PowerAMP Tam Sürüm v2.0.7-build-513 + Widget Pack/Classic Skin | %100 Çalışma Garantisi

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
PowerAMP Tam Sürüm v2.0.7-build-513 + Widget Pack/Classic Skin | %100 Çalışma Garantisi
Play Store Bilgileri

<<< Kurulum >>>

1.) PowerAMP v2.0.7.apk dosyasını yükleyin ama çalıştırmayın.Uygulamalar listesinden PowerAPM'ı seçin ve verileri silin.
2.) PowerAMP Unlocker.apk dosyasını yükleyin ama çalıştırmayın.Uygulamalar listesinden PowerAPM Unlocker'ı seçin ve verileri silin.
3.) Lucky Patcher'ı yükleyin ama çalıştırmayın.
4.) PowerAMP v2.0.7 uygulamasını çalıştırın (Kesinlikle Unlocker olanı açmayın."Thanks for purchasing version" yazılı pencereyi görmeniz gerekli)
5.) PowerAMP'tan çıkın
6.) Yeniden Uygulamalar listesinden PowerAPM'ı seçin ve verileri silin.
7.) Lucky Patcher'ı çalıştırın.PowerAMP'ı seçin.Manuel deyin ve Özel Yama'yı çalıştırarak "patch.by.sanx_com.maxmpz.audioplayer" seçeneğini seçin.
8.) PowerAMP v2.0.7'yi çalıştırın.Güle güle kullanın

<<< Linkler >>>

<<< Kendi telefonumdan görüntüler >>>

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: turkemrah ve Bruce Wayne

cukuleaks

Üye
Teşekkürler ahmet abi :) Bi tane indirmiştim çalışmamıştı umarım bu çalışır :)

• Beğen
Tepkiler: Dede

outlawz81

Üye
tam sürüm mü acaba lisans sorunu çıkacaksa eğer ugrasmayalim yinede teşekkürler

• Beğen

feridunf

Üye
Lucky Patcher ile nasıl yapacağız ***** işlemini açıklasın biri lütfen??

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Hemen deniyorum...

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar uygulamanın lisan sorununu nasıl çözeceğinizi madde madde yazdım.Ben aynen uyguladım ve sonuç başarılı.İyi günlerde kullanın.

reydab

Üye
bende daha önce aynı işlemlere yakın birşeyler yapmıştım sorun çıktı program kendini i önce triala çevirdi sonra kapattı komple..

bir sorum olacak şu uygulamalar listesinden bulun silin demişsiniz bu olay ne anlamadım açıkçası görev yöneticisinden işlemciyi temizleme işimi acaba ?

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
bende daha önce aynı işlemlere yakın birşeyler yapmıştım sorun çıktı program kendini i önce triala çevirdi sonra kapattı komple..

bir sorum olacak şu uygulamalar listesinden bulun silin demişsiniz bu olay ne anlamadım açıkçası görev yöneticisinden işlemciyi temizleme işimi acaba ?
Hayır.Ayarlara girin.Uygulamaları seçin.Uygulama listesinden de PowerAMP'ı seçin.Kaldır, durdurmaya zorla, Taşı, verileri sil gibi seçenekler gelecek karşına.İşte orda veriyi sil deyip çıkacaksın.

ladyatalante

Üye
root olması gerek mi ?

• Beğen

zeboti

Üye
Iyi oldu, super calisiyor.
Eline saglik.

PriZm

PriZm

Üye
İmkanınız varsa uygulamayı satın alın arkadaşlar :) çünkü gerçekten parasını hak ediyor.ben bundan 3-4 ay önceden bu programı satın almıştım.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
İmkanınız varsa uygulamayı satın alın arkadaşlar :) çünkü gerçekten parasını hak ediyor.ben bundan 3-4 ay önceden bu programı satın almıştım.
İmkan sıkıntı değil hat üzerinden alınsa alırdım ama kredi kartı işi bozuyor :)

Bruce Wayne

Bruce Wayne

Üye
Teşekkürler

Kerim.

Kerim.

Üye
İmkan sıkıntı değil hat üzerinden alınsa alırdım ama kredi kartı işi bozuyor :)

aynen ya.keske hat uzerinden olsa.insallah ilerde olur.diger ulkelerde uygulaniyor ama Turkiye de yok her zaman ki gibi

Üst Alt