Galaxy S2 şarjda iken 59derece ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1ht1baron

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 şarjda iken 59derece ??
Telefonu şarjja takıyorum bir dk geçmeden telefon 59 dereceye ulaşıyor telefona bir şey olacak diye korkuyorum telefonu kapalı şarj ederken bi sorun yok ama neden olmuş ola bilir 4.0.3 kullanıyorum custom room var hiç bir şey yapmadım root da yok neden ola bilir ? ne yapmm lazm

71fatih

71fatih

Üye
Tamamen yazılım ile alakalı 4.0.4 sürümü olsaydı bu sorun olmazdı ama Samsung bizim ülkeyi adam yerine koyup hala çıkarmadı 4.0.4 ü.Bende de aynı sorun var ama senin ki kadar aşırı ısınmıyor.bide sorum olcak oyunlardaki ısınma durumu ne

1ht1baron

Üye
    Konu Sahibi
Ne yapmam gerek yani ?? Oyunlarda en fazla 36 derece gördüm ama şarjda 59 oluyor ne yapmam lazım yardım edin

1ht1baron

Üye
    Konu Sahibi
Up pls

hunter41

hunter41

Üye
arkadaşım bende neo v kullanıcısıyım telefonun şarjda iken aşırı ısınmasından ekranım catladı.Garantiye götürdüğümde çatlamanın garanti dışında olduğunu söylediler.Telefonun en üst dokunmatiğinde ekran ile cam arasında kıl inceliğinde beyaz bi çatlak oluştu 2cm kadar bi sorun oluşturmadı fakat beyaz ışık dışarı süzülüyor.Kısacası telefonun cok ısınması ıyı değil

1ht1baron

Üye
    Konu Sahibi
Garantiye vereceğim anlaşılan :(

YILMAZBY

YILMAZBY

Üye
Benim Galaxy S2 de şarjda 55 dereceye çıktı ben de telefona format attım. Bir daha o kadar yükselmedi hiç.

1ht1baron

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl attıgını soyler misin ben direk factory reset ve wipe cache yaptım ve format attım ama gene AYNI
YANLIŞ mı yaptım?

PriZm

PriZm

Üye
benim telefon 1428 mhz overclocklu oldugundan şarjda telefonu zorlarsan 61-62 dereceye kadar cıkıyor.su ana kadar bir zararını gormedim samsung bu telefonu ısıya karsı epey dayanıklı yapmış :D

lazye

lazye

Üye
N.A.W.Y senin tel samsung galaxy s dmi ?

1ht1baron

Üye
    Konu Sahibi
75 derecede 10 saat çalışacak şekilde tasarlanmış da bu konuyu çözmem lazm garantiye gönderecek vaktinde yok sabah 9 akşam 5 uni. Deyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt