samsung galaxy w wonder i modem olarak kullanmak

Sponsorlu Bağlantılar

draligus

draligus

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy w wonder i modem olarak kullanmak
samsung galaxy w wonder i modem olarak kullanmak mumkun mu? telefonu bilgisayara baglayip bilgisayardan internete girmek.

erdi_s

erdi_s

Üye
Telefonu wireless modem gibi kullanabilirsin.
Ayarlar>kablosuz ve ağ>bağ.ve tasinabilir wifi alani>tasinabilir wifi alani ayarlari>
bu yolu takip et. İlk secenegi aktif edersen telefonunun internetini wireless ile paylasmis olursun. İkinci secenekten de ağ ayarlarini yapilandirabilirsin. Sifre vesaire... ;-)

kanarya_omr

Üye
Telefonu wireless modem gibi kullanabilirsin.
Ayarlar>kablosuz ve ağ>bağ.ve tasinabilir wifi alani>tasinabilir wifi alani ayarlari>
bu yolu takip et. İlk secenegi aktif edersen telefonunun internetini wireless ile paylasmis olursun. İkinci secenekten de ağ ayarlarini yapilandirabilirsin. Sifre vesaire... ;-)

abicim girmiyo bu şekide,mesajı gören arkadaşım baştan resimli bi şekilde anlatırsa çok memnun olacam

mesutgaga

mesutgaga

Üye
yalnız windows xp ile uyumlu degil
.benim pc xp malesef :(

-Emre

-Emre

Üye
Pcni adhoc aglara baglanabilir yapmalisin ama nasil olyo blmyrm

erdi_s

erdi_s

Üye
Resimli anlatim yapamam pc yok suan :(

BurakTura

BurakTura

Üye
1.
2.
3.
4.
5.
6.

al kardeşim buyur resimlerle yaptım :D uraştım :)

hadi rasgele

kükileta

Üye
arkadaslar bende masaustu pc var ve kablosuz internet antenim yok usb yada bluetooth ile interneti baglama sansimz varmi ?

baydinbeni

Üye
arkadaslar bende masaustu pc var ve kablosuz internet antenim yok usb yada bluetooth ile interneti baglama sansimz varmi ?

ankaraquclu

Üye

Kardeş Öncelikle Samsung New Pc Studio Programını İndireceksin.
bu sitede var mı bilmiyorum bakmadım.
Programı Kurduktan Sonra Usb Kablo Aracılıgyla Bilgisayara BAgla.Sonra Sırası İle Menü->Ayarlar->Kablosuz ve ag->Bag. Ve Taşınabilir wi-fi Alanı->USB bağlanıyor u sec etkin hale getir pc kendi otomatik modem olarak tanıyacak kolay gelsin...

- - - Eklendi - - -

Kardeş Öncelikle Samsung New Pc Studio Programını İndireceksin.
bu sitede var mı bilmiyorum bakmadım.
Programı Kurduktan Sonra Usb Kablo Aracılıgyla Bilgisayara BAgla.Sonra Sırası İle Menü->Ayarlar->Kablosuz ve ag->Bag. Ve Taşınabilir wi-fi Alanı->USB bağlanıyor u sec etkin hale getir pc kendi otomatik modem olarak tanıyacak kolay gelsin...

Üst Alt