N8-00 RM-596 111.040.1511 (v6.0)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
    Konu Sahibi
N8-00 RM-596 111.040.1511 (v6.0)
***RM-596 111.040.1511***
* kulaklık sesi arttırıldı
* rompatcherplus_3.1 eklendi (türkçe)
* açılışta sms gönderimi kapatıldı
* masaüstü 1000 olarak ayarlandı
* installserver.exe eklendi
*
etkin aktarmalar bildirimi iptal edildi
* tüm widgetler eklendi
* web tarayıcısına linkler
* web tarayıcı ana sayfa google ayarlandı
* klasörlü menü yapıldı
* uygulama adlandırma eklendi
* oto güncelleme kontrolleri iptal edildi (manuel)
* korumalı dosyaları gönderilebiliyor
* tuş kilidi eklendi (belle icon)
* tuş kilidi titreşimi kaldırıldı
* türkçe sözlük eklendi
* Battery info eklendi (türkçe)
* GPS info eklendi (türkçe)
* fmobi eklendi (türkçe dil desteği var)
* Quickoffice PRO v7.0.39 eklendi (türkçe)
* kinetik kaydırma yok
* tactile feedback eklendi (aramalarda açınca titreme)

format sonrası c:170 mb boş alan
Phoenix'le flash atarken "update" ye tıklayın..
dosyalar yüklendi

İNDİR

• Beğen
Tepkiler: .Murat., Reşwan, mashan ve 1 kişi daha

haqanguven

haqanguven

Üye
hayırlı olsun kardeş

• Beğen
Tepkiler: H.Reşit POLAT
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Emeğine sağlık :oke:

• Beğen
Tepkiler: H.Reşit POLAT

Enola19

Üye
Dostum teşekkürler cfw için sana zahmet pil süresinden bahsedermisin kaç gün gidiyor normal kullanımla günde en fazla yarım saat internete girince falan

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
    Konu Sahibi
internete hiç girmezsen 3 gün gider ama girersen gitmez tam dolusu internette 4 saat gidiyor zaten

Enola19

Üye
Dostum naaptın günde ortalama yarım saat internetteyim ki 15 dakikası garanti 3g ile mail senkronizasyonu şarjım 2 gün gidiyor ama eskiden 3 günü rahat çıkarırdı yeniden flaş atıcam o yüzden soruyorum

mkryvz

mkryvz

Üye
Şu batarya performansındaki düşüş sanırım sadece bende değilmiş. Son 5 aydır telefondan soğudum :(
Eskiden 3 güne kadar giden batarya artık 30 saati geçmiyor :(
Buna çözüm bulanı gözlerinden öperim.

lamekan_bawo

Üye
nokia n8 black 111.040.15.11.c00.01 sıkıntısız tam performans ellerıne kollarına sağlık paşam...

mashan

mashan

Üye
dostum indiremedim syk drive kullanıcı adı ve parola istiyor bana mail yoluyla yardımcı olurmusun ([email protected])

mashan

mashan

Üye
reşit polat konuya cevap vermicen sanırım :(

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
hakan indirebiliyormuyuz yada nasıl inidirecem msn adresi ve şifre istiyor sky driverine nasıl ulaşıcam arkadaşın yardımcı olurmusun

Resimde gösterdiğim yerden mevcutta varsa hotmail adresiniz ile giriş yapıp indirebilirsiniz.linkler sağlam :oke:

• Beğen
Tepkiler: mashan
mashan

mashan

Üye

Resimde gösterdiğim yerden mevcutta varsa hotmail adresiniz ile giriş yapıp indirebilirsiniz.linkler sağlam :oke:

sonuç:olumsuz :(
kendi şifremle girdim olmuyor (bu öge silinmiş yada süresi dolmuş) diye uyarı geliyor benım sky driveme baglanıyor resit polatınkine degil linki biraz zorladım başka taracıdan link yönlendirmesini engelleyerekdenedim, kullanıcı adı veya parola yanlış olabilir lütfen kontrol edin dedi en azından cevap veren sen oldun çok teşşekürler ilgi görmek bukadar zevk verebilirdi : )
teamvieverden kontrolu alıp kendinde bakabilirsin yada hotfile ye at indirebilirse sana zahmet olacak tabi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
sonuç:olumsuz :(
kendi şifremle girdim olmuyor (bu öge silinmiş yada süresi dolmuş) diye uyarı geliyor benım sky driveme baglanıyor resit polatınkine degil linki biraz zorladım başka taracıdan link yönlendirmesini engelleyerekdenedim, kullanıcı adı veya parola yanlış olabilir lütfen kontrol edin dedi en azından cevap veren sen oldun çok teşşekürler ilgi görmek bukadar zevk verebilirdi : )
teamvieverden kontrolu alıp kendinde bakabilirsin yada hotfile ye at indirebilirse sana zahmet olacak tabi

Evet konu ile ilgili arkadaşı bilgilendiririm fakat V7 versiyonundada sanırım sorun var.İlgileneceğinden eminim bende takip ediyorum.İyi forumlar

mashan

mashan

Üye

Evet konu ile ilgili arkadaşı bilgilendiririm fakat V7 versiyonundada sanırım sorun var.İlgileneceğinden eminim bende takip ediyorum.İyi forumlar

İlgin için teşekkürler ederim xp de denedim v7 de denedim ios harici yükleme yapıp yine denedim kişinin sky drive deposunu erişimi ,kişinin mail adresi ve şifresi olmasa erişim imkansız hale geliyor.
Arkadaşın paylaşımları çok hoş ve başarılı çalışmalar yapıyor 7. versiyon denemesini paylaşıyor, emegine üzülüyorum kimseyle paylaşamıyor emegini farkına varmadan.

''nextman'' kardeş teşşekür ederim, iyi forumlar....

- - - Eklendi - - -

msn adresin yokmu onu kullan,bildiğim kadarı ile o oluyor

Dostum benım sky driverim e baglanıyor ve benım sky depoya yönlendiriyor öge silinmiş veya süresi geçmiş olabilir diyor
Aslında resit arkadaşın sky deposuna erişim olmalı benım sky drive deposuna degil ;)

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
    Konu Sahibi
linkler yenilendi arkadaşlar

mashan

mashan

Üye
hotfile linki enkısa zamanda paylaşman dilegiyle reşit...
özelden vakit ayırdıgın için teşşekür ederim başarılarının devamını dilerim (hotfile :güle güle kullan)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...