telefon tavsiyesi samsung galaxy gio

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
telefon tavsiyesi samsung galaxy gio
Slm değerli maxicep ailesi bugün bir telefoncu arkadaşa uğredım bi tane samsung galaxy gio marka telefon vardı yalnız ekranın sol alt köşesinde çok küçük bi leke gibi bi şey var dokunmatiği kırılmamış sanırım altındaki ekranda bi leke var ama hiç sıkıntı yaratmıyor dokunmatiği gayet iyi çalışıyor fiyat olarak: 200 tl istiyor benimde nokia 5800 express music marka telefonum var bu galaxy gio ile takas etmeyi düşünüyorum telefoncu benden galaxy gio nun üzerine 50 tl istiyor nedersiniz arkadaşlar takas ediyim mi alayım mı galaxy gio yu

şunu da diyim benim nokia 5800 express music telefonumun daha açılmıştı ve dokunmatiğide değişmişti.

İşte bu kadar umarım açıklayayıcı bi bilgi vermişimdir yorumlarınızı dört gözle bekliyorum arkadaşlar eğer onay verirseniz hemen alacam.

Teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ne yaptınız bekliyorum sizi

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Arkadaşım alacağın telefonda açılmıştır ve asla güvenme telefonculara elinde kalır alacağın telefon 5800 ı sat üstüne biraz para koy ve nokia ' dan asla şaşma samsunglarda tuş ve hafıza kartı sorunu çok oluyor .

Yardım edebildiysem ne mutlu bana

shafak_1_2

shafak_1_2

Üye
Arkadaşım alacağın telefonda açılmıştır ve asla güvenme telefonculara elinde kalır alacağın telefon 5800 ı sat üstüne biraz para koy ve nokia ' dan asla şaşma samsunglarda tuş ve hafıza kartı sorunu çok oluyor .

Yardım edebildiysem ne mutlu bana

Kardesim android bölümünde nokia tavsiye ediorsun madem nokia asigisin ne ariosun bolumde

shafak_1_2

shafak_1_2

Üye
Android olsun taştan olsun t11 kullandım 2 ay o bile tatmin edici. Kesinlikle takas etmelisin

Kerim.

Kerim.

Üye
bence pek guvenme telefonculara

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
şu anda galaxy gio elimde ve aldım gayet kullanışlı kalitenin farkına varabiliyor insan mükemmel hızlı çok kaliteli

- - - Eklendi - - -

maalesef artık bende androide geçtim ve iyiki de geçmişim çünkü artık nokia kendini geliştirme anlamında ileriye dönük bi adım atmıyordu yapacak bişey yok güle güle symbian hoşgeldin android

- - - Eklendi - - -

Çünkü ovi mağazada uygulama sıkıntısı vardı tatmin edici ihtiyaca cevap veremiyordu malesef nokia symbianla devam ettiği sürece çöküş dönemi kaçınılmaz olacaktır
ben eski bir nokia symbian kullanıcısı olarak symbian eskiden kraldı ama android karşısında tutunamıyor artık nokianın acilen androide geçmesi lazım yoksa böyle giderse batar

symbian benim ilk gözağrımdı vazgeçmek zor oldu ama çağa ayak uydurmak için androide geçmek zorunda kaldım ve şu an mutluyum inşallah bu mutluluğum bozulmaz tüm maxicep ailesine teşekkür ederim atrıca yorumlarda bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum sağolun.

shafak_1_2

shafak_1_2

Üye
Tabi ya nokia ihtiyar telefonudur neden kullanımı kolay dir ama herkez daha zor güzel şeyler.istiyor. android candir

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Kardesim android bölümünde nokia tavsiye ediorsun madem nokia asigisin ne ariosun bolumde
Şuan elinde olan telefon 5800 yani nokia takas ediyimmi diyo bende etme diyorum kardeşim sana neden sorun oldu anlamadım :birak:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt