iPhone 4s - Galaxy s3 Tercihi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4s - Galaxy s3 Tercihi
Merhaba arkadaşlar,
Yeni telefon almaya karar verdim ve bu 2 telefon arasında kaldım. 2Bin TL sınır var. sizde hangisi seçmeliyim ve neden ? Bu arada iphone 32gb yeterli olur mu? Şimdiden teşekkürler...

Kerim.

Kerim.

Üye
htc one x gibi modellere baktinmi?

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Iphone 4s galaxy s3 e göre eski... Bana göre s3 ama one x var htc nin ona da bakabilirsin... Ya da biraz bekleyip ip5 alabilirsin ama üstüne biraz daha koyman lazım

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ayfon 5 önermiyorum, git ikinci el şahin al :naughty:

amcalu1

amcalu1

Üye
Galaxy s3 al veya lumia 920 bak

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi
beyler şimdi bu saatten sonra 4s alınmaz mı? ben stabilite istiyorum artık. alacağım cihaz ileriye dönük istiyorum. android saten kötüye gidiyor git gide. bi güncelleme tam anlamıyla yayınlanmadan ilerki güncellemenin temellerini atmaya çalişiolar ( örn. 4.1 tam yayılmadan 4.2 ye girişmeye çalişmaları )

amcalu1

amcalu1

Üye
4s yerine s3 her türlü daha mantıklı kafanı yorma ama oyun cok gerekli değilse stabillik kamera müzik kalitesi tasarım malzeme kalitesi onemli ise lumia 920 almalısın bir de android kötüye gitmiyor tam aksine son güncellemelerle cihazlar donanımın hakkını vermeye başlayacak ics ile jb arasında dağlar kadar fark var google cidden çalışmaya başladı

avcitalip

avcitalip

Üye
Ayfon 5 önermiyorum, git ikinci el şahin al :naughty:

sıfır şahin mi var :ehe :kop2: :naughty:

- - - Eklendi - - -

4s yerine s3 her türlü daha mantıklı kafanı yorma ama oyun cok gerekli değilse stabillik kamera müzik kalitesi tasarım malzeme kalitesi onemli ise lumia 920 almalısın bir de android kötüye gitmiyor tam aksine son güncellemelerle cihazlar donanımın hakkını vermeye başlayacak ics ile jb arasında dağlar kadar fark var google cidden çalışmaya başladı

bence 4s abi bunu s3 kullanıcısı olarak söylüyorum,android ve samsung'un daha çook ekmek yemesi gerekiyor Touchwiz'de stabilasyon sıfır zaten :off: git 4s al alabiliyorsan 5 al hatta :oke: ama 5 i bekle ucuzlayacak gold onları kendisi ithal ettiği ve sadece onda olduğu için şuanda okadar pahalıya satıyor :oke:

CasuS_87

CasuS_87

Üye
s3 :good:

acuxx

acuxx

Üye
biraz daha bekle arkadaşım 920 öneririm sana

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
hocam yardımcı olur umarım senin için...

amcalu1

amcalu1

Üye
alternatif olarak lg optimus g var süper bir telefon olacak testlerde iphone 5 le kafa kafaya ya da önde ve lg fazla tutulmadigi için çok pahalı olacağını sanmam stabillik konusunda o telefonun sıkıntı çıkaracağını sanmam

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Iphone pahalıdır ama sende de pek para sıkıntısı yok :) iphone5 resmi fiyatı daha farklı olacaktır bence... Stabilite için wp ve ios... Başlıkta 4s mi galaxy s3 mü dediğin için lumia 920 den bahsetmemiştim ama bence lumia 920 al :)

MaxipmaN

Üye
4s seneye eskidi diye geçer halk arasında

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
S3 derim ben tip olarak daha güzel geliyor ayrıca düşündüğün zaman 4s'ten iyi 5 var ama s3'ten iyi s4 yok note 2 var ama o farklı bir olay tamamen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt