sony ericson tipo sizce nasıl telefon?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
sony ericson tipo sizce nasıl telefon?
aranızda ericson tipo kullanan var mı? vrsa nasıl telefon sizce almayı düşünüyorumda? nasıl telefondur acaba?
512 ram 800mhz işlemci var diye biliyorum?

Kerim.

Kerim.

Üye
telefonu ne için kullanacaksın?

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
mesaj internet bi kaç uygulama bikaç tanede oyun...

maxirabit

maxirabit

Üye
Mesajlaşma için kullanamazsınız ekranı küçük diye yakınırsınız parmaklarınız büyükse:)

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
parmaklarım evet büyükte ben öyle kocaman tel sevmiyorum ne bilim samsung ace bile kocaman geliyo bana ya onun icin bu teli istiyorum. önemli olan dokunmatiğin hassasiyeti nasıldır?

maxirabit

maxirabit

Üye
parmaklarım evet büyükte ben öyle kocaman tel sevmiyorum ne bilim samsung ace bile kocaman geliyo bana ya onun icin bu teli istiyorum. önemli olan dokunmatiğin hassasiyeti nasıldır?
Bunu denemezsen;

Öyle bir etkiyi vermez zaten tipo da:)
Çıplak el ile tabiki güzeldir:)

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
ya bu tipo çok kasar diyolar doğru mudur? başka önerebilcek olduğunuz tel var mı? boyutu küçük olsun ama

ANIL

ANIL

Admin
Bence alınabilir. İzlediğim videolarda bariz bir kasma görmedim. İnternette bir çok inceleme videosu mevcut onlara bir göz at. Htc'nin Desire C modeli var fakat Tipo'ya göre düşük kalıyor.

maxirabit

maxirabit

Üye
ya bu tipo çok kasar diyolar doğru mudur? başka önerebilcek olduğunuz tel var mı? boyutu küçük olsun ama
Xpreia ray derim neden dersen işlemci yönünden farkı var fiyat yükseliyor ama 2.eli uygun bulabilirsin onundan ekranı 3.2:)

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Bence alınabilir. İzlediğim videolarda bariz bir kasma görmedim. İnternette bir çok inceleme videosu mevcut onlara bir göz at. Htc'nin Desire C modeli var fakat Tipo'ya göre düşük kalıyor.

ne bilim yorumlarını okudum kasar falan demişlerde. yok ya özellikleri bundanda düşük olmasın hani ya? 800 mhz hız kasabilir

Kerim.

Kerim.

Üye

yazi yazmak zor olabilir.mesela ben 3.7inclik galaxy w de bile bazen yanlis harfe basiyorum.3.2inc ekranda ne kadar zor olur onu düşünemiyorum:hmmm

- - - Eklendi - - -

yazi yazmak zor olabilir.mesela ben 3.7inclik galaxy w de bile bazen yanlis harfe basiyorum.3.2inc ekranda ne kadar zor olur onu düşünemiyorum:hmmm

ceyhun1161

Üye
peki tiponun kamerası nasıl sitelerde flaş var diyo ama fotolarında flaş yok :S

amcalu1

amcalu1

Üye
Xperia ray al hem küçük hem oyun uygulama sıkıntın olmaz hem kamerası iyi hem de kolay kolay kasmaz

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Xperia ray al hem küçük hem oyun uygulama sıkıntın olmaz hem kamerası iyi hem de kolay kolay kasmaz

ray ne kadardır? başka önerebilcek olduğun telefon var mı? çok pahalı olmasın ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...