hard format atarsam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi
hard format atarsam
Beyler size bir sorum olcak gard format atarsam güncelleme gider mi(fp2) bide geriye neler kalıyor

MaxipmaN

Üye
güncelleme gitmez butun verilerin gider hafıza kartı dahil sım kart silinmez büyük ihtimal ama sen yedeğini al yinede ve niye hard atıyon soft at

pro.engineer

pro.engineer

Üye
sanmam :hmmm nden gitsin ki normalde hard format atınca 112 den 111 e düşüyor muydu ki yazılım Yo düşmüyor . O zaman gitmez diyorum ben

pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme gitmez butun verilerin gider hafıza kartı dahil sım kart silinmez büyük ihtimal ama sen yedeğini al yinede ve niye hard atıyon soft at

soft çok attım bazı sorunlar gitmedi bende hard atınca hızlnır ümidi ile atcam ayrıca hafıza lartını çıkarıcam

MaxipmaN

Üye
peki sen bilirsin

pro.engineer

pro.engineer

Üye
hızlanma konusunda işe yarıyor benim 701 de işe yaradı yalnız orjinal uygulamaları gidiyor. Haritalar office video ve resim düzenleyici falan siliniyor. Ama onları da forumdan bulabilirsin ben öyle yaptım. Tabi en iyisi flash atmak. Imkanın varsa flash at daha temiz olur

ThreeDi

ThreeDi

Üye
Hard Format atarsan haritalar,Microsoft apss vs... hepsi gider.Daha sonra gelmesi için flash atman gerekir.Hard format kesin atacam diyorsanda flashdan önce zaten önerilen bişey kendi bilirsin.Hafıza ve sim kartın yedeğini almayı unutma ;)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hard format atıldığında udada bulanan uygulamalar silinir versiyon düşmez. Soft atarsanız birşey olmaz soft yüksek ihtimal yazılımsal sorunları çözer çözmez ise hard formata başvurulur o da çok sade yapıyor telefonu en iyisi orjinal dosyaları indirip udadan istemediğiniz ( microsoft apps, adobe reader, quick office, haritalar, shazam vs vs... ) hangileri istemiyorsanız kaldırıp öyle flaşlamanız en güzeli ve en temizi flaş yazılımı en baştan yükler.

pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler beyler soft atmaya karar verdim.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Umarım sorun çözülür iyi forumlar.

MaxipmaN

Üye
Hard Format atarsan haritalar,Microsoft apss vs... hepsi gider.Daha sonra gelmesi için flash atman gerekir.Hard format kesin atacam diyorsanda flashdan önce zaten önerilen bişey kendi bilirsin.Hafıza ve sim kartın yedeğini almayı unutma ;)

haritalar silinir ama nokia suiteden veya mağazadan sorunsuz yüklersin, bilgi olsun hard formatta asıl stabil olur telefon ama flashla uğraşırsın arkadaşların dediği gibi video düznleyici vs vs silinir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt