Yandex'e geçtim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi

Msnden birine yedirdim cs 1.6 wall diye. Dosya gönderildikten sonra çocuk " açıyorum" dedi o andan itibaren çevrimdışı :ehe Atayizler akşam sizdeyiz :D

büyük ihtimal sallıyorsun kardeşim :) çünkü o iş birden meydana gelmez & mümkün değil.. en fazla harddiskteki tüm resimleri belgeleri vb. bozan bir kod olabilir -ki onu ben bile yazarım- vede bu virüs yönetici izinleri gerektirir vs.. neyse ben 2 saat açıklamak istemiyorum vede açıklanmış bir yazıyı yapıştırıyorum buyur:

Those that send out these emails cause more problems as the majority are fake.....simply hit Delete.

Quote from blog article: 'If you receive a mail called ‘Invitation’ even though sent to you by a friend, do not open it. Shut down your computer immediately. This is the worst virus announced by CNN. It has been classified by Microsoft as the most destructive virus ever. This virus was discovered by McAfee yesterday, and there is no repair yet for This kind of virus. This virus simply destroys the Zero Sector of the Hard Disc, where the vital information is kept.'

The related viruses do NOT burn or zero your hard drive! They may turn your computer into an attacker bot in an attempt to collectively bring down servers or cause widespread Denial of Service in which hundreds or thousands of computers requests files from a server at the same time. Also bear in mind that normally only unpatched Windows-based systems are vulnerable, as these have been doing the rounds for several years and updates now protect those that install updates regularly.

Ensure that your system is patched with the latest updates, update your antivirus and download Windows Malicious Software Removal tool:

alıntı:

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye

büyük ihtimal sallıyorsun kardeşim :) çünkü o iş birden meydana gelmez & mümkün değil.. en fazla harddiskteki tüm resimleri belgeleri vb. bozan bir kod olabilir -ki onu ben bile yazarım- vede bu virüs yönetici izinleri gerektirir vs.. neyse ben 2 saat açıklamak istemiyorum vede açıklanmış bir yazıyı yapıştırıyorum buyur:

Kardeşim öncelikle şunu diyeyim. Bu virüsleri bi yerden felan almadım bi yerden felanda kopyalamadım. 9 adet virüs var ve elazığdan bi arkadaşımla beraber yazdık (aslında o yazdı ben sadece ufak tefek şeylerine yardım ettim :) ) Tamamen kendisi yazdı. Ve yazdığı virüsleri az tehlikeliden çok tehlikeliye göre sıraladı. En zararsızı exploreri kapatıyordu en zararlısı pcdeki tüm sürücüleri baştan aşağı silip pcyi kullanılmaz hale getiriyordu. Ben orta tehlikeye kadar kendi pcmde denedim çalıştı + virtual boxta sanal pcden çalıştırdık ordada çalıştı. Bak ben sana önceki yorumlarımda dedim ben sallamam , kafadan atmam , lafı dolandırmam :)

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
H@ndl€r :hmmm

- - - Eklendi - - -

beleş internet forevaar :D

- - - Eklendi - - -

ne gugulda ne yandexte bulamadım ya la :(

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi

Kardeşim öncelikle şunu diyeyim. Bu virüsleri bi yerden felan almadım bi yerden felanda kopyalamadım. 9 adet virüs var ve elazığdan bi arkadaşımla beraber yazdık (aslında o yazdı ben sadece ufak tefek şeylerine yardım ettim :) ) Tamamen kendisi yazdı. Ve yazdığı virüsleri az tehlikeliden çok tehlikeliye göre sıraladı. En zararsızı exploreri kapatıyordu en zararlısı pcdeki tüm sürücüleri baştan aşağı silip pcyi kullanılmaz hale getiriyordu. Ben orta tehlikeye kadar kendi pcmde denedim çalıştı + virtual boxta sanal pcden çalıştırdık ordada çalıştı. Bak ben sana önceki yorumlarımda dedim ben sallamam , kafadan atmam , lafı dolandırmam :)

siz yazdıysanız olur, olmuştur madem ne diyim :) bu kodlar kullanılabiliyor fakat bu kodları içeren yazılımları çalıştıracak biriniz biraz saf veya ben gibi meraklı olması gerekiyor :) dediğim gibi o tarz bir program bende yazdım fakat kul hakkı olduğu için kimseye bulaştırmadım.. ayriyeten çalışan bir sistemin bulunduğu sürücüyü nasıl sıfırladığınızı merak ediyorum :hmmm çünkü o kodları çalıştırmak için işletim sisteminin çalışıyor olması gerekli, kodlar çalışınca kendi bulunduğu sürücüyü silmesi gerekli, sürücüyü silerse işletim sistemininde silinip çalışmaması gerekli, işletim sistemi çalışmazsa kodlarında çalışmaması gerkli, kodlar çalışmazsa sürücününde silinmemesi gerekli.. madem hard-diski yaktığını biliyorsun kendi pc'nde nasıl denedin? madem hard disk yanıyor, virtual box ta ne yandı? hadi bunu açıkla bakiim :)

cukuleaks

Üye

siz yazdıysanız olur, olmuştur madem ne diyim :) bu kodlar kullanılabiliyor fakat bu kodları içeren yazılımları çalıştıracak biriniz biraz saf veya ben gibi meraklı olması gerekiyor :) dediğim gibi o tarz bir program bende yazdım fakat kul hakkı olduğu için kimseye bulaştırmadım.. ayriyeten çalışan bir sistemin bulunduğu sürücüyü nasıl sıfırladığınızı merak ediyorum :hmmm çünkü o kodları çalıştırmak için işletim sisteminin çalışıyor olması gerekli, kodlar çalışınca kendi bulunduğu sürücüyü silmesi gerekli, sürücüyü silerse işletim sistemininde silinip çalışmaması gerekli, işletim sistemi çalışmazsa kodlarında çalışmaması gerkli, kodlar çalışmazsa sürücününde silinmemesi gerekli.. madem hard-diski yaktığını biliyorsun kendi pc'nde nasıl denedin? madem hard disk yanıyor, virtual box ta ne yandı? hadi bunu açıkla bakiim :)
hahahahah :kop2: Harddisk yakmayı başka siteden aldım ve hiç denemedim :D Bahsettiğim 9 tane virüse şimdiye kadar anlattıklarımın dışında olanlar :) Harddisk yakma vs bunlar o 9 un içinde değil

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi

hahahahah :kop2: Harddisk yakmayı başka siteden aldım ve hiç denemedim :D Bahsettiğim 9 tane virüse şimdiye kadar anlattıklarımın dışında olanlar :) Harddisk yakma vs bunlar o 9 un içinde değil

:hmmm peki msn de ne attın? ayriyeten şunu açıklayabilirmisin:

9 adet virüs var ve elazığdan bi arkadaşımla beraber yazdık.(...)Tamamen kendisi yazdı. Ve yazdığı virüsleri az tehlikeliden çok tehlikeliye göre sıraladı. En zararsızı exploreri kapatıyordu en zararlısı pcdeki tüm sürücüleri baştan aşağı silip pcyi kullanılmaz hale getiriyordu.

kazık bir yerden sordum gibi geldi yada bana sanki kendinlede çelişiyorsun gibi bir his var içimde :hmmm

cukuleaks

Üye

:hmmm peki msn de ne attın? ayriyeten şunu açıklayabilirmisin:

kazık bir yerden sordum gibi geldi yada bana sanki kendinlede çelişiyorsun gibi bir his var içimde :hmmm

Tamam işte onun yazdığı virüs ayrı benim sana hddyi yakan dediğim kod ayrı. 9 tane virüsü sana daha yeni söylüyorum :)

- - - Eklendi - - -

msnden arkadaşım yaptığını attım :)

- - - Eklendi - - -

Beraber yazdıkta parantez içini okuduysan ona yardım ettim sayılır. Yazma işlemi açısından bakarsak o yazdı ama benden yardım istedi baya bi. Yani bazı onun görmediği şeyleri görüyordum oda ahan helal olsun sana be tarzından şey yapıyordu anla işte :) Ben olmasaydım belkide yazamayacaktı :D

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi

Tamam işte onun yazdığı virüs ayrı benim sana hddyi yakan dediğim kod ayrı. 9 tane virüsü sana daha yeni söylüyorum :)

- - - Eklendi - - -

msnden arkadaşım yaptığını attım :)

- - - Eklendi - - -

Beraber yazdıkta parantez içini okuduysan ona yardım ettim sayılır. Yazma işlemi açısından bakarsak o yazdı ama benden yardım istedi baya bi.
Yani bazı onun görmediği şeyleri görüyordum oda ahan helal olsun sana be tarzından şey yapıyordu anla işte :) Ben olmasaydım belkide yazamayacaktı :D

sen böle diyince ben hep merak ediyorum ya :D onun görmediği neler vardıda görüyordun :) bu arada sen beyaz şapkalı değilmiydin :hmmm

cukuleaks

Üye

sen böle diyince ben hep merak ediyorum ya :D onun görmediği neler vardıda görüyordun :) bu arada sen beyaz şapkalı değilmiydin :hmmm
Ya abartmaya gerek yok. Çocuk programla ilgili bi eksiği var kendisi bulamıyor bana söylüyor sonra dikkatinden kaçırdığı çok küçük bişey varmış meğer onu ben buluyorum. Yani bu herkese heryerde olan bişey. Odada kumandayı deli gib ararsında birisi sana bulur " ahan oturduğun yerde saf insan " der ya işte o tür şeyden bahsediyorum :D

Beyaz şapkalıyım ama karşımdakinin bana oyunda neler yaptığını biliyormusun :D Ben sadece kendimi savunmak için yaptım :)

• Beğen
Tepkiler: abandonware
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi

Ya abartmaya gerek yok. Çocuk programla ilgili bi eksiği var kendisi bulamıyor bana söylüyor sonra dikkatinden kaçırdığı çok küçük bişey varmış meğer onu ben buluyorum. Yani bu herkese heryerde olan bişey. Odada kumandayı deli gib ararsında birisi sana bulur " ahan oturduğun yerde saf insan " der ya işte o tür şeyden bahsediyorum :D

Beyaz şapkalıyım ama karşımdakinin bana oyunda neler yaptığını biliyormusun :D Ben sadece kendimi savunmak için yaptım :)

bi çeşit intikam yani :) neyse konu bence fazlasıyla ve gereksiz yere uzadı, bitsin bence (sebep= ben devam ederim ama babam pc'yi sökecek :cry:) .. bu arada söylediklerinden yola çıkarak diyorum ki: "hacker olmana daha çoook var kardeşim" :) hadi başka bir konuda başka bir şekilde görüşmek dileyiyle :bye:

- - - Eklendi - - -

:locked: :bye:

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:nolokıd

- - - Eklendi - - -

:nono: :locked:

cukuleaks

Üye

bi çeşit intikam yani :) neyse konu bence fazlasıyla ve gereksiz yere uzadı, bitsin bence (sebep= ben devam ederim ama babam pc'yi sökecek :cry:) .. bu arada söylediklerinden yola çıkarak diyorum ki: "hacker olmana daha çoook var kardeşim" :) hadi başka bir konuda başka bir şekilde görüşmek dileyiyle :bye:

- - - Eklendi - - -

:locked: :bye:
Yani okadar çok yol varki sanırım hacker felan olamam . Zaten amacım hacker olmak değil yazılımcılık felan. Neyse ya gardaşım konu kapana bencede :D

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:/ ₫

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt