Telekinezi

Sponsorlu Bağlantılar

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Telekinezi
Arkadaşlar bugün telekenize diye bişey buldum dün arkadaşlarımla konuşuyordum (aklı başında olan arkadaşlarım. Yani özü sözü bir olan adam gibi olan arkadaşlarım) bundan bahsettiler bu telekenizeyi hayrünisa gülün konuk olduğu bi şovdada yapmışlar.

Telekenize ne olduğunu bilmeyenler için söylüyorum enerjinizi yöneterek uzaktaki eşyaları hareket ettirme, enerji topu yapma vs gibi şeyleri yapmanıza deniyor. Tamamen kalpten inanıp sessiz sakin ortamda yapmak lazımmış anlatımları var.

Ben doğru olduğunı ŞİMDİLİK düşünüyorum. Çünkü hertürlü deneylere (profesörler tarafından) tabi tutulmuş ve açıklanamayan yöntemmiş. bkz: metafizik. Etrafımdaki herkese sordum tanıdığım abilere , ablalara , kuzenime , arkadaşlarıma. Hepsi "doğru bişey" dediler. Hatta bir arkadaşım anısını anlattı 2 sene önce misafirliğe gelen kuzeni sehpayı kaldırmış.

Sizin yorumlarınız nelerdir yapabilen varmı bunu :D

• Beğen
Tepkiler: jackalmami

larten123

larten123

Üye
evet gerçekten yapılabiliyor

• Beğen
msy2017

msy2017

Üye
telepati,telekinezi,durugörü vs bir sürü şey var sanırım bunlar parapsikolojinin konusu oluyor.Beniim arkadaşım da ufak bir şeyle denemişti yapabildi mi peki bilmiyorum çünkü o da bilmiyor çünkü çok kafasını ağrıtmış ve bırakmış.

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Ünide geçen sene sunum konumdu. Sağlam bilgiler toplamıştım hatırlamıyorum şimdi :D

• Beğen
otostopçu

otostopçu

Üye

Games Of America :hmmm inanmayın :ehe

• Beğen

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
evet gerçekten yapılabiliyor
abi astral seyahata baktım psikolojim bozuldu ya. Ruhun ayrılıyormuş bedeninden etrafta geziyormuşsun. Nasıl oluyor bana öyle bişey olsa korkudan altıma yapardım :bilmm

- - - Eklendi - - -

Ünide geçen sene sunum konumdu. Sağlam bilgiler toplamıştım hatırlamıyorum şimdi :D
Yaw astral seyahate çok tırstım o nedir öyle ya...

- - - Eklendi - - -

telepati,telekinezi,durugörü vs bir sürü şey var sanırım bunlar parapsikolojinin konusu oluyor.Beniim arkadaşım da ufak bir şeyle denemişti yapabildi mi peki bilmiyorum çünkü o da bilmiyor çünkü çok kafasını ağrıtmış ve bırakmış.
Bazı arkadaşlarımda aynı şeyi söylüyor . Deneyen 1 -2 tane varmış ama kafa ağrıtıyormuş....

x-scarface

x-scarface

Üye
tuvalet tıkansa amerika s***tı diyeksiniz yaw :d:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
tuvalet tıkansa amerika s***tı diyeksiniz yaw :d:
yaw abi bırak şimdi sen amerikayı ya. Şu astral seyahati çok feci sardım kafayımı yiyorum yoksa bunlar gerçekmi ??? : DADSDa dASDEWRfdsc???

doctorrr

doctorrr

Üye
çay demledim içenmi la ismail :sirit: bi' dahaki sefere kralsın be oğluuum :D bırak bu işleri :pro2:

• Beğen
Tepkiler: otostopçu
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Doğru, Kağıdı katlayabiliyorum ben mesela :)

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Doğru, Kağıdı katlayabiliyorum ben mesela :)
Yaw ciddimisin abi Allah aşkınızla benle dalga geçmeyin yaw. ... biri açıklama yapsın nolur kafayı yicem hacılar :(

- - - Eklendi - - -

çay demledim içenmi la ismail :sirit: bi' dahaki sefere kralsın be oğluuum :D bırak bu işleri :pro2:
Adama bak ya nekadar relax. Hacı ilkkez bişeyi bukadar ciddiye alıyorum ya. Nasıl oluyor astral seyahat. ???

doctorrr

doctorrr

Üye
yaa aref diye bi' zındık :naughty: yapıyordu bundan boşver çok düşünme abuk subuk şeyler oldğunada inanmıyorum saçmalıktan öte değil

otostopçu

otostopçu

Üye
hindistana gittim böyle meditasyın şekli görmedim

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

Yaw ciddimisin abi Allah aşkınızla benle dalga geçmeyin yaw. ... biri açıklama yapsın nolur kafayı yicem hacılar :(

- - - Eklendi - - -

Adama bak ya nekadar relax. Hacı ilkkez bişeyi bukadar ciddiye alıyorum ya. Nasıl oluyor astral seyahat. ???
Ne dalga geçmesi yav gerçek söylüyorum smileyi görüp yanlış anlama :)

otostopçu

otostopçu

Üye

- - - Eklendi - - -

ASTRAL SEYAHAT YAPMAK ZOR İŞ daha önce lucid rüya fln denediysen süre kısalır ama baya uzun sürer çıkman 4 ay fln en az :oke:

- - - Eklendi - - -

pekte bi getirisi yok astralin lucid daha zevkli :D

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
ben küçük iken bir koltuğa yatar diğer koltuğu ona bakarak kaldırırdım
bu ya benim hayalimdi ya da gerçekten yapıyordum ama bana gerçek gibi geliyor şimdi deneyince yapamıyorum fakat duvardaki saati bakarak yavaşlattığımı bilirim :D

x-scarface

x-scarface

Üye
bu ya benim hayalimdi ya da gerçekten yapıyordum ama bana gerçek gibi geliyor şimdi deneyince yapamıyorum fakat duvardaki saati bakarak yavaşlattığımı bilirim :D

patlıcan gaz mı yaptı hayırdır :naughty:

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL ve doctorrr
doctorrr

doctorrr

Üye
:kac:

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
sopa::dover: