Galaxy s3 ucuza nasil satiyorlar?

Sponsorlu Bağlantılar

mak07

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s3 ucuza nasil satiyorlar?
Benim galaxsy s3 hatta genel bir sorum olacak bu akilli teller hakkinda.Ben simdi s3 almaya karar verdim ve beyazitta bir telefoncuda pesin 1400 liraya buldum.Dogal olarak suphelendim telefonu 200-300 tl nin altinda nasil satiyorlar?Yani ben bu teli almadan once saticiya hangi sorulari sormaliyim?

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Telefon yurtdışı cihazı olabilir. Yurtdışı cihazların 1 yıl garantisi vardır tabi pasaporta kayıt edildiyse. Pasaporta kayıt edilmeyip imei atıldıysa garanti söz konusu değil.

mak07

Üye
    Konu Sahibi
Telefon yurtdışı cihazı olabilir. Yurtdışı cihazların 1 yıl garantisi vardır tabi pasaporta kayıt edildiyse. Pasaporta kayıt edilmeyip imei atıldıysa garanti söz konusu değil.

Adam bana telefonun 2 yıl garantisi var dedi yani güvenebilir miyim?

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Adam bana telefonun 2 yıl garantisi var dedi yani güvenebilir miyim?
Tabi ki güvenmeyeceksin kardeş. Kendini saf yerine koydurtma telefonu iyi incele telefoncu da incelemeden önce başka bir yerden inceleme imkanı bul.

mak07

Üye
    Konu Sahibi
Telefon zaten s3 bildiğimiz yani ben alırken hattımı taktırıcam açılıp açılmadığına bakıcam,garantisi 2 yıl.Daha sonra ? yani şurası şöyleyse yurt dışıdır tel diyebileceğimiz bir ipucu yokmu mesala imei nasıl başlamalı filan.Ne tür kurnazlık yapabilirler?

aykutbuy

Üye
Ben de S3 araştırıyorum. Örneğin hepsiburada ve benzeri sitelerde 1500 - 1600 tl civarı. Limango.com.tr de 1399 tl ye satılıyor. Ucuza Alacağımız telefon yurtdışından kaçak giriş yapan bir telefonda değil. Ama garanti ve ya kalite problemi yaşarmıyız?

burak_yksl_88

Üye
arkadasim ya birini ara imei nnumarasini sorgulattir yada adamda sorgulattir .sorgulama sonucu aldigin seyin ne oldugunu anlarsin. imei sorgulamadan birsey alma. bide adam pasaport kaydi yapıcam der basvuru yapmasi demek adamin 6 ay kullanabilirsin demek. ama 6.ci ay sonucu belgelerde eksik varsa tel kayit disi olur kapanir

aykutbuy

Üye
arkadasim ya birini ara imei nnumarasini sorgulattir yada adamda sorgulattir .sorgulama sonucu aldigin seyin ne oldugunu anlarsin. imei sorgulamadan birsey alma. bide adam pasaport kaydi yapıcam der basvuru yapmasi demek adamin 6 ay kullanabilirsin demek. ama 6.ci ay sonucu belgelerde eksik varsa tel kayit disi olur kapanir
İnternetten alacam mesela hepsiburada.com 2 tane S3 var. birisi garantili S3 diğeri ithalatcı garantili S3 diyor. arasında 250 TL fiyat farkı var.

Ben ucuzunu alsam arızalansa ithalatcıya ne kadar güvenebilirim. Sanırım Türkiye samsung ilgilenmiyecek?

bluexx

Üye
Ben dışardan s2 aldım, gayet güzel kullanıyorum. Bence garantisi var diye o kadar fark vermeye gerek yok...
en ucuz samsung galaxy s3 listesini tavsiye ederim: en-uygun.com/en-ucuz/galaxy%20s3

skywalker06

skywalker06

Üye
Kutunun üzerinde Türkiye ürünüyse bandrol olması lazım hatta bazı telefon kutularında Trt bandrolü oluyor yada telefonun seri numarasını al sorgulattırabiliyorsan Samsung'a sorgulat derim sonradan sıkıntı çıkmasın

Samet.25

S3 un fiyatlari zaten cok dustu 1300 1400lere o bu fiyatlar normal ilk ciktiginda hemen alanlar baya zarar etti her tel boyle cikiktan 2 3 ay sonra 300 400tl dusuyo bi iphone 5 ay da anca 100tl filan dusuyo .d

Üst Alt