microsoft surfacephone gelicek mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
microsoft surfacephone gelicek mi?

Dünyanin en büyük ikinci teknoloji şirketi ünvanını Google’a kaptırarak üçüncü durumuna gerileyen Microsoft’un kendi markasiyla akıllı telefonunu üreteceği söylentileri devam ediyor. Surface adlı tabletin tanitilmasindan sonra iyice artan dedikodulara göre şirket Çin’de birkaç aydır bir cihaz üzerinde calişiyordu. Son olarak WPCentral kaynaklarının böyle bir cihazın varlığını onayladığını açıkladı.

Microsoft’un telefon ürettiği iddialarinin dişinda ekstra hiçbir bilgi yok. Windows Phone 8 işletim sistemine sahip olacagina kesin gözüyle bakilan telefonun özellikleri, boyutu vs. hakkında herhangi bir ipucu bile mevcut değil. Nokia ile Windows Phone 8 platformunda sıkı bir ortakligi olan şirketin böyle bir cihaz yapması iplerin gerilmesine de sebep olabilir. Öte yandan şirket genel olarak partnerleriyle sıkı bir işbirliği ile Windows Phone 8’i pazarda öne çıkartacağı şeklinde açıklamalarda bulunmuştu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bu arada microsoft surface tablet reklamlari nyc metro istasyonlarinda boy gostermeye başladi

Uruloki

Uruloki

Üye
Standart microsoft wp8 lisans paraları yetmeyeyince satacak diğer şirketleri birde bir şey sorucam bu wp de installous ve ya blackmart gibi paralı uygulama ve oyunları indirilebilecegimiz bir sistem var mı

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Standart microsoft wp8 lisans paraları yetmeyeyince satacak diğer şirketleri birde bir şey sorucam bu wp de installous ve ya blackmart gibi paralı uygulama ve oyunları indirilebilecegimiz bir sistem var mı

var hasan bazaar diye bir uygulama var. microsoft daha önce üretmeyeceğiz demişti bu konuda ama :hmmm

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Belki doğrudur hünkarım çünkü Microsoft çok ikili oynuyor.:D

Uruloki

Uruloki

Üye

var hasan bazaar diye bir uygulama var. microsoft daha önce üretmeyeceğiz demişti bu konuda ama :hmmm

Yani diyelim ki shadowgun var wp de(var mı bilmiyorum açıkçası olabilirde) bu markette paralı ben bu bazaar ile bunu bedava indirebilcekmiyim

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Yani diyelim ki shadowgun var wp de(var mı bilmiyorum açıkçası olabilirde) bu markette paralı ben bu bazaar ile bunu bedava indirebilcekmiyim

aynen öyle aslında wp8 senin sandığın kadar kapalı değil :) ios da bluetooth bile yok ama wp8 de önyüklü olarak var

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Surface ilk tanıtıldığında bu dedikodular aşırı derecede artmıştı ve yanlış hatırlamıyorsam Microsoft'ta böyle bir durum söz konusu değil demişti :hmmm Tabi sözlerine ne derece güvenilir orası bilinmez.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

biseyi 40 kere soylersen olurmus:D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Placebo-

Placebo-

Üye
Nokia'yı batırmaz bu telefon...
Giriş ya da orta segment olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt