"Alex kendisine baksın"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Alex kendisine baksın"

[h=2]Aykut Kocaman'ın Almanya'da düzenlediği basın toplantısında gündem Alex'ti. Tecrübeli hoca, “Sezon başında böyle bir durum yoktu. Gelinen noktada oyuncu kendisine bir bakmalı” dedi[/h]
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, takımla yolları ayrılan kaptan Alex De Souza’yla ilgili, “Sezon başında böyle bir sorun yoktu. Tasarruf yoktu. Bugün buraya gelinen noktada oyuncu kendisine dönüp bir bakmalı” dedi. Aykut Kocaman, Borussia Mönchengladbach maçı öncesi Borussia Park Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında maçtan çok takımla sözleşmesi feshedilen Alex’le ilgili konuştu.

‘Takımda sorunlar vardı’

İstanbul’da yaptığı açıklamada, “Alex’e sen çok büyüksün, seni idare edemiyorum” şeklinde bir ifadede bulunmadığını belirten Kocaman, “Bundan yaklaşık 1 ay önce bir televizyon kanalında 2,5 saatlik bir programda düşüncelerimizi anlattım. Sezon başında böyle bir sorun yoktu. Tasarruf yoktu. Bugün buraya gelinen noktada oyuncu kendisine dönüp bir bakmalı” ifadesini kullandı. Alman medyasının bunu anlamakta zorlanmasının normal olduğunu da keydeden Kocaman, “Alman medyası, basınımızı izleseydi çok daha net şeyler yakalayabilirdi. Takımda sorunlar vardı. Her maça çıkarken bir şekilde demoralize hali düzeltmeyi hem oynarken hem de çalıştırıcı olarak öğrendim. Ben bundan dolayı bu maça olumsuz bir şekilde etkilenmeyerek çıkacağım. Ancak oyuncular daha genç, onları ne ölçüde etkileyebilir bununla ilgili bir çıkarımda bulunmak kolay değil” diye konuştu. Kocaman, UEFA Avrupa Ligi’nde sonuna kadar gidebilecekleri bir kadroya sahip olduklarını da sözlerine ekledi.

Hasan Ali umutlu konuştu

Fenerbahçe’nin başarılı savunma oyuncusu Hasan Ali Kaldırım, Mönchengladbach maçıyla ilgili olarak umutlu konuştu. Hasan Ali, “Almanya’da doğduğum için Mönchengladbach hakkında bilgim var, genelde düşmeye oynuyorlardı. Ama özellikle son 3-4 yıldır yeni hocayla büyük çıkış yakaladılar. Özellikle son 2 yılda üst sıraları zorluyorlar. Biz de kendi kalitemizin farkındayız. İlk maçta Marsilya’ya karşı 3 puanı kaçırmamıza rağmen burada iyi bir oyun sergileyerek iyi bir sonuçla dönmek istiyoruz” dedi.

Mini Yorum

Cumartesi gününden beri Fenerbahçe takımı ve kulübü alev alev yanıyor. Kaptan Alex’in ayrılışından sonra başlayan kaos Almanya’ya da sıçradı, takımı gurbetçiler de iyi karşılamadı. Taraftar ikiye bölünmüştü ancak dün akşam idmanında gördüm ki başta Aykut Hoca olmak üzere futbolcular bugün, bu gece bu alevi söndürmek istiyorlar. Dünkü idman öncesi futbolcularını etrafında toplayan Kocaman şunu söylüyordu: “Başınızı eğmeyin. Dik tutun. Sizler bu işi başaracaksınız. Volkan’dan Sow’a kadar birbirinize saha içinde destek verin, geçen yıl başardığınız o büyük başarıyı tekrarlayın ve İstanbul’a huzur içinde dönelim.” Şimdi artık futolcuların konuşma zamanı geldi ve bugünkü 90 dakikada son sözü onlar söyleyecek. Ama onların akşamki idmanda gözlerindeki ışığı görmezlikten gelemeyiz. Çünkü Başkanları Aziz Yıldırım da tribünde onları dikkatle izliyor.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Biraz da sen kendine baksan iyi olmaz mi sayın kocaman ...

• Beğen
Tepkiler: Ocean258 ve haltie
haltie

haltie

Üye
Aziz yıldirim hep bu protestolara farklı takım "fenerbahçe düşmanları" diyordu dün gördük 200 fener forması giymiş insan protesto etti :D

Dün bir yorumcu çok güzel bir tespitte bulundu bende hep söylerdim: aziz yıldirim için herkes düşman medya düşman idareciler siyasetçiler diğer takımlar anadolu takımları sabaha kadar sayarız,taraftarda bunu kıskançlık algıladı ve aziz yıldirim düşman yarattı, şuan kacamiyor çünkü kendi taraftarı eleştiriyor gerçi o hala başka güçler düşmanlar vs diyor :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kendi taraftarı eleştirebilir ...
Aziz yıldırım da bunu normal karşılıyor zaten ...

Aziz yıldırımın tepkisi medyaya Halit . Nitekim de çok haklı aziz başkan serzenisin de ..

haltie

haltie

Üye
Kabul etmiyor ki adam ya rakip yada muhalefet diyor herkes çok mutlu ona göre

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Herkes mutlu kendisi mutsuz ...
Çünkü bütün yanlı medya adamın üzerine oynuyor ...

haltie

haltie

Üye
Ali suan adamı kendi taraftarı eleştiriyor protesto ediyor adam hala başkaları diyor düşman yaratıyor kafasında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt