Call of Duty Oyununda Allah'a hakaret...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Call of Duty Oyununda Allah'a hakaret...
Dünyaca ünlü olan ve Türkiye'de de birçok hayranı ve oynayıcı kitlesi bulunan Call Of Duty oyununda resmen Allah'a hakaret edilmiş.

Oyun içerisindeki duvarlarda bir çok tablo göze çarpıyor, fakat özellikle tuvaletteki tabloların çerçevesinde Allah lafzı ve Kur'an ayetleri bulunuyor...

Bu ise oyun yapımcılarının ne denli islâm düşmanı olduklarını gösteriyor...

Bir oyuncunun oynarken farkettiği görüntüler islâm düşmanlarının Allah'a ve Müslümanlara olan kînini ortaya koyuyor...

O sahnenin youtube görüntüleri.

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35 ve ia.phlvn

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
Sene olmuş 2012 nerelerden neler çıkarıyorsunuz !

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
:hmmm

zombaka

zombaka

Üye
Aslında bizde misilleme yapcaz hıristayanlarla dalga gecen dizi filim bişey yapcaksın yada yahudilere bu işi en çok yahudiler yapıyo

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
:hmmm

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Aslında bizde misilleme yapcaz hıristayanlarla dalga gecen dizi filim bişey yapcaksın yada yahudilere bu işi en çok yahudiler yapıyo

Senin yapmana gerek yok, onlar kendi dinleriyle dalga geçiyor zaten,

islam dini onların peygamberlerine onlardan daha çok değer veriyor..

- - - Eklendi - - -

Sene olmuş 2012 nerelerden neler çıkarıyorsunuz !

:hmmm senin kutsal anlayışın dalgalı kur gibi yıllara göre değişkenlik gösteriyorsa birşey diyemem, ama

Eğer senin değer verdiğin kutsal bir varlığa da hakaret edildiğinde Yıl 2012 olmuş diyerek tepkisiz kalabiliyorsan Eyvallah...

Yoksa hakaret edilen Allah olduğu için normal görüyorsan, seni Allah'a havale ediyorum...

• Beğen
Tepkiler: tlgcn38, Samsunspor ve 1STayTRue35
Barış Grc

Barış Grc

Üye
Bunlar hep detay, kim bilir başka oyunlar da da vardır böyle şeyler.

MrExpert

MrExpert

Üye
Daha neler var ...

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Bunu yapanların ateistten bir farkı yok. Dünyada dinleri hiçe saymaya başladılar artık, filmlerde, dizilerde ve daha birçok animasyonlarda Allah'ın sanki var olmadığı düşüncesini anlatmaya ve mesajını vermeye çalışıyorlar, tövbe haaşa...

• Beğen
Tepkiler: tguzel7
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Sosyal Insan Olmak En Iyisi ..

Birak Yapsin Dinsizler .. =]

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
RABBİM zülme mühlet verir ama asla cezasını ertelemez.

rock_kaptan

Üye
Allah er geç cezalarını verecektir. Dünyada olmasa bile Ahirette mutlaka..

aleranol

aleranol

Üye
ben zaten uzun süre önce oynamayı kestim. Zaten ***** yapıyorsak satın almıyorsak çokta sorun yok. Ne ..k yerlerse yesinler boşver. Gerçi oyuna koymaktaki amaçları görsel olarak bu tarz şeyleri beyine kazımak. İleride etkileri daha net ortaya çıkacaktır.

abandonware

abandonware

Üye
fakat durumun şöyle bir yanı var: oyun afganistanda geçiyor, zaten orada herkes müslüman ve afganlar vs. terörüst olark lanse ediliyorki bu bu oyuna has bişi değil her yabancı müslümanların terörist olduğunu evlerinde ak-47 + birkaç el bombası bulunduğunu düşünüyorlar zaten.. ayrıca beni en çok güldüren battlefield 3 te afganların paris'e nükleer bomba atmasıydı :) bunu yapacak kadar güçleri bulunsaydı zaten o yabancılar 7/24 altlarına etmekle meşgullerdi ki afganlarda doğru düzgün bir silahı olup olmadığını sorgulamayı geçtim, saldırı yapan amerikalı ve israillil askerlere bildiğin taşla saldırmak zorunda kalıyorlar, çünkü bırak teröristlik yapmayı saldıracak silahları dahi yok.. Allah hayr etsin..

larten123

larten123

Üye
ben de internette görmştüm bu haberi. Çok yazık...

fatih54102

fatih54102

Üye
nerden çıkarttınız hakaret edildiğini?
Orada küfür mü var?
Ozaman bende hl de kiril alfabesi ile yazı gördüm ruslara hakaret mi ediyorlar diyeyim?

Saçmalamayın

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
nerden çıkarttınız hakaret edildiğini?
Orada küfür mü var?
Ozaman bende hl de kiril alfabesi ile yazı gördüm ruslara hakaret mi ediyorlar diyeyim?

Saçmalamayın

Arkadaşım Allah isminin özellikle, tuvalette bulunan bir nesnenin üzerine yazılması hakaret değilde nedir...
Biz orada arapça yazı var diye hakaret demiyoruz, orada yazılı olan bir ayet ve içinde de Allah lafzı geçiyor...

Tamam Allah'a saygın olmayabilir ama bu yapılanı savunma bari..

codblackops2

codblackops2

Üye
nickimden utandım :hmmm

yaptıkları rezalet birşeydir işte böyle böyle insanların akıllarına empoze ediyorlar

tempestshine

tempestshine

Üye
Adama bak ya :off:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt