N8-00 RM-596 111.040.1511 (v6.0)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
    Konu Sahibi
hotfile linki enkısa zamanda paylaşman dilegiyle reşit...
özelden vakit ayırdıgın için teşşekür ederim başarılarının devamını dilerim (hotfile :güle güle kullan)

Hotfile linki ekledim mashan kardeş (hotfile için çok saol)

• Beğen
Tepkiler: mashan

mashan

mashan

Üye
yüregine saglık....

79mm79

79mm79

Üye
cfw için teşekkürler. bir soru soracaktım. benim telefon c6-01 bir arkadaşın telefonuna bunu yükleyecem. benim tele daha önce çok yükledim cfw. n8ide aynı şekildemi flashlıyoruz değişiklik varmı yardımcı olursanız sevinirim

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
    Konu Sahibi
cfw için teşekkürler. bir soru soracaktım. benim telefon c6-01 bir arkadaşın telefonuna bunu yükleyecem. benim tele daha önce çok yükledim cfw. n8ide aynı şekildemi flashlıyoruz değişiklik varmı yardımcı olursanız sevinirim

senin telefona olmaz c6 diyosun bu n8-00 için cfw

flash anlatımları forumda mevcut..

79mm79

79mm79

Üye
senin telefona olmaz c6 diyosun bu n8-00 için cfw

flash anlatımları forumda mevcut..

zaten ben kendi telefonuma yüklemeyeceğim. arkadaşım n8 aldı ona yükleyeceğim. ben kendi telefonuma defalarca flash attım nasıl atıldığını biliyorum fakat sormak istediğim n8'e atarken farklı bir işlem uyguluyormuyuz?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

zaten ben kendi telefonuma yüklemeyeceğim. arkadaşım n8 aldı ona yükleyeceğim. ben kendi telefonuma defalarca flash attım nasıl atıldığını biliyorum fakat sormak istediğim n8'e atarken farklı bir işlem uyguluyormuyuz?

Hayır tek farkı product kodu klasörü ona göre ayarlayıp RM-596 diye oşekilde flaslarsınız.

79mm79

79mm79

Üye
bir sorum daha olacak :) yükleyeceğim telefon yurtdışı çıkışlıymış ürün kodu 059D0V2 navifirmden baktım hangi ülkeye ait olduğunu bulamadım. oviden güncelleme yapsam muhtemelen telefonun dili Türkçe olmayacak bu cfwyi yüklesem bir sorun olurmu. kendi telefonum olsa hiç sormadan yüklerim ama başkasının olunca risk almak istemiyorum

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Telefon rengine uygun ve türkçe dosyalarını seçtikten sonra ürün kodu önemli değil.cihazını rahatlıkla türkçe olarak flashlayabilirsin

79mm79

79mm79

Üye
Telefon rengine uygun ve türkçe dosyalarını seçtikten sonra ürün kodu önemli değil.cihazını rahatlıkla türkçe olarak flashlayabilirsin

hımm anladım. ozaman bu cfwyide kursak bir sıkıntı çıkmaz. normalde bugun flashlayacaktım ama tereddütte kaldım yarine kaldı artık

mashan

mashan

Üye
***RM-596 111.040.1511***

Resit YükleDİKTEN SONRA şeffaf saat widgeti ilk ekran görüntüsü olan göremedin diger widgetler başarılı
CPU hızını artırdıgımda telefonda ısınma oluyor buda donma ve kasılmya neden oluyor ,aynı zamanda şarjı çok tüketiyor .
Güç tasaruf modunda bile telefon şarj tüketimi fazla oluyor kullanmadan(bataryamda sorun yok) (12-15) saat gidiyor
müzik çalarken veya internet radyo kullanırken şarjı enfazla 2.5 -3 saati buluyor
explorer kullanırken telefonda donma oluyor, resetlemek gerekiyor (bazen) bunu opare ile geçiştiriyorum

ama ++ yönleride var
Telefona yeni bir görünüm geliyor şık ve kullanışlı
donma sorunu olmuyor(1 günlük kullanımdan sonra düzeliyor)
program kısayolları ve menü temiz bişe olmuş
CWF yükledikten sonra 52 mb gibi güncelleme geliyor 5 ad.
Güncelleme skıntısı yok

İstedigin sis uzuantılı uygulamayı yükleyebiliyorsun
winrar ve x-plorer geliyor

Başarıların devamını dilerim
(şarja çözüm bulursan haberini beklerim ;) )

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
    Konu Sahibi
Resit YükleDİKTEN SONRA şeffaf saat widgeti ilk ekran görüntüsü olan göremedin diger widgetler başarılı
CPU hızını artırdıgımda telefonda ısınma oluyor buda donma ve kasılmya neden oluyor ,aynı zamanda şarjı çok tüketiyor .
Güç tasaruf modunda bile telefon şarj tüketimi fazla oluyor kullanmadan(bataryamda sorun yok) (12-15) saat gidiyor
müzik çalarken veya internet radyo kullanırken şarjı enfazla 2.5 -3 saati buluyor
explorer kullanırken telefonda donma oluyor, resetlemek gerekiyor (bazen) bunu opare ile geçiştiriyorum

ama ++ yönleride var
Telefona yeni bir görünüm geliyor şık ve kullanışlı
donma sorunu olmuyor(1 günlük kullanımdan sonra düzeliyor)
program kısayolları ve menü temiz bişe olmuş
CWF yükledikten sonra 52 mb gibi güncelleme geliyor 5 ad.
Güncelleme skıntısı yok [/SIZE]
İstedigin sis uzuantılı uygulamayı yükleyebiliyorsun
winrar ve x-plorer geliyor

Başarıların devamını dilerim
(şarja çözüm bulursan haberini beklerim ;) )

şarjı internette girdiğinde çabuk biter veya e posta gibi hava durumu widget gibi bende gayet normal gidiyor şarjı 2 gün gibi (40 dk konuşma ortalama)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...