fp2 güncelleme yapamiyorum :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
fp2 güncelleme yapamiyorum :(
beyler ben güncelleme yapamıyorum *#0000# yaptıgım zaman hiçbir güncelleme yok diyo yazılım güncellemelerinde gözüküyor ama ondada işleniyor yazısı gelip gidiyo yani güncelleme yapmıyor

mining-

Üye
benim telefonumda 603 ve güncelleme görünmüyor.ne olacak şimdi ?? :hmmm

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
mecbur bilgisayardan yapacağız :(

mining-

Üye
oviyi bilgisayara yükledim.ordanda güncellemeleri kontrol ettim ama görünmüyo yinede.sadece CNN ve microsoft apps görünüyo

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
navifirm ile yap. Bende bilgisayar yok :(

mining-

Üye
navifirm ile nasıl yapılacağını bilmiyorum

cugurel

Üye
Bende de aynı sorun var bekleyelim bakalım biraz.

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
Sabredin beyler 5800 v60 dada böyle olmuştu :)

Scuderia.

Scuderia.

Üye
benim 5800 v60 i hala gormuyor en sonunda sinirlendim product code degistirdim aninda gordu numaralara gore dagitiliyordur dostum gelir bir iki gune bende bu sabah yukledim gercekten guzel yukleyince iphone hissi aliyorum sende alicaksin :) symbian symbian olali boyle guncelleme gormedi :)

kilic450

Üye
Arkadaşlar Nokia Suite ve Nokia Software Updater kullanın.Ben de 603 kullanıyorum.Software Updater den hallettim. Telefondaki yazılım güncelleyicide gözükmüyor.Navifirm'e gerek yok. Microsoft yazılımını yüklemeye gerek ve 45 mb ram hafızasını işgal etçek :D

Polymath

Polymath

Üye
Bazı sorunlar olduğundan nokia güncellemeyi geri çekti. Düzeltince kısa zamanda koyarlar merak etmeyin

ahkus

Üye
slm dün nokia 701 e fp2 yi güncelledim ama hiç memnun değilim. 701 fp2 sorularım için yardım edecek arkadaş yokmu? 1. sorum ön kameraya geçiş için fp1 de dokunmak için simge vardı bunda yok varsa nerede? ve2. sorum 6 mp ile 8 mp foto. çekitikten sonra çekilen resime zoom yapıyorum ama görüntü kötü ve bulanık nasıl düzeltebilirim
not: orjinal fp1 e nasıl dönerim geri dönüş varmı nasıl? acil yardım

otomixx

Üye
soft format atmadan önce fp2 güncellemesi görünüyordu ama format attıktan sonra güncelleme yok dedii ne zaman gelir acaba???

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
muhtemelen bir sıkıntı olmuş ve o yüzden geri çekmiştir, düzeltilince tekrar yayınlanır.

otomixx

Üye
anladım teşekkür ederim :)

caglar b

caglar b

Üye

kilic450

Üye
Arkadaşlar online görüşme yaptım nokia ile. Fp2 de bazı sıkıntılar varmış yazılımsal. Sıkıntılar giderildikten sonra tekrar yayımlanacak!

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
şu an navifirmde 603 için güncelleme var mi? Biri bakabilir mi lütfen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt