arkadaşlar bana acil yanıt verin 5800 a rm-718 veya android kurulurmu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jr_jamis

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bana acil yanıt verin 5800 a rm-718 veya android kurulurmu?
başlıkta gördüğünüz gibi ben bu konuları çok merak ediyorum bana birisi yadım edebilirmi RM-718in356 uyralnmış versiyonunu biliyorum telde kullanıyroum ama orjinal 718 kurulumu yapılırmı ve and kurulurmu diye aşırı meraktayım birisi beni bu konularda aydımlata bilirmi?........

BaTiqoN

Üye
android kurulamaz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Rm-718 yani c6-01'lere bile android kurulamazken 5800'a kuramazsın yani olmayacak birşey umudun olmasın ayrıca RM-718 5800'a kurulsa c6-01'e o kadar para verilmezdi yani herkes 5800 alıp rm-718 kurardı bu da olmayacak birşey dostum malesef umutlanma ancak s60v5 kısmında cfwlere bakarak telefonuna daha farklı birşey yapabilirsin ama RM-718 veya android olmaz malesef.

garb02

Üye
imkansız yaparsın ama telefonun çöker garantiye gider ancak kapsam dışı olur iyi düşün

DaNq3rB0y2

Üye
cfw at daha iyi bence

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Öncelikle android işini unut. Bootloader kilidi var.
Farklı bir cihaz RM kodlu yüklemekte cihazına zarar verir. Modifiye yazılım bölümüne bir bakın telefonunuza uygun bir cfw yükleyin gitsin.

jr_jamis

Üye
    Konu Sahibi
hepinize ty beyler ben şuan telde c6 arayüzünü arkın biri 5800 uyarlamış bayada güsel olmuş emeğe ve emekçiye herzaman saygılıyımdır.Herkese ii geceler

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Her ülkenin rm kodu farklı... Rm kodunun farklı olması cihaza ekstra bir şey eklemiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt