Poweramp Music Player (Trial) v2.0.9-build-558

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Poweramp Music Player (Trial) v2.0.9-build-558

Poweramp, Android cihazlar için geliştirilmiş popüler müzik oynatıcısıdır. Android 2.1 ve üzeri destekler.

Neler Yeni:
Albüm Art - / Arka Plan Tipi (Standart Blur / Daha Blur / Solid / Yoktur) ve Albüm Sanat / Background Yoğunluk seçenekleri - Klasörler ve Kütüphane / Kısa Tracks (bildirimler, vb) Ignore seçeneği. Varsayılan olarak bu Poweramp güncellenen ve yeni tesisler için 6s ise tüm dahil ayarlanır 3. parti derileri ile geliştirilmiş uyumluluk - - tweaked Ses Konu Öncelik seçeneği, 3 seçeneği eklendi - Diğer küçük düzeltmeler ve geliştirmeler

Kurulum:
-Eğer varsa poweramp ve poweramp unlockerın eski sürümlerini silin.
-Lucky patcher yükleyin. (Root gerektirir.)
-PowerAMP yükleyin.
-PowerAMP çalıştırın ve uygulama yöneticisinden poweramp'yi zorla durdurun. (force close)
-Lucky patcherı çalıştırın. Listede poweramp üzerine uzun basın, custom patch seçeneğini seçin. Bir kaç seçenek çıkacak. SanX seçeneği ile patchleyin.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, gurkan553 ve ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
gurkan553

gurkan553

Üye
şu forumda konu yazanlar niye daha anlaşılır yazmazki programı yüklücem dediğin diğer programlarla alakam yok geri tusuna basıp çıkıyorum

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Eline sağlık kardeşim

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
şu forumda konu yazanlar niye daha anlaşılır yazmazki programı yüklücem dediğin diğer programlarla alakam yok geri tusuna basıp çıkıyorum
arkadasim anlatım düzgün para ödemek istemiyorsan cihazın rootlu olmali ve uygulamayı yama yapmalisin

gurkan553

gurkan553

Üye
tm de hergün lisans alma sorunu diyor hep kaldırıp yüklicezmı programı telefonum rootlu var bu işte bşiey

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
tm de hergün lisans alma sorunu diyor hep kaldırıp yüklicezmı programı telefonum rootlu var bu işte bşiey

Anlattigim gibi yaparsan sorun yasamazsin

poweramp nasıl tam sürüm yapılır:
uygulamayı ekten yada marketten yukleyin sonrasında luky patcher uygulamasını yukleyin ve uygulama menusunden poweramp ustune tıklayın/ yama menusu tıklayın/ yenile tıklayın/ uygula tıklayın...
artık uygulamamızı tam sürüm olarak kullanabiliriz :)

gurkan553

gurkan553

Üye
arkadasim anlatım düzgün para ödemek istemiyorsan cihazın rootlu olmali ve uygulamayı yama yapmalisin
telefonum rootluuygulamıyı yukledim lisanslı program aldığınız için tsk ederiz felan yazıyo tm de 1 gün sonra lisans alma sorunu dio

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
telefonum rootluuygulamıyı yukledim lisanslı program aldığınız için tsk ederiz felan yazıyo tm de 1 gün sonra lisans alma sorunu dio
dostum uygulamayı anlattigim sekilde yama yaparsan sorun cikarmamasi lazim

Modlu google play yuklumu sende?
@gurkan553

Son düzenleme:
gurkan553

gurkan553

Üye
modlu google play ? google playden o programı bulamadım kahretsin bi music player yükleyelim dedik elimize bulaştırdık

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
modlu google play ? google playden o programı bulamadım kahretsin bi music player yükleyelim dedik elimize bulaştırdık
birazdan link veririm dostum yukledikten sonra lisans kontrolu problemin kalmaz

• Beğen
Tepkiler: gurkan553
gurkan553

gurkan553

Üye
cok teşekkür ederim saol

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
cok teşekkür ederim saol

Dostum bu sekilde lisans kontrolu olan uygulsmalari kullanabilirsin ama sanırım poweramp icin lukypatcher özel bir yama gerekiyormuş yani buda işe yaramayabilir.
Poweramp bir önceki sürümü yukleyerek sorunu cozebilirsin sanirim.

Bir önceki sürüm

google play v4.8.20

Google Play installer

Marketi nasil yama yspacagini alttaki linkte anlattım

GooglePlay.Installer (Original+Smile_Icon mod)-4.6.17 [lisans kontrolu olmayan market ] 03.15.2014 - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: gurkan553
by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
:tşk:

• Beğen

Üst Alt