Nokia Asha 302 KullananLar İçeri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xbora55x

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Asha 302 KullananLar İçeri
Başlıkta belirttiğim gibi Asha 302 sürekli kullanımlarda sarjı dayanmıyor.Bu neticede destek hattıyla görüşüp , yeni bir yazılım çıkarmalarını istedim.Bu yeni cıkarmalarını istediğim yazılımda ekran ışığı azaltma ayarının da konulmasını rica ettim.1 ay sonra cıkardılar.v14.78 yazılımını mutlaka yükleyin.Ayarlar-Işık-Arka Işık ayarını en sona getirin.Sürekli kullanımda 3.5 gün dayandı.Ve telefonda 2 eksıklık daha mevcud.Telefonunuz çaldığında zil sesi 15 saniye en kısık sesde çalıyor.15 saniyeden sonra yükseliyor.2 ci sıkıntı ise alarm sesinin yüksekliğini ayarlayamıyorsunuz.Bunlara karşılık cevap şu şekil aldım.Telefonunu servise verin.Dedimki servislik ne işi var.En basit bir sorunda servisemi vericez.Telefonu ılk aldığım günden beri böle.Basit bir yazılım ile düzeltilebilir dedim.Yazılım yapan arkadaşlara iletirseniz sevinirim dedim.Tabiki dendi.Yeni bir yazılım daha cıkacağını düşünüyorum en kısa sürede.Aklımı karıstıran ise nokia gibi dünyaca ünlü firma neden en basit ayarların ayarlanmasını bize sunmuyor?Konuyla ilgili problem yaşayan arkadaşlar sorunlarını yazabilir.Not olarak ise kesinlikle yere düşürmeyin.Ben düşürdüm Telefonun yanları metal gibi görünsede plastik üzerine metal kaplamadır.Ve düşürdüğüm sıra o metal gibi görünen yer ezildi.Sebeke tarafında ise 2 3 bölge ezildi.Sanırsınızki 3. kattan düştü.Sadece elimden düştü.İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt