Yandex'e geçtim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Yandex'e geçtim
hoşuma gitti :)

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

foreverthe

foreverthe

Üye
Benimde hoşuma gitti :) Ama googleye alışkınız. Alışmak sevmekten daha zor geliyor :P

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
yandex candır

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Yandex'le yandexle :bud:

maxirabit

maxirabit

Üye
Yandex ve google arasında savaş var zaten yandex'e yönelmek için yapılan bir strateji bu:ehe

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Google , Microsoftu geçerek dünyanın en iyi 2. Markası olmuş

Şöyle düşünmek lazım google tutmamak için bir sebep :

Nokia : Window ( Microsoft )

Samsung : Android ( Google )

:sirit:

cukuleaks

Üye
Emin ol 2-3 gun sonra birakacaksin :)

• Beğen
Tepkiler: abandonware
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Orası öyle ama Forever Nokia :aha:

ismail

ismail

Üye
yandex foreva :D
Ama haritası ve görsel tarama gelişmeli onlar için googledayım daha

cukuleaks

Üye

doğru öyle ama merak etmezsen öğrenemezsin :)

- - - Eklendi - - -

son olrak "maxicepgereksizler" yazdım sonuç bulamadı :agla2:

İlk başta çok güzel gözüküyor. Hatta güzel bence. Fakat çok fazla eksiği var. bi kere yükleyip gündelik hayatta kullanmaya çalışsam birsürü eksiği çıkacak. O yüzden S.G.S CM9 Stable Rom ---->>> Trebuchet gömülü arayüzü :oke: Çok güzel ve sade :)

ismail

ismail

Üye
ama adamlar centilmen hatasını kabul edip bide şunlara bakın diyo

• Beğen
Tepkiler: abandonware
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
yandex günlük hayatta sorduğumuz sorulara cevap vermek için geliştiriliyo mesela bugün hava nasıl,trafik nasıl gibi sorulara şu anda cevap veriyo ve ileride bütün sorulara bi cevabının olacağını düşünüyorum :D demir adamdaki gibi

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Yandex'in arama performansı çok kötü. 4-5 gün kullandım anasayfası mükemmel ancak arama performansı Google'ın çok gerisinde. Google kendi arama algoritmalarını açıklamaladığı sürece rakiplerinin hep önünde olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
yandex günlük hayatta sorduğumuz sorulara cevap vermek için geliştiriliyo mesela bugün hava nasıl,trafik nasıl gibi sorulara şu anda cevap veriyo ve ileride bütün sorulara bi cevabının olacağını düşünüyorum :D demir adamdaki gibi

belki siri gibi :)

- - - Eklendi - - -

Yandex'in arama performansı çok kötü. 4-5 gün kullandım anasayfası mükemmel ancak arama performansı Google'ın çok gerisinde. Google kendi arama algoritmalarını açıklamaladığı sürece rakiplerinin hep önünde olacaktır.

bırak onuda google bilsin ama :ehe

phasan

phasan

Üye
Bi yandex harita iyi

cukuleaks

Üye
Facebooktada hesaplar hacklenemiyor. Hesabın md5 şifresini bi şekilde buluyorsun ama encode yapamıyorsun. Çünkü facebookun kendine ait algoritması var. Söylemediği sürece facebookta sağlam :oke: :)

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi

Facebooktada hesaplar hacklenemiyor. Hesabın md5 şifresini bi şekilde buluyorsun ama encode yapamıyorsun. Çünkü facebookun kendine ait algoritması var. Söylemediği sürece facebookta sağlam :oke: :)

md5 i encode yapamazsan kendi md5 in ile değiştirirsin o zaman* :) hack ve yazılımcılık mantık işidir :good:

(*) tabi onunda bir önlemi vardır ama sonuçta hacklemeyecez dimi :naughty:

cukuleaks

Üye

md5 i encode yapamazsan kendi md5 in ile değiştirirsin o zaman* :) hack ve yazılımcılık mantık işidir :good:

(*) tabi onunda bir önlemi vardır ama sonuçta hacklemeyecez dimi :naughty:
Güzel mantık ama işe yaramaz :D anca bypass yaparak kendi şifreni veritabanına kaydedittirip manipule edersin ve kendi şifreni kabul eder ama oda çok imkansız hele hele facebookta tamamen imkansız :naughty: :kop2:

furkey

Üye
Koca facebook ta kendi md5 ini oluşturmak imkansiza yakın. Bypass ise imkansız ötesi :-D adamların açığı olsa şimdiye kadar çoktan alt üst etmişlerdi orayı :-) hani açığı illa ki vardır bir kod işinde açık olmaması imkansız ama sandığın kadar kolay olmaz :-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt