Daha deminki hocanın neresine bakıyorsunuzun terbiyelisi.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Daha deminki hocanın neresine bakıyorsunuzun terbiyelisi.
Beyler burada daha terbiyeli bir biçimde tartışmaları sürdürebiliriz birden kapanınca kendimi kötü hissettim işin ucunda ban olmaz inşallah olursada 1 günü geçmesin :D

SheFy

SheFy

Üye
ban yiycez herhalde :D konu kapatilinca ortalik oldum :ehe

- - - Eklendi - - -

cagirin.cezbediciyi. :D

kezban yenge

kezban yenge

Üye
ahaha :D

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Ban durumu söz konusu olursa alayına gider(bizim alayımıza yani mesaj yazan herkes ban yer burdan modlar kötü bir anlam çıkarmasın:D) maxicep çocuğuyuz virüsümüz yeter D:

helal :D benim suçum yok hep o polonya rusya muhabbetinden başladı :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ban yakın beyler :nono:

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
SheFy

SheFy

Üye
Ban yersem bende dertli olcam :D Hep senin suçun dedinki polonyaya gidicem dedin falan :D

yok be bi kiza asik oldumda. o kisi ile ilgi hic bisey bilmiyorum. sadece kiz.oldugunu bilirim.dogal. :D sevgilisi var mi yok mu. ismini hangi sinifta oldugunu. lise3 gidiyorum. okulumu.degistirdim. yoksa bilirdim :(

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi

yok be bi kiza asik oldumda. o kisi ile ilgi hic bisey bilmiyorum. sadece kiz.oldugunu bilirim.dogal. :D sevgilisi var mi yok mu. ismini hangi sinifta oldugunu. lise3 gidiyorum. okulumu.degistirdim. yoksa bilirdim :(
Demek sadece kız olduğunu biliyorsun bekle....Aşk doktoru lolaman geldi hmm demek kızın hiçbişeyini bilmiyorsun belki kız bile değildir önce git ismini falan öğren git yanında bi çocuktan dayak ye döv veya öğren adını :D

SheFy

SheFy

Üye
Demek sadece kız olduğunu biliyorsun bekle....Aşk doktoru lolaman geldi hmm demek kızın hiçbişeyini bilmiyorsun belki kız bile değildir önce git ismini falan öğren git yanında bi çocuktan dayak ye döv veya öğren adını :D

supermis tuttum bunu :D

- - - Eklendi - - -

ama varya goz goze gelmek acayip bi his offf offf

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi

supermis tuttum bunu :D
Benden onaylı bunlar git dene hiç şaşmaz tartış yada arkadaşınla mahsusdan o sırada neden bakıyorsun güzel kız de iltifat et adınızı öğrenebilirmiyim falan de aç muhabbeti işte :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt