Artık Rambo_FT ' yi Örnek Alacağım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Artık Rambo_FT ' yi Örnek Alacağım
Şu andan itibaren forumda ki en düzgün adamlardan Rambo_FT ' yi örnek alacağım. Nedeni ni çoğu kişi biliyor artık bardak doldu taştı. Şunu fark ettim ki önceden daha fazla saygı görürdüm. O saygının azaldığını hissettim. Çok kötü birşey. :( Önceden forumda gün boyu online olan kişiler yanımda idi artık kendimi yanlız hissediyorum.

Forumda dalga,aşalama,alay etme vs. çoğu kişiye bunları yaptım ve saçma sapan mesajlar attım artık U dönüşü ile bunlardan vaz geçip HERKESDEN ÖZÜR DİLİYORUM.

jackalmami

jackalmami

Üye
Hatasız kul olmaz. Ben senden şikayetçi değilim. Kabul edilmiştir :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Zararın neresinden dönersen kardır.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hatanı anlayıp bunu dile getirmen en büyük erdem'dir.örnek aldıgın furkan kardeşimizi de tebrik etmek gerekir sanırım :D

paradox07

paradox07

Üye
Üstünlük takvadadır,marji :)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Nasiyatlarınız ve ciddiyetinizden dolayı hepiniz sağolun arkadaşlar. :)

.Murat.

.Murat.

Üye
yanlış anlamışım durumu:D mesajımı düzenledim kardeş

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Özürün kabul edildi :). Hatanı anlaman bunu bizimle paylaşman bile çok iyi birşey.

Astrosman

Astrosman

Üye
Tebrikler:)

o örnek üye... :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
insan 7sinde neyse 70inde de odur

Zararın neresinden dönersen kardır

Allahım bu çelişkiler denizinde boğulucam yardım et

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Anlayışınız için hepiniz sağolun. :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:alkis

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Yönetim olarak rahatlamışsınızdır. Sizi sıktığımı çok iyi biliyorum. :)

Böyle düşünme en azından doğru olan neyse bunu belirterek uygulaman ve karalı olman yeterli.Ne kadar sanalda olsa burası kalıcı olan dostluklardır önemli olan.;)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi

Böyle düşünme en azından doğru olan neyse bunu belirterek uygulaman ve karalı olman yeterli.Ne kadar sanalda olsa burası kalıcı olan dostluklardır önemli olan.;)

Doğru söylüyorsun. :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Jitou

Jitou

Üye
Hatanı anlaman güzel Zamanla düzelir merak etme

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Saygınlığın azalabilir ama saygısızlık görmemiş olman daha önemlidir.. Bu açıdan bak..
Kimse seni önemsemiyor diye bir şey getirme aklına demekki sadece belirli bir dönem forumdaki ambiyansı yakalayamamışın ve ortamın dışında kalmışsın.. Unutma; Giden geri gelmez ama gelenin gitmemesi senin elinde :oke:

MrTech

MrTech

Üye
U dönüşü yapman çok iyi olmuş abim :) Tebrikler :)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Uzun zamandır yoktun?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Yapmayın ya ben o kadar düzgün davranabilen bir üye değilim :blush: Forumda kaç defa sözlü uyarı aldığımı sayamıyorum. Tüm bu uyarıları bir çekememezlik değil, eleştiri kabul edip bir daha aynı hataları tekrarlamamaya çalıştım. Ben de kırdıklarım varsa onlardan özür dilerim :)

Marjinal, senin için temiz ben bunu görüyorum. Ayrıca birşeylerin farkına varıp kendini düzeltmeye çalışman büyük bir erdemdir :oke: Kabız Civciv'in söylediği 2. cümleyi uyguluyorsun ve doğru yoldasın :)

Yeniden aramıza hoşgeldin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt