Selçuk Şahin, Dünyanın Gündemine Oturdu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Selçuk Şahin, Dünyanın Gündemine Oturdu

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Selçuk Şahin, AEL Limassol maçının oynandığı sıralarda yine Twitter'da gündeme oturdu.

UEFA Avrupa Ligi C Grubu 3. maçında Kıbrıs ekibi Limassol'a konuk olan Fenerbahçe'de, Selçuk Şahin yaptığı pas hatalarıyla taraftarın sosyal medyada en çok isyan ettiği isim oldu.

Milli futbolcu Twitter'daki dünya gündeminde en çok konuşulanlar listesine girerken kullanıcılar birbirinden ilginç tweetler attı.

İşte Selçuk Şahin ile ilgili atılan bazı tweetler;

@caner_aydin: Futbol bir din olsa Selçuk Şahin ateist olurdu kesin.

@oburcan: Bir zamanlar Alex vardı ama bir Selçuk Şahin değildi.

@OzanAlim: Selcuk sahin in fenerbahceden gittigi gun bayram ilan edicem fakir fukaraya yemek vericem....

@HasipArvas: Abi şu Selçuk Şahin'i Kıbrıs'ta bırakalım en kötü kumarda kaybettik deriz...

@platonikcek: Şimdi bana kaybolan topların hesabını sorsalar tek bir söz söylemeye bile hakkım yok. -Selçuk Şahin.

@GarfieldMod: Ortalama bir selcuk sahin topu ayaginda yaklasik olarak 2 sn tutabiliyor.

@askgalatasarayy: Bir kıza söylenebilecek en güzel söz; ''Seni Aykut Kocaman'ın Selçuk Şahin'i sevdiği kadar çok seviyorum.

@berkeaytug: Biri de çıkıp Selçuk Şahin'i sahte pasaporttan içeri almıyor ki. Ne geliyorsa yıldız oyunculara geliyor.

@vehbikt: Selçuk Şahin'i izliyorum gözlerim kapalı

@YsnThr: Selçuk Şahin'in elinde Aykut Kocaman'in çıplak resimleri yoksa ben de ne olayım

haltie

haltie

Üye
Alexe yer yok selçuğa var recepe 5 dk hak yok salihe 2 dk şans yok selçuğa var :D

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
abi adamla dalga geçmeyin ya :D bu gün pes 13 te semihle selçuk bana gol attı.. başımıza taş yağacak :D :D oyun hiç gerçekçi değil selçuk ve semih bile ilk 11 de :D :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
abi adamla dalga geçmeyin ya :D bu gün pes 13 te semihle selçuk bana gol attı.. başımıza taş yağacak :D :D oyun hiç gerçekçi değil selçuk ve semih bile ilk 11 de :D :D

demek bu yüzden pes 13 'ü kimse beğenmiyor :D

arslansem

arslansem

Üye
Selçuk iyidir beyler üstüne gitmeyin

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adam maç sonrası, kendi maçlarının özetini kasetini hiç mi izlemez allah aşkına ...
Bunlara para kazandıran zihniyeti sorgulamak lazım ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...