asha 302 kesinlikle almayın aldım pişman oldum

Sponsorlu Bağlantılar

xbora55x

Üye
    Konu Sahibi
asha 302 kesinlikle almayın aldım pişman oldum
cazip gedi telefon aldım telefona işlemci koymasını biliyolar ama ekran ısığı kısma koymasını bılmıyolar.Ne sacmalıkdır bu ya.Okadar acıkkı ekran ısığı sarj 1 gun dayanmıyor yemın ederim.1 telefon sarjı 1 gun gıderse ona telefonmu derım.Samsung s5233w vardı onu satp almıştım keske satmasaydım 4 gun sarjı gıdıyordu.Bu telefonun sarjı giderde ekran ısığı kısamıyorsun.Bole bir sacmalıkla ilk defa karşılasıyorum.2 ci ise telefon mp4 videolarını acıyor fakat mp4 çekmiyor.3gp çekiyor buda sacmalık.

paradox07

paradox07

Üye
Ashanın kamerası mp4 çekecek kadar kaliteli değil bildiğim kadarıyla.keşke biraz araştırıp alsaydın

xbora55x

Üye
    Konu Sahibi
Ashanın kamerası mp4 çekecek kadar kaliteli değil bildiğim kadarıyla.keşke biraz araştırıp alsaydın
kamerası okadarda onemli değildi benim için sureklı mesaj yazan birisiyim ekran ışığı aşırı açık bu yuzden sarjı 1 gun dayanıyor.Neden telefona ekran ışığı kısma koymamışlar buna anlam veremiyorum.Bunu bir program ile yapmak mumkün değilmidir?Bataryaşıda guclu bir batarya ama anlayamıyorum

vatan150

vatan150

Üye
arkadaşlar bende 4 gün dayandı şarjı bende aldığıma pişmanım

kınıkkoz

Üye
cazip gedi telefon aldım telefona işlemci koymasını biliyolar ama ekran ısığı kısma koymasını bılmıyolar.Ne sacmalıkdır bu ya.Okadar acıkkı ekran ısığı sarj 1 gun dayanmıyor yemın ederim.1 telefon sarjı 1 gun gıderse ona telefonmu derım.Samsung s5233w vardı onu satp almıştım keske satmasaydım 4 gun sarjı gıdıyordu.Bu telefonun sarjı giderde ekran ısığı kısamıyorsun.Bole bir sacmalıkla ilk defa karşılasıyorum.2 ci ise telefon mp4 videolarını acıyor fakat mp4 çekmiyor.3gp çekiyor buda sacmalık.

ben çok memnunum 302'den, çok kullanışlı.. telefonun güncellemesini yaptığında ekran ışığı ayarlaması da gelecektir.

Uhops

Uhops

Üye
303 kullanıcısıyım telefonu telefonu ilk aldığımda bende ışığı kısamıyorsum fakat en son ashalara güncelleme geldi (14.87) ve artık kısılabiliyor ve hep mesaj yazıyorsan telefonu 3g/çift modundan GSM moduna getır sarjı daha uzun gider. Ve .3gp fakat genede kalıtesız değil 640x480p. Format factory gibi vb program ile videonun formatını 3gp'den mp4 yapabilirsin.
Son olarakta başlıkta 'kesinlikle almayın' yazmışsın. Sen beğenmemişsin ama başka beğenenler olabilir.