Telefon Önerisi - 500-650 Telefon İsteyenler Lütfen Bakın!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerisi - 500-650 Telefon İsteyenler Lütfen Bakın!
Son gunlerde forumda 650 tlye 600 tlye telefon onerisi isteyenleri gordum ve bu konulara wonder diye cevap yazanlar var. Arkadaslar motorola atrix çift çekirdek dururken wonder nedir yaw ?

Telefon onerisi isteyenler buyrun 575 (kdv dahil 679 tl) tl ye atrix :

- - - Eklendi - - -

1940 mah yuh artık. Bataryaya bak yaw :D

- - - Eklendi - - -

Wonder - atrix karsilastirma yapın farkı görün... :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Ram kaç???

Metin MF

Metin MF

Üye
atrix neden bu kadar ucuz?

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Ben galaxy si alalı 2-3 ay oldu sanırsam. ozmn sormuştum atrixi 950 felan demişti bi abi. Dedi özelliklerine göre diğerlerinden ucuz. Sen almak istiyorsan 2-3 ay bekle fiyatı 600 e felan iner bak buraya yazıyorum göreceksin dedi. Vallahide düştü fiyatı. Adamlar biliyorlar piyasayı :oke:

Metin MF

Metin MF

Üye

Ben galaxy si alalı 2-3 ay oldu sanırsam. ozmn sormuştum atrixi 950 felan demişti bi abi. Dedi özelliklerine göre diğerlerinden ucuz. Sen almak istiyorsan 2-3 ay bekle fiyatı 600 e felan iner bak buraya yazıyorum göreceksin dedi. Vallahide düştü fiyatı. Adamlar biliyorlar piyasayı :oke:

gta oynanır mı?

Metin MF

Metin MF

Üye
telefonun parasını ben vericem dememe rağmen izin vermiyor annem :(

Metin MF

Metin MF

Üye
böyle büyük bir fırsatı kaçıracağım yani. :ağlarım:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye

Bende Xperia Pro'yu alırken arada 100 lira falan fark vardı ama 100 lira daha koymam imkansızdı. Xperia Pro'yu aldım. Ama Atrix'in Custom Rom desteği yok denecek kadar az. Bunun dışında ise donanımına bakınca fiyatı çok iyi :)

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
böyle büyük bir fırsatı kaçıracağım yani. :ağlarım:

valla öyle galba :(

- - - Eklendi - - -

Bende Xperia Pro'yu alırken arada 100 lira falan fark vardı ama 100 lira daha koymam imkansızdı. Xperia Pro'yu aldım. Ama Atrix'in Custom Rom desteği yok denecek kadar az. Bunun dışında ise donanımına bakınca fiyatı çok iyi :)

ya illa çıkarırlar ya orda sorun yok çıkar zamanla :)

Metin MF

Metin MF

Üye
aslında pek de düşünmüyorum almayı, sonra derslerim kötü olabilir hiç bırakamam telefonu elimden

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
lazye

lazye

Üye
gpu ne ?

-Emre

-Emre

Üye

refurbished olduğu idda ediliyor yani sorunlu. bence fiyati da bunu gösteriyor. ace 2 al :) olmadi wonder hem atrixde rom bulamzsin ama wonderda rom bollugu var .dddd

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
650 liram olsa üstüne 50 tl koyar wonder veya neo v alırım çünkü sadece oyunda bitmiyor tasarım arayüzde benim için çok önemli bunları wonderım olduğu için söylemiyorum çok ciddiyim.

hayalet2304

hayalet2304

Üye

ekran kartı

- - - Eklendi - - -

"refurbished" açıklarmısın :)
refurbished son kullanıcı tarafından bir kere alınmış ve çıkan arızası sonucunda yapılamayacağı anlaşılıp fabrikaya geri gönderilen, fabrikadan da tüm sorunlarından arındırılarak geri satışa sunulan ürün. buna değişim talebide dahil...

ben bu ürünü yaklaşık haftadır takip ediyorum çok kişiye sordum, alanları buldm bi şekilde hepsi sorun yok dediler kaldı ki bence motorola böyle bişey yapmaz... hiçç sanmıyorum. hem böyle bir telefonu 2. el alacak olsan gene bundan aşağı bir fiyatı olmaz. yani normal hem 2 yıl garantide var... kutunun içinden standart dock uda çıkıyor çok şık oluyo onla birlikte telefon, pda konuşunda tipe aşırı önem verenler çoğu zaman kaybetmişlerdir...

- - - Eklendi - - -

o zamn gider n9 alırım bakarım keyfime tip istiyorsam, pazartesi sipariş verecem hb den gelince düşüncelerimi daha doğu bir şekilde eklerim buraya... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt