Batarya kılıf

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aziztopcu

aziztopcu

Üye
    Konu Sahibi
Batarya kılıf
Arkadaslar internette bazen görüyordum batarya kılıfları ama fiyatlar hep yüksek aynı modeli farklı farklı fiyatlara satanlar var . Dün Avea bayisinde tesadüf gördüm markası power pack 1800 mAh batarya kılıf 25 tl fiyatı duyunca aldım hemen 4S kullanıyorum cihaz 3 aylık ama net e girince şarj dayanmıyor yanımda şarj aleti taşımaktan bıkmıştım sizce iyimi ettim kötümü cihaza zarar verir mı ? Kullanan arkadaslar tecrubelerini yazarsa memnun olurum saygılar

phasan

phasan

Üye
Arkadasim
Nasil bisi aldin resimininyollabilirmisin bendede varda bakayin

aziztopcu

aziztopcu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim
Nasil bisi aldin resimininyollabilirmisin bendede varda bakayin

Kardeşim pc çalışmıyor telefondan giriyorum nete baktım epey de telefondan basil yükleniyor resim bulamadım . Beyaz bir model power pack 1800 mAh led ışıklı

phasan

phasan

Üye
boyle bisimi

aziztopcu

aziztopcu

Üye
    Konu Sahibi
Cok teşekkür ederim arkadasım bilgin icin tabi yorumlara çalan bakıyordum da kullanan birisinden tavsiye almak bambaşka saol

caner90

caner90

Üye
Arkadaslar internette bazen görüyordum batarya kılıfları ama fiyatlar hep yüksek aynı modeli farklı farklı fiyatlara satanlar var . Dün Avea bayisinde tesadüf gördüm markası power pack 1800 mAh batarya kılıf 25 tl fiyatı duyunca aldım hemen 4S kullanıyorum cihaz 3 aylık ama net e girince şarj dayanmıyor yanımda şarj aleti taşımaktan bıkmıştım sizce iyimi ettim kötümü cihaza zarar verir mı ? Kullanan arkadaslar tecrubelerini yazarsa memnun olurum saygılar

arkadaşım ben 5 aydır kullanıyorum 2200mAH lık aldım 55$ bayagı iyi gidiyor hatta ticaretinide yapıyorum isteyen varsa bana özelden ulassın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt