Android Telefon Önerileri ! Fiyat Önemsiz !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Android Telefon Önerileri ! Fiyat Önemsiz !
Arkadaşlar babam 10-15 gün içinde Suudi Arabistan'a gidecek ve kardeşime gelirken bir telefon almak istiyor kardeşimle beraber telefoncuya girmişler telefoncu Sony Xperia Go'yu kardeşime çok övmüş ve kardeşim bana ondan alacağını söyledi bende o telefonun bana göre 5 para etmediğini söyledim kardeşim 12 yaşında 6.sınıf öğrencisi eline giden bir telefon olması gerekiyor ve Apple iPhone 3GS'den kötü ve ucuz olmaması gerekiyor :oke:

kardeşim Ace 2'yi ve Wonder'ı baştan eledi hoşuna gitmiyormuş bana öyle dedi bende getirmişken adam gibi birşey getirsin oğlum dedim ben forumda senin için konu açıyım forumdaki arkadaşlarımızında tavsiyesini bir dinleyelim dedim oda tamam dedi

Xperia Go'ya biraz baktım

512 MB ram ve 1GHZ işlemciden güç alıyor yani bence android için yetersiz bir sistemi var sizce kardeşim hangi telefonu almalı ve son olarak uzmanlara soruyorum S3 Mini ne zaman çıkar ?

- - - Eklendi - - -

ve arkadaşlar one s'i de sevdi sizce o alınabilir bir telefon mu ?

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
htc one s mükemmel bir telefon tavsiye ederim.işlemcisi 1.7 ghz. ram da 1 gb gerçekten bir telefonda olması gereken herşey var.çok güçlü bir işlemciye sahip.ekran çözünürlüğü fevkalade yüksek.kısacası pişman olmazsın.ama samsung s2 de tavsiyemdir.seçim senin:oke:

amcalu1

amcalu1

Üye
Xperia go alsın ugrassa kiramaz zaten küçük çocuk

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
htc one s mükemmel bir telefon tavsiye ederim.işlemcisi 1.7 ghz. ram da 1 gb gerçekten bir telefonda olması gereken herşey var.çok güçlü bir işlemciye sahip.ekran çözünürlüğü fevkalade yüksek.kısacası pişman olmazsın.ama samsung s2 de tavsiyemdir.seçim senin:oke:

seçim kardeşimin aslında :evet:

- - - Eklendi - - -

Xperia go alsın ugrassa kiramaz zaten küçük çocuk

çocuk deme 12 yaşında ama çocuk sayılmaz aklı eriyor yani :ehe

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Eğer One S alabilecek imkanı varsa düşünmeye bile gerek yok.One S gerçekten çok başarılı bir cihaz.

Kerim.

Kerim.

Üye
O yaslar onemli.sar degerine dikkat et:)

furkey

Üye
sar değeri düşük bir telefon alsın kafi. Kerimin dediği gibi o yaşlar çok önemli...

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
O yaslar onemli.sar degerine dikkat et:)

biliyorum birazda o yüzden xperia go'yu tercih ettirmedim,kendi kafama göre şöyle bir liste yaptım

Samsung cephesi

1-s2
2-ace2
3-wonder

hTC cephesi

1-hTC one S
2-hTC VX (daha tanıtılmadı ama belki çıkar)

Apple cephesi

1-4s
2-4
3-3GS

bunlardan birisi olmak üzere onunla konuştuk babam fazla açılamam nede olsa daha sen çocuksun dedi max 1.000 TL'lik birşey olsun dedi büyük ihtimalle ace 2 veya ip4 alacak :evet:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Daha çocuk yani oyunu sever... Ip4 kaç gb lık bilmiyorum ama 2 sene götürür... 3Gs bile hala tutuluyorken :)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bence one x almalısın kendim kullandıgım için değil telefon başlı başına bi bilgisayar gibi

musty522

Üye
kardesim o kardesimize alinabilcek orta segmentteki en iyi telefon galaxy ace2 cidden bu telefon cok iyi yapamdigin sey yok b kac kisi telefonu kotulemis kasio felan die ama hic kasmiyor her oyunuda rahatca oynuyorm ekran olsn gorsellik olsn saglimlik ve tasarimi cok iyi en azindn benm fikrm bu fiyatida cok iyi 800 850 tl birsey genede sen bilirsn benm yardimim dokunursa ne mutlu bana hadi iyi forumlar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
kardesim o kardesimize alinabilcek orta segmentteki en iyi telefon galaxy ace2 cidden bu telefon cok iyi yapamdigin sey yok b kac kisi telefonu kotulemis kasio felan die ama hic kasmiyor her oyunuda rahatca oynuyorm ekran olsn gorsellik olsn saglimlik ve tasarimi cok iyi en azindn benm fikrm bu fiyatida cok iyi 800 850 tl birsey genede sen bilirsn benm yardimim dokunursa ne mutlu bana hadi iyi forumlar

805 TL gold'da :evet,ama rami 512'miş kaynaklarda 800 küsür diyordular 512 ram biraz problem oluşturabilir özellikle ICS'de

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

805 TL gold'da :evet,ama rami 512'miş kaynaklarda 800 küsür diyordular 512 ram biraz problem oluşturabilir özellikle ICS'de

hocam, ace2 de total 768 mb ram var ama bildiğiniz gibi android rami yiyor :) bu arada ace2 direk 4.1 alacak :)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye

biliyorum birazda o yüzden xperia go'yu tercih ettirmedim,kendi kafama göre şöyle bir liste yaptım

Samsung cephesi

1-s2
2-ace2
3-wonder

hTC cephesi

1-hTC one S
2-hTC VX (daha tanıtılmadı ama belki çıkar)

Apple cephesi

1-4s
2-4
3-3GS

bunlardan birisi olmak üzere onunla konuştuk babam fazla açılamam nede olsa daha sen çocuksun dedi max 1.000 TL'lik birşey olsun dedi büyük ihtimalle ace 2 veya ip4 alacak :evet:

adamım fiyat önemsiz demişsin birde yazdığın telefonlara bak :) :)
one x al kafan rahat etsin

larten123

larten123

Üye
bence onun için en iyisi ace2 veya iphone4-4s

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
adamım fiyat önemsiz demişsin birde yazdığın telefonlara bak :) :)
one x al kafan rahat etsin
'' bunlardan birisi olmak üzere onunla konuştuk babam fazla açılamam nede olsa daha sen çocuksun dedi max 1.000 TL'lik birşey olsun dedi büyük ihtimalle ace 2 veya ip4 alacak :evet: '' bu yazını yeni gördüm özür dilerim mesajım için ..

- - - Eklendi - - -

videoları açsın yeter diye düşünüyordur bence 5800 al :D :D

abandonware

abandonware

Üye
one güzeldir.. ayrıca sonylerin sar değerleri çok uçuk...

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
ben olsam kardeşime samsung gs2 alırdım o telefon ona 17 yaşına kadar gider bak ben 17 yaşıma kadar nokia x6 kullandım acılıyım :D
ama 17 oldum one x'e geçiş yaptım şuanda uçuyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...