Daha deminki hocanın neresine bakıyorsunuzun terbiyelisi.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Konuyu fazla sapıttırmayın genşler yoksa aynı şey olur:ehe

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi

supermis tuttum bunu :D

- - - Eklendi - - -

ama varya goz goze gelmek acayip bi his offf offf
La geçen bana oldu ebrar diye bi kız var okulda onun yanında çocuğa tokat attım da adını öyle öğrendim bencede o güzel gerçi ben öncesindende onu tanıyordum ama onun haberi yoktu :D

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi

olmaz o ben dayak yiyen cinstenim :D
fiziğin boyun falanmı yok boyun varsa geçir kafayı sinirlenmeden ama öfkeli zihin dar zihindir öfkeliyken kavga edersen sadece ona yapabiliceklerini düşünürsün ama normalken sana olabilicekleride düşünürsün anladınmı o sana laf atarken sol göster sağ çak yere yatır kafasına vur vur sonra yavaşça ara sokaklara doğru git yoksa tanıdıklara söylerler rambo bıçaklarıyla kovalarlar seni. :D

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
O zaman gereksizlere taşınır:D

SheFy

SheFy

Üye
fiziğin boyun falanmı yok boyun varsa geçir kafayı sinirlenmeden ama öfkeli zihin dar zihindir öfkeliyken kavga edersen sadece ona yapabiliceklerini düşünürsün ama normalken sana olabilicekleride düşünürsün anladınmı o sana laf atarken sol göster sağ çak yere yatır kafasına vur vur sonra yavaşça ara sokaklara doğru git yoksa tanıdıklara söylerler rambo bıçaklarıyla kovalarlar seni. :D

boy 1,72 kilo 43. zayifim. kimseye bulasmam kimsede bana bulasmaz dayilanmayi sevmem kavga etmeyide. o yuzden dediklerin bana ters

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi

boy 1,72 kilo 43. zayifim. kimseye bulasmam kimsede bana bulasmaz dayilanmayi sevmem kavga etmeyide. o yuzden dediklerin bana ters
Öncelikle acayip zayıfsın kırmızı et diyeti yap kilo al 50 falan ol sonrada Acı Yok Rocky! dal sonuçta dövüle dövüle öğrencen bugün oldu daha arkadaşa bant sardık sıktılar karnını sonra çözerken aziz var bi tane bu çekti bantı acıdı karnı konuşmalar böyle "Bırak,bırak LAN BIRAK ŞLAK diye gerçekten bayağı çok olan bir ses geldi ama aziz bantı çeken birşey yapmadı yapsa dayak yer korktu korkma işte bizim eyüp var bide kendinden küçük çocuktan dayak yedi boy olarakta kısa ama ondan dayak diyor.Önemli olan cesaret onu dövüceğini düşün düşündüklerini yap ona.

SheFy

SheFy

Üye
kavga.etmeyi.sevmiyorum yoksa dovecegim.kisiler.cok. ama karismiyorum.sevmiyorum. birilerinin canini.acitmak.bana.sonradan pismanlik veriyor.

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
kavga.etmeyi.sevmiyorum yoksa dovecegim.kisiler.cok. ama karismiyorum.sevmiyorum. birilerinin canini.acitmak.bana.sonradan pismanlik veriyor.
Desene yusuf yusuf :D ne pişmanlığı ya büyüyünce unutursun boşver biri senin annene küfür etse saldırmazmısın ben büyük olsa bile saldırırım yerden sopa alırım saldırırm yinede.

SheFy

SheFy

Üye
Desene yusuf yusuf :D ne pişmanlığı ya büyüyünce unutursun boşver biri senin annene küfür etse saldırmazmısın ben büyük olsa bile saldırırım yerden sopa alırım saldırırm yinede.

kimseye anama kufrettirecek bisey yapmam. kufrederse bende ona ederim . zaten kavga baslar.

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi

kimseye anama kufrettirecek bisey yapmam. kufrederse bende ona ederim . zaten kavga baslar.
He işte öyle yap sana küfür etmiş gibi düşün bizim sınıfta bi muhammet var geliyo babama küfür ediyo sonra bana sataşıyo tikimle oynuyo bi çakıyorum tokatı bide tekme atıyorum kaçarken böyle yapıyo bu adamlar sinirlenme sen sinirlendir sana film öneriyim izle o filmi Rocky Balboaya kafa tutarsın filmden sonra filmin adı:"Asla Pes Etme 2 Son dövüş izle bak filmi süper taktikler öğrenirsin. :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Bugün neşem yerinde o konuyuda görünce yazayım dedim ama yazış o yazış patladı gitti :)
Aslında ilk etapta açık sözlerimiz olsada konunun içeriği zaten espritüeldi.. Ama sonradan gerçekten cıvıttık hatta aşırıda gittik. Bunun farkında olmama rağmen gerçekten komedi bir duruma geldiğimizden dolayı kendimi tutmak istemedim ve inceldiği yerden kopsun gibisinden saldık çayıra :)
Konunun kilitleneceği ve silineceği son zamanlarda zaten barizdi iyi eğlendik gerçekten çok güldüm.. Evet şeyini çıkardık kabul ediyorum ama uzun zamandır forumda böyle keyifli bir konuya denk gelmemiştim.. O yüzden ucunun nereye varacağını umursamadım.. Görevli arkadaşlardan o konu için müsamaa göstermelerini zaten beklemedim ama durum bundan ibaret bizi anlayışla karşılayacaklarını umuyorum.. Bu kadarcık olsun yani :oke:
Konudaki herkese yeniden teşekkür ediyorum çok güldüm gerçekten :)
Herkese iyi akşamlar :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt