Telefon Önerisi - 500-650 Telefon İsteyenler Lütfen Bakın!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
650 liram olsa üstüne 50 tl koyar wonder veya neo v alırım çünkü sadece oyunda bitmiyor tasarım arayüzde benim için çok önemli bunları wonderım olduğu için söylemiyorum çok ciddiyim.
Bugün kardeşimin arkadaşı geldi eve. Elinde wonderla. Sorduğum soru ve cevabı:

-Galaxy wondermı o?
-Evet
-Telefonun hızı felan na......
-Çok yavaş. Keşke almasaydım. Heryerde donuyor kasıyor güya 1.4 ghz :zzz:

Ve wonderı galaxy s alırkende vodafonecudaki abiden kullandım. Kendisi almış kendine bana dediki az bişe yükle hemen kasmaya başlıyor alma diye. Dediğide heryönden çıkıyor. Wonder iyi cihaz değil...

Kerim.

Kerim.

Üye

Bugün kardeşimin arkadaşı geldi eve. Elinde wonderla. Sorduğum soru ve cevabı:

-Galaxy wondermı o?
-Evet
-Telefonun hızı felan na......
-Çok yavaş. Keşke almasaydım. Heryerde donuyor kasıyor güya 1.4 ghz :zzz:

Ve wonderı galaxy s alırkende vodafonecudaki abiden kullandım. Kendisi almış kendine bana dediki az bişe yükle hemen kasmaya başlıyor alma diye. Dediğide heryönden çıkıyor. Wonder iyi cihaz değil...

o kadar da kotu degil.kullanicisi olarak soyluyorum.

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
o kadar da kotu degil.kullanicisi olarak soyluyorum.
Ben performans isterim. Elimde galaxy s paranoid jb var. Ne yüklersen yükle 1 ghzde bile ne menü tanıyor ne ana ekran ne internet tanıyor resmen uçuyor. Şimdi galaxy wonderla karşılaştır. İşte bundan bahsediyorum :)

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye

Ben performans isterim. Elimde galaxy s paranoid jb var. Ne yüklersen yükle 1 ghzde bile ne menü tanıyor ne ana ekran ne internet tanıyor resmen uçuyor. Şimdi galaxy wonderla karşılaştır. İşte bundan bahsediyorum :)
valla ilk aldığımda bende pişmandım şimdi hiçbir oyunda kasmıyor çok ciddiyim kullandıkça çözüyor insan ben şuan memmunum ancak tekrar alcak olsam neo v alırım atrix değil.

Kerim.

Kerim.

Üye

wonder sgs ile karsilastirilmaz ki.sgs kat kat daha ustun.ayrica wondera cm9 yukleyincede baya hizlaniyo.

- - - Eklendi - - -

valla ilk aldığımda bende pişmandım şimdi hiçbir oyunda kasmıyor çok ciddiyim kullandıkça çözüyor insan ben şuan memmunum ancak tekrar alcak olsam neo v alırım atrix değil.

atrix cok itici geliyor bana.bende almam

PriZm

PriZm

Üye
Atrix Neo V ve Galaxy W den iyi.ama S1 ile yarışıyor.

nedeni ise Optimize olmayan yazılımı.bu da yetmemiş gibi Custom Rom da yok.

Yani çift çekirdek işlemci ve Tegra 2 optimizasyon yüzünden S1'in gerisinde kalıyor.sadece ram performansı olarak geçebiliyor

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
valla iyi ne kelime süper bu ya tek eksiği yazılım eski ics gelir mi bunun şöyle jell bean filan desteği gelirse artık bizim advance , ace2 yi bırakın samsung un yeni çıkaracağı s3 mini bile bunun yanında bu fiyata halt etmiş yahu :)

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Atrix Neo V ve Galaxy W den iyi.ama S1 ile yarışıyor.

nedeni ise Optimize olmayan yazılımı.bu da yetmemiş gibi Custom Rom da yok.

Yani çift çekirdek işlemci ve Tegra 2 optimizasyon yüzünden S1'in gerisinde kalıyor.sadece ram performansı olarak geçebiliyor

Aynen öyle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt