"Amrabat'ın bonservisi F.Bahçe'den"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Amrabat'ın bonservisi F.Bahçe'den"

"Amrabat'ın bonservisi F.Bahçe'den"30 Ağustos 2012Spartak Moskova ile 1-1 berabere kalan Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nden elenmesi sosyal medyayı salladı
İşte sosyal paylaşım sitesi twitter'da maçla ilgili yapılan yorumlar;
@MrKEYiK "Fenerbahçe - Spartak Moskova" maci ozeti: Aykutn't!..
@nokitoka_si Aykut Kocaman diye bir gerçek varsa, o da en yakın zamanda yok olmalıdır ki Fenerbahçe'nin önü açılsın, kişisel egoların kurbanı olmasın.
@adamfrody Bence Aykut Hoca'sız Fenerbahçe, Alex'siz Fenerbahçe'den daha çok iş yapar.
@BeratAkbaba Hocanın adamlığına, Fenerbahçe sevgisine laf yok ama taktik ve teknik anlayışına olan inancım bitmiştir.
@AhmetKeser34n Koskocaman Fenerbahçe Kulübü Aykut'un Alex inadı yüzünden elendiği için yazıklar olsun....
@serkan_talan Aykut Kocaman o takımda olduğu sürece Fenerbahçe Edirne'den dışarı çıkamaz. Avrupa'da göreceği son nokta Dolmabahçe olur
@gamzeben Bir kanser sebebi olarak FENERBAHÇE!
@mltmgkk Fenerbahçe'nin orta sahası sendin aşkım, hiç yoktun...
@mnayir Koskoca Fenerbahçe Aykut denen adamın ihtiraslarına kaldık
@Kursatulusan Çok merak ediyorum Fenerbahçe maçlarını cipsimi kolamı alıp koltuğa yaslanıp rahat rahat ne zaman izleyeceğim.
@AkilliBirDelii Alex 50 yasına da gelse, sahada yoksa Fenerbahçe bir hic.
@bilimadamiii Selçuk Şahin arkadaşım olsa halı saha maçına çağırmam, Fenerbahçe kaptan olarak çıkarıyor sahaya
@emr_ela Fenerbahçe-Spartak Moskova tebrikler. Aykut takımı berbat etmişşin bu da bir başarıdır
@1907FEB Selçuk Fenerbahçe'de koşup defans yapıyorsa; Alex oynasın koşmasın ; tek bacağıyla daha iyi oynar
@Jokeyalper Bizim İçin Saldır Fenerbahçe! o değil de yıl olmuş 2012 hala Fenerbahçe'den Avrupa'dan başarı bekleyenleri bulmak mümkün
@1905tweet UEFA Fenerbahçe'nin turu geçemeyeceğini bildiği için Şampiyonlar Ligi'nden men etmemiş olabilir..
@onurkagan Yemin ediyorum halı saha takımı kursam Selçuk Şahin'i almam.
@ogulcanguven Şimdi biz gruplara kalamazsak Amrabat'ın bonservisini Fenerbahçe ödemiş oluyor
@ironik Selçuk Şahin'in Fenerbahçe formasını parayla bile almaması lazım.
@okan_kuku Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe tarihinde yeri tartışılmaz ancak verdiği kararlar buyuk Fenerbahçe'ye Kocaman zarar veriyor ...
@UgurrDemir Hey gidi Fenerbahçe nereden nereye... Alex kulübe'de, Selçuk kaptan olmuş. Ben oğluma Alex'i anlatacaktım, yedek kaldı diyemem ki.

hidayet02

hidayet02

Üye
Ambarat'ı Yenimi Aldık?

Tweeti Atan Saçmalamış:)

Bide Bence Konunun Yeri Yanlış Fenerbahçe Bölümü Olmalı:)

haltie

haltie

Üye
Bencede öyle resmen hediye etti aykut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...