c601 menuyu kaydirirken ortalardan asagiya dogru donuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zvezdarea

Üye
    Konu Sahibi
c601 menuyu kaydirirken ortalardan asagiya dogru donuyor
arkadaslar sorunum telefonda menuyu acinca yukaridan asagiya dogru kaydirdigimda ortalarda filan ilk takilip yavaslama oluyor sonra ardindan hemen 2. takilip donma yavaslama oluyor daha sonra menu asagiya iniyor ama asagidan yukari kaydirinca hicbi sorun yok degisik cfw ler denedim hepsinde aynisi oluyor :/ kinetik kaydirici filan yuklu oda ise yaramadi

- - - Eklendi - - -

ups ups ups

achambo

achambo

Üye
hepsinde var o sadece format+flash tan sonra uygulama yüklemeyince düzgün kayıyor

yaren_dede

yaren_dede

Üye
zaten kinetik kaydırma yüklü olmasa o şekilde takılmaz...
normal haliyle takılacak kadar kaydıramazsın zaten, kafaya takacak birşey yok günde kaç defa kaydırman gerekiyor ki

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
virüs uygulamaları varmı?

MaxipmaN

Üye
hard format +flash at kasma en aza iner sadece hard atıp bırakırsan bazı kendi uygulamarını bile kaydedersin

emreli01

emreli01

Üye
kinetik kaydırma modu ile alakalı olduğunu düşünüyorum

Zvezdarea

Üye
    Konu Sahibi
kinetik kaydirma yokkende donma oluyordu belki olmaz diye yukledim yine ayni menude klasor olusturup butun uyglari oraya atttim menu uzunlugu az amadonma yok en azindan :S

selahi20

Üye
valla o bende de var bazen canımı sıkıyor ama yapacak bişe yok gibi görünüyor sanki :)

Zvezdarea

Üye
    Konu Sahibi
neyden kaynaklaniyor belki buluruz bi yolunu islemcimi bozuk rammi bozuk isletim sistemimi bozuk :S yasarsam ins en az bi 15 yil nokia bayinin onunden bile gecmem :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt