Tavsiye Samsung Galaxy s6 IMEI


burakzx

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar selam, samsung galaxy s6 telefonum yurtdışından geldi ve imei silindi. yeni imei atmak istiyorum, bundan önce telefoncu bir kere imei attı. Peki arkadaşlar yasal yolla imei atabilir miyim? ve ya kendim yeni bir imei atabilir miyim. telefonu sıfırlamak istemiyorum içinde önemli bilgilerim var
 

Benzer Konular

Cevap
1
Görüntüleme
293
Mesut Aktaş
Cevap
2
Görüntüleme
223
Cevap
1
Görüntüleme
175
Mesut Aktaş
Cevap
11
Görüntüleme
375
sinan-19
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt