Eh madem bende Bende L920 kullanıcısı olacağım başlayayım oyun paylaşımlarına. :ehe

• Beğen
Tepkiler: bymen07

Remember Me

Remember Me

Üye
Teşekkürler

Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. :)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Sagol da mehmet ali paylasmisti

- - - Eklendi - - -

Sagol da mehmet ali paylasmisti

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
teşekkürler fena oyun bu N9 da oynuyorum :)

doblark

Üye
n900 de çalıştırabilir miyiz bu oyunları maemo yapısında

ridodido

Üye
arkadaslar ben 2 gun once wp7 li htc mozart aldim. bu sistemde yeniyim. oyunlari nasil yukluyoruz bir yardimci olursaniz cok sewinirim. simdiden tesekkurler

ecel54

ecel54

Üye
arkadaslar ben 2 gun once wp7 li htc mozart aldim. bu sistemde yeniyim. oyunlari nasil yukluyoruz bir yardimci olursaniz cok sewinirim. simdiden tesekkurler

telefonda yüklü olan marketplace uygulamasını kullanmalısın

papakudioflu

papakudioflu

Admin
htc mozart için spl mevcut eger bu işlerden anlıyorsan cihazına unlock custom rom yükleyip .xap uzantılı oyun dosyalarını yükleyebilirsin

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

htc mozart için spl mevcut eger bu işlerden anlıyorsan cihazına unlock custom rom yükleyip .xap uzantılı oyun dosyalarını yükleyebilirsin
Hünkarım ben şu işleri bir türlü çözemedim yahu:hmmm

uMTOku

Üye
Bende yarın l920 alacağım da nasıl yükleniyor oyun nereden bulabilirim arkadaslar

ecel54

ecel54

Üye
Bende yarın l920 alacağım da nasıl yükleniyor oyun nereden bulabilirim arkadaslar

oyun ve uygulamalar cihazdaki market uygulamasından yükleniyor. need for speed hot pursuit oynayabilmen için satın alman gerekiyor veya deneme sürümünü oynayabilirsin.

uMTOku

Üye
Sabit bir konu eşliğinde nasıl uygulamalarin yüklendiğini bilmemiz gerekenleri yazarsanız yeni bir platform sonuçta bizde yeniyiz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Tamam da oyun nasıl yüklenir ve ea yada hakemliğin oyunları varsa başlık altında toplasak güzel olmaz mı öyle bir şey varsa bende yardımcı olurum

oyle bir başlik oluştursak kisa zamanda binlerce oyunu o başliga eklememiz gerekicek. Biz zaten gunluk populer oyunlar ciktikca tanitimlarini ve linklerini yayinlamaya calişiyoruz. Firma bazli liste oluşturulabilir fakat bir cok firma oldugu icin bu da kolay olmaz.

Üst Alt