Need For Speed Hot Pursuit

• 3 Ekim 2012
  • 5847 Okunma
  • 35 Cevap

1. bymen07 bunu beğendi.
  2. Teşekkürler

3. Rica ederim. :)

4. Sagol da mehmet ali paylasmisti

- - - Eklendi - - -

Sagol da mehmet ali paylasmisti

5. teşekkürler fena oyun bu N9 da oynuyorum :)

6. n900 de çalıştırabilir miyiz bu oyunları maemo yapısında

7. arkadaslar ben 2 gun once wp7 li htc mozart aldim. bu sistemde yeniyim. oyunlari nasil yukluyoruz bir yardimci olursaniz cok sewinirim. simdiden tesekkurler

8. telefonda yüklü olan marketplace uygulamasını kullanmalısın

9. htc mozart için spl mevcut eger bu işlerden anlıyorsan cihazına unlock custom rom yükleyip .xap uzantılı oyun dosyalarını yükleyebilirsin

10. Hünkarım ben şu işleri bir türlü çözemedim yahu:hmmm

11. valla hunkarim her marka icin degişik bir unlock yontemi ve yontemlerin isimleri farkli olunca biraz karişik gibi geliyor.

12. Bende yarın l920 alacağım da nasıl yükleniyor oyun nereden bulabilirim arkadaslar

13. oyun ve uygulamalar cihazdaki market uygulamasından yükleniyor. need for speed hot pursuit oynayabilmen için satın alman gerekiyor veya deneme sürümünü oynayabilirsin.

14. Sabit bir konu eşliğinde nasıl uygulamalarin yüklendiğini bilmemiz gerekenleri yazarsanız yeni bir platform sonuçta bizde yeniyiz

15. başlangic olarak BURAYA bakabilirsin.

16. N9 da nasıl oynuyosun hocam.

17. Lumia kırılsa da çözsem yeter:ehe

18. hunkarim elemanin biri 8x'i kirmiş. Wp8 romunu cekmiş cihazdan. Romu da acmiş. Şu anda dosya analizleri yapiyormuş. Yakinda bişeyler cikar:ehe

19. Tamam da oyun nasıl yüklenir ve ea yada hakemliğin oyunları varsa başlık altında toplasak güzel olmaz mı öyle bir şey varsa bende yardımcı olurum

20. oyle bir başlik oluştursak kisa zamanda binlerce oyunu o başliga eklememiz gerekicek. Biz zaten gunluk populer oyunlar ciktikca tanitimlarini ve linklerini yayinlamaya calişiyoruz. Firma bazli liste oluşturulabilir fakat bir cok firma oldugu icin bu da kolay olmaz.

Yüklüyor...
24/09/2018 - 00:42